Лугинський районний суд Житомирської області
Справа № 281/629/17
Провадження по справі № 2/281/259/17
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 серпня 2017 року смт Лугини
Суддя Лугинського районного суду Житомирської області Свинченко Г.Д., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права особистої приватної власності на майно, набуте за час окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин,-
в с т а н о в и в :
Позивач звернулася до Лугинського районного суду Житомирської області із позовом до ОСОБА_2 про визнання права особистої приватної власності на майно, набуте за час окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин.
Статтею 119 ЦПК України передбачено вимоги, які пред'являються до позовної заяви.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України з наступних підстав.
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити ціну позову щодо вимог майнового характеру.
Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 80 ЦПК України ціна позову у позовах про визнання права власності на майно або його витребування визначається вартістю майна.
Відповідно до п. 12 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 20 від 22.12.1995 із змінами, внесеними згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України від 25.05.1998 № 15 Про судову практику у справах за позовами про захист права приватної власності вартість спірного майна визначається за погодженням сторін, а за його відсутністю - за дійсною вартістю майна на час розгляду спору.
Відповідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Згідно ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання позовної заяви майнового характеру, яка подана фізичною особою, судовий збір сплачується 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати .
Позивачем судовий збір не сплачено.
Таким чином, позивачу необхідно визначити вартість нерухомого майна на час звернення до суду та ціну позову, надати докази сплати судового збору, відповідно до ст. 4 Закону України Про судовий збір .
Відповідно до ч. 4 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119 і 120 ЦПК України , постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
За таких обставин вважаю необхідним залишити позовну заяву без руху та надати позивачу строк для виправлення вказаних недоліків.
Одночасно роз'яснити позивачу, що в разі не усунення недоліків позову, він буде вважатись неподаним та повернутий.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 119-121 ЦПК України , -
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права особистої приватної власності на майно, набуте за час окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин - залишити без руху, надавши заявнику строк для усунення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити позивачу, що в разі не усунення недоліків, відповідно до даної ухвали суду, у встановлений строк, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Г.Д. Свинченко
Суд | Лугинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 21.08.2017 |
Оприлюднено | 21.08.2017 |
Номер документу | 68381386 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лугинський районний суд Житомирської області
Свинченко Г. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні