АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
У Х В А Л А
06 листопада 2017 року суддя Апеляційного суду м. Києва Лапчевська О.Ф. , розглянувши матеріали апеляційної скарги представника Державного підприємства "Українська правова інформація" ПалешникаСергія Івановича на ухвалу Подільського районного суду м. Києва від 28 липня 2017 року
У справі за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства "Українська правова інформація" про скасування наказу про звільнення з роботи, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу, -
в с т а н о в и в:
Не погодившись з рішенням суду, апелянт подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду апеляційним судом з наступних підстав.
Оскаржуване рішення постановлено 28.07.2017 р., апеляційна скарга подана 24.10.2017 р., тобто з пропуском строку передбаченого ст. 294 ЦПК України та без клопотання про його поновлення у відповідності ст. 297 ЦПК України.
Апелянт зазначає, що отримав судову повістку 20.10.2017 р., однак докази у матеріалах справи відсутні, до апеляційної скарги також не долучені.
Крім того, у матеріалах справи наявний супровідний лист про відправку на адресу апелянта ухвали про відкриття провадження від 28.07.2017 р.
Відповідно до ч. 3 ст. 297 ЦПК України встановлено, що апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст. 294 цього кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Враховуючи викладене, апелянту необхідно надати заяву про поновлення строку, вказавши підстави поважності пропуску строку.
Крім того, згідно з Законом України Про судовий збір № 3674- VI, за подання до суду апеляційної скарги на рішення суду передбачена сплата судового збору, до апеляційної скарги повинен бути доданий саме оригінал квитанції про сплату судового збору, який задля усунення недоліків апеляційної скарги має бути направлено до Апеляційного суду м. Києва.
Відповідно до ч. 2 ст. 297 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу , постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
За таких обставин апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, для усунення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків апеляційної скарги, протягом п'яти днів з дня отримання цієї ухвали.
№ справи 758/9687/17 № апеляційного провадження:22-ц/796/11873 /2017 Головуючий у суді першої інстанції: Богінкевич С.М. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Лапчевська О.Ф. У разі невиконання вказаних вимог суду, апеляційну скаргу буде повернуто як неподану особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Лапчевська О.Ф.
Суд | Апеляційний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2017 |
Оприлюднено | 10.11.2017 |
Номер документу | 70068151 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд міста Києва
Лапчевська Олена Федорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні