Ухвала
від 31.08.2017 по справі 281/629/17
ЛУГИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Лугинський районний суд Житомирської області

Справа № 281/629/17

Провадження по справі № 2/281/259/17

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

31 серпня 2017 року смт. Лугини

Суддя Лугинського районного суду Житомирської області Свинченко Г.Д., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права особистої приватної власності на майно, набуте за час окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин,-

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119,120 ЦПК України, справа підсудна та підвідомча Лугинському районному суду Житомирської області.

Підстав для відмови у відкритті провадження, залишення позовної заяви без руху, або її повернення не вбачається.

Суд вважає, що дану справу слід призначити до судового розгляду, оскільки проведення по ній попереднього судового засідання не є необхідним.

Керуючись ст.122 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про про визнання права особистої приватної власності на майно , набуте за час окремого проживання у зв"язку з фактичним припиненням шлюбних відносин.

Призначити судове засідання в приміщенні Лугинського районного суду Житомирської області (смт.Лугини, вул.Карла Маркса,2а) на 26.09.2017 о 09:00 год .

В судове засідання викликати сторони (з документами, що посвідчують особу).

Відповідачу подати у строк до судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Г. Д. Свинченко

СудЛугинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення31.08.2017
Оприлюднено04.09.2017
Номер документу68542886
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —281/629/17

Постанова від 14.03.2018

Цивільне

Апеляційний суд Житомирської області

Шевчук А. М.

Постанова від 14.03.2018

Цивільне

Апеляційний суд Житомирської області

Шевчук А. М.

Ухвала від 25.01.2018

Цивільне

Апеляційний суд Житомирської області

Шевчук А. М.

Ухвала від 22.01.2018

Цивільне

Апеляційний суд Житомирської області

Шевчук А. М.

Ухвала від 14.12.2017

Цивільне

Апеляційний суд Житомирської області

Шевчук А. М.

Рішення від 07.11.2017

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Свинченко Г. Д.

Ухвала від 31.08.2017

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Свинченко Г. Д.

Ухвала від 21.08.2017

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Свинченко Г. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні