Комсомольський міський суд Полтавської області
м. Комсомольськ, вул. Гірників, 17, 39800, (05348) 2-21-82
Справа № 4-17/10
П О С Т А Н О В А
23 березня 2010 року Комсомольський міський суд Полтавської області в складі: головуючого судді при секретарі ОСОБА_1 ОСОБА_2 з участю: прокурора ОСОБА_3 слідчогоОСОБА_4 захисникОСОБА_5 обвинуваченого ОСОБА_6
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Комсомольську подання слідчого СВ Комсомольського МВ ГУ МВС України в Полтавській області ОСОБА_4 про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше неодноразово судимого, останній раз Козельщанським районним судом Полтавської області за ст.118 КК України до 2 років позбавлення віолі,
-обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України,
в с т а н о в и в:
Органами досудового слідства ОСОБА_7 обвинувачується в тому, що 11.03.2010 р. в період часу з 19 год. 30 хв. до 20 год. 30 хв. в приміщенні квартири АДРЕСА_1 ОСОБА_7 незаконно збув громадянам ОСОБА_8, ОСОБА_9 та ОСОБА_10 особливо небезпечну психотропну речовину, виготовлену з ефедрину, обіг якої заборонено.
13 березня 2010 року за вказаними фактами відносно ОСОБА_7 порушено кримінальні справи за ознаками ч.2 ст.307 КК України і його затримано в порядку ст.115 К\ПК України.
Постановою Комсомольського міського суду від 16 березня 2010 року строк затримання підозрюваного ОСОБА_7 продовжено до 10 діб.
Постановою слідчого від 23 березня 2010 року ОСОБА_7 пред'явлено обвинувачення за ч.2 ст.307 КК України.
В судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_7 вину в скоєні інкримінованих злочинів заперечував, наполягаючи на тому, що докази його вини сфальсифіковано працівниками міліції. Під час проведення в його помешканні обшуку до нього з боку співробітників правоохоронних органів застосовувалися недозволені методи слідства. ОСОБА_9 того, обвинувачений зазначив, що є інвалідом, хворіє на СНІД і за станом здоров'я не може утримуватися в слідчому ізоляторі.
Захисник ОСОБА_5 проти задоволення подання слідчого заперечувала, оскільки за станом здоров'я ОСОБА_7 не може утримуватися під вартою.
Заслухавши пояснення обвинуваченого, думку прокурора, який наполягав на обранні обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів кримінальної справи органами досудового слідства ОСОБА_7 обвинувачується в скоєнні тяжких злочинів, передбачених ч.2 ст.307 КК України, що підтверджується результатами вилучення речових доказів по справі, матеріалами оперативної закупки, показаннями свідків, висновками експертиз.
Відповідно до вимог ч.1 ст.148 КПК України запобіжні заходи застосовуються до підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого з метою запобігти спробам ухилитися від дізнання, слідства або суду, перешкодити встановленню істини у кримінальній справі або продовжити злочинну діяльність, а також для забезпечення виконання процесуальних рішень.
Частиною 1 ст.155 КПК України передбачено, що взяття під варту як запобіжний захід застосовується в справах про злочини, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад три роки.
Враховуючи дані, що характеризують особу обвинуваченого, який неодноразово засуджувався за вчинення умисних злочинів, тяжкість інкримінованих йому злочинів, суд вважає, що забезпечити належну поведінку ОСОБА_7 може тільки запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
Стан здоров`я обвинуваченого не перешкоджає обранню йому такого запобіжного заходу. .
Суд не приймає до уваги доводи обвинуваченого та його захисника про незадовільний стан здоров'я ОСОБА_7, так як вони спростовуються медичним виском про відсутність у нього медичних протипоказань для утримання під вартою.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 148, 150, 155, 165, 165-1, 165-2 КПК України, суд
п о с т а н о в и в:
Обрати відносно підозрюваного ОСОБА_6 запобіжний захід у вигляді - ВЗЯТТЯ ПІД ВАРТУ.
Виконання постанови покласти на Комсомольський МВ ГУМВС України в Полтавській області.
На постанову суду протягом трьох діб з дня її винесено може бути подано апеляцію до Апеляційного суду Полтавської області.
Суддя підпис ОСОБА_1
З оригіналом вірно. Суддя С.Б. Бутенко
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2010 |
Оприлюднено | 27.10.2017 |
Номер документу | 69730271 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Бутенко С. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні