Ухвала
від 07.06.2017 по справі 177/2449/16-ц
КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 177/2449/16

Провадження № 2/177/420/17

У Х В А Л А

про витребування доказів

07.06.2017

Криворізький районний суд Дніпропетровської області у складі: головуючого судді Коваль Н. В.

за участі: секретаря Зборівської І. С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Недайводської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, треті особи: фермерське господарство Зоря , Управління Держгеокадастру у Криворізькому районі Дніпропетровської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Криворізького районного суду Дніпропетровської області перебуває зазначена цивільна справа.

Через канцелярію суду представник позивача - ОСОБА_2 надала заяву про витребування доказів, в якій зазначила, що для всебічного та об`єктивного розгляду справи необхідно надати належним чином завірену копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_3, померлої 25 листопада 2014 року.

Оскільки, копія спадкової справи може бути надана лише по запиту суду, тому просить суд витребувати її з Шостої криворізької державної нотаріальної контори Дніпропетровської області.

Учасники справи в судове засідання не з'явилися, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Оскільки, сторони по справі повідомлені про час та місце розгляду справи у встановленому законом порядку, але до суду не з'явилися, на підставі ч. 2 ст. 135 ЦПК України, суд вважає за можливе розглянути заяву за їх відсутності

В зв'язку з неявкою в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, відповідно до ч.2 ст. 197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що для повного та всебічного розгляду справи по суті, приймаючи до уваги, що копія спадкової справи може бути надана лише за запитом суду, необхідно витребувати їх з Шостої криворізької державної нотаріальної контори Дніпропетровської області.

Керуючись ст. 137 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Витребувати з Шостої криворізької державної нотаріальної контори Дніпропетровської області: належним чином завірену копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_3, померлої 25 листопада 2014 року.

У зв'язку з чим розгляд справи відкласти до 14.30 год. 28 вересня 2017 року.

Суддя:

СудКриворізький районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення07.06.2017
Оприлюднено04.07.2017
Номер документу67467696
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —177/2449/16-ц

Постанова від 06.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Ухвала від 12.02.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Ухвала від 12.02.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Ухвала від 15.01.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Рішення від 29.11.2017

Цивільне

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Коваль Н. В.

Ухвала від 07.06.2017

Цивільне

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Коваль Н. В.

Ухвала від 16.12.2016

Цивільне

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Коваль Н. В.

Ухвала від 25.11.2016

Цивільне

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Коваль Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні