У Х В А Л А
25 липня 2017 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Волков О.Ф., розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 29 березня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації про внесення змін до договору оренди,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до Верховного Суду України із заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 29 березня 2017 року з підстави, передбаченої пунктом 2 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі в€' КАС).
Про перегляд цієї ж ухвали і з тієї самої підстави подав заяву ОСОБА_3
Верховний Суд України ухвалою від 8 червня 2017 року відкрив провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації про внесення змін до договору оренди.
Отож, оскільки ініціаторами перегляду є сторони справи, подані заяви стосуються одного й того самого предмета перегляду, тому вони не можуть розглядатися в окремих провадженнях, а мають бути об'єднані в одне провадження.
Керуючись пунктом 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII Про судоустрій і статус суддів та статтею 240 1 КАС,
у х в а л и в:
Об'єднати заяви ОСОБА_1 та ОСОБА_3 та розглядати їх в одному провадженні.
Копію цієї ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Суддя Верховного Суду України О.Ф. Волков
Суд | Верховний Суд України |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2017 |
Оприлюднено | 28.07.2017 |
Номер документу | 67933953 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Верховний Суд України
Волков О.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні