Справа № 755/13190/17
1-кс/755/6038/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ "26" жовтня 2017 р.
Слідчий суддя Дніпровського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого СВ Дніпровського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів,-
в с т а н о в и в:
Слідчий звернувся до суду в межах кримінального провадження № 12017100040011861 із клопотання про надання тимчасового доступу до документів, які знаходиться у володінні приватного нотаріуса Київського нотаріального округу ОСОБА_3 , а саме: оригіналів документів, які стали підставою для прийняття рішення про державну реєстрацію та проведення державної реєстрації права власності, укладення договорів іпотеки щодо об`єкту нерухомого майна цілісний комплекс розташований в АДРЕСА_1 .
Клопотання мотивоване тим, що до Дніпровського УП ГУНП в м. Києві надійшла заява директора ЗАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 про вчинення незаконних дій з метою отримання права власності на нерухомого майна цілісний комплекс розташований в АДРЕСА_1 .
Так, невстановлені досудовим розслідуванням особи, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів та печаток, протиправно заволоділи нерухомим майном - цілісний комплекс розташований в АДРЕСА_1 .
З урахуванням викладеного, у зв`язку з тим, що доступ до документів неможливо отримати в будь-який спосіб, окрім як на підставі ухвали суду, виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до вищезазначених документів з можливістю їх вилучення.
Вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного:
Відповідно до вимог ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитись з ними, зробити її копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх.
Згідно ст. 160 КПК України у клопотанні про тимчасовий доступ до речей і документів, зокрема, зазначається можливість використання як доказів відомостей, що міститься в речах і документах, та неможливість іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ч.5 ст. 163 КПК України слідчий суддя вправі постановити ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, мають місце обставини, передбачені п.п. 1,2,3 ч. 5 ст. 163 КПК України, однак сторона кримінального провадження, якою було подане дане клопотання не з`явилася, що свідчить про фактичне не підтримання поданого клопотання та не доведення загальних обставин, що оцінюється судом як підстава для відмови в задоволенні даного клопотання.
Суд приходить до висновку, що клопотання обґрунтоване лише формально, оскільки до нього не додано жодного, належним чином оформленого, доказу на обґрунтування викладених слідчим доводів. А сам слідчий не з`явився на розгляд даного клопотання та не підтвердив наведені в клопотанні доводи.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 110, 163-165, 309, КПК України,
у х в а л и в:
В задоволенні клопотання слідчого СВ Дніпровського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2017 |
Оприлюднено | 08.03.2023 |
Номер документу | 70195841 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дніпровський районний суд міста Києва
Федосєєв С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні