ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Щербаков В.В.
Суддя-доповідач:ОСОБА_1
УХВАЛА
"15" листопада 2017 р. Справа № 817/863/17
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Кузьменко Л.В. , розглянувши клопотання Управління Держпраці у Рівненській області про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від "26" липня 2017 р. у справі за позовом Приватного підприємства "Бадій-КО" до Управління Держпраці у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови, , -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 19.10.2017 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Держпраці у Рівненській області та призначено справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 29.11.2017.
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 19.10.2017 відмовлено Управлінню Держпраці у Рівненській області у задоволені клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
14.11.2017 на адресу суду надійшло повторне клопотання Управління Держпраці у Рівненській області про участь в судовому засідання в режимі відеоконференції.
Ознайомившись з поданим клопотанням вважаю, що воно не підлягає задоволенню, оскільки не відповідає вимогам ст.122-1 Кодексу адміністративного судочинства України, з наступних підстав.
Згідно з частинами 1-3 статті 122-1 Кодексу адміністративного судочинства України, суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.
Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання.
Таким чином, прийняття рішення про проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов'язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторони.
Зважаючи на те, що такий спосіб участі має винятковий характер, повинні насамперед існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони в судовому засіданні.
Таким чином, вказані заявником причини неможливості прибуття до апеляційного суду - відсутність коштів на відрядження - не може вважатися винятковими причинами в розумінні ст.122-1 КАС України, тобто, такими, що унеможливлюють розгляд справи в судовому засіданні.
З огляду на викладене, клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції не підлягає задоволенню.
Розгляд апеляційної скарги Управління Держпраці у Рівненській області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 26.07.2017 буде проводитись у відкритому судовому засіданні, відповідно до правил ст. КАС України.
Керуючись ст. ст. 122-1, 205, 206, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відмовити в задоволені клопотання Управління Держпраці у Рівненській області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Кузьменко
Суд | Житомирський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2017 |
Оприлюднено | 16.11.2017 |
Номер документу | 70278202 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні