Постанова
від 03.03.2011 по справі 4-31/11
СВІТЛОВОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 4-31/11

ПОСТАНОВА

про надання дозволу на проведення ревізії

03 березня 2011 року місто Світловодськ

Суддя Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області Кадигроб С.М., за участю прокурора Єднєва В.О., розглянувши подання старшого слідчого Світловодської міжрайпрокуратури ОСОБА_1 про надання дозволу на проведення ревізії для забезпечення розслідування кримінальної справи № 71-579,

В С Т А Н О В И В:

20 квітня 2010 року Світловодською міжрайпрокуратурою порушено кримінальну справу № 71-579 за фактом незаконного заволодіння коштами резервного фонду бюджету шляхом зловживання службовим становищем службовими особами Світловодського міськвиконкому та пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист , а також за фактом складання та видачею завідомо неправдивих документів вищевказаними особами, за ознаками злочинів передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України.

Приводами і підставами для порушення кримінальної справи являються матеріали перевірки в процесі якої зібрано достатні дані про наявність в діях службових осіб Світловодського міськвиконкому та пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист ознак злочинів передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України.

В ході слідства встановлено, 10-11 липня 2008 року у м. Світловодську Кіровоградської області сталася надзвичайна ситуація, внаслідок чого було пошкоджено значну частину житлових будинків, будівель, автомобільних доріг та споруд.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2008 року № 1332-р Про виділення коштів для проведення невідкладних аварійно відбудовних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 10-11 липня 2008 року в м. Світловодську виділено Кіровоградській облдержадміністрації 7729,4 тис. грн. для проведення невідкладних аварійно - будівельних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 10-11 липня 2008 року в м . Світловодську. Відповідно до п. 1 вказаного розпорядження Мінфіну здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 затверджено Порядок використання коштів резервного фонду бюджету.

Відповідно до п. 11 Порядку коштирезервного фонду бюджету виділяються, на безповоротній основі або на умовах повернення, про що зазначається у рішенні про виділення коштів з резервного фонду бюджету. Кошти із резервного фонду суб'єктам господарської діяльності недержавної форми власності або суб'єктам господарської діяльності, у статутному фонді яких корпоративні права, держави становлять менше ніж 51 відсоток, виділяються через головних розпорядників бюджетних коштів лише на умовах повернення.

Порушуючи вказаний порядок, службові особи пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист з метою незаконного отримання компенсації на витрати по ремонту будівлі за рахунок коштів державного бюджету, достовірно знаючи, що о товариство відноситься до колективної форми власності без частки держави, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах свого підприємства, за допомогою службових осіб виконавчого комітету Світловодської міської ради, вирішили умисно та незаконно заволодіти коштами резервного фонду державного бюджету, обернувши їх на свою користь.

Виконуючи свою злочинні наміри, всупереч вимогам п. 11 Порядку, посадові особи виконавчого комітету Світловодської міської ради, достовірно знаючи і розуміючи, що пансіонат Славутич ЗАТ Кіровоградтурист відноситься до колективної форми власності без частки держави, шляхом складання, посвідчення печатками міської ради та видачею офіційних документів внесли вказане товариство, як таке, що постраждало від стихійного лиха, до графи державна форма власності (більше 51% ) узагальненого кошторису першочергових аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 10 липня 2008 року у м. Світловодську Кіровоградської області.

В подальшому, реалізуючи свої злочинні наміри службові особи пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист за попередньою змовою з службовими особами виконавчого комітету Світловодської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем підготували та надали до Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської ОДА узагальнений кошторис першочергових аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 10.07.2008 у м. Світловодську, до якого внесли завідомо неправдиві данні щодо форми власності товариства Славутич який в подальшому був направлений на розгляд до Кабінету Міністрів України.

В подальшому, після отримання погодження на виділення бюджетних коштів, реалізуючи свої наміри на незаконне заволодіння вказаними коштами та їх подальшого використання на власний розсуд службові особи Світловодської міської ради за попередньою змовою із службовими особами пансіонату ОСОБА_2); ЗАТ Кіровоградтурист не вжили заходів щодо укладання договорів про визначення умов повернення коштів, виділених з резервного фонду бюджету.

Відповідно до платіжного доручення № 206 від 11.12.08 управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської ОДА перерахувало 190,6 тис.грн . на виконання відновлювальних робіт головного корпусу пансіонату Славутич у м. Світловодську.

Внаслідок злочинних дій службових осіб виконавчого комітету Світловодської міської ради та службових осіб пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист державі спричинено збитків на загальну суму 190,6 тис.грн., що є тяжкими наслідками, оскільки в 250 разів перевищують неоподаткований мінімум доходів громадян.

03 березня 2011 року старший слідчий Світловодської міжрайпрокуратури ОСОБА_1 за згодою виконуючого обов'язки Світловодського міжрайпрокурора звернувся до суду з поданням про надання дозволу на проведення позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Світловодської міської ради (вул. Леніна, 14 м. Світловодськ) та пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист (вул. Приморська, 32) в період з 14 березня 2011 року по 24 березня 2011 р. для забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розслідування по кримінальній справі.

В матеріалах справи є достатньо даних про те, що для забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розслідування кримінальної справи необхідно провести позапланову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Світловодської міської ради (вул. Леніна, 14 м. Світловодськ) та пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист (вул. Приморська, 32) щодо використання не за цільовим призначенням грошових коштів виділених з резервного фонду Державного бюджету України на ліквідацію стихійного лиха.

На підставі викладеного, керуючись ст. 66 КПК України та ст.11 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» , -

П О С Т А Н О В И В:

1. Надати дозвіл на проведення в період з 14 березня 2011 року по 24 березня 2011 року позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Світловодської міської ради (вул. Леніна, 14 м. Світловодськ) та пансіонату Славутич ЗАТ Кіровоградтурист (вул. Приморська, 32) згідно питань:

- скільки саме коштів з резервного фонду було виділено на ремонт покрівлі пансіонату Славутич ?

- на яких підставах і ким саме було внесено до узагальненого кошторису першочергових аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 10.07.2008 у м. Світловодську пансіонат Славутич ?

- який саме обсяг робіт по відновленню покрівлі пансіонату Славутич був виконаний та на яку загальну суму?

- які товарно-матеріальні цінності були придбані для проведення ремонту, яка їх кількість та якість?

- ким саме проводився ремонт покрівлі пансіонату Славутич ?

- чи на законних підставах пансіонат Славутич внесено до вищевказаного кошторису?

2. Проведення вищевказаної ревізії доручити фахівцям контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області, розташованого за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Леніна, 64/53.

3. Копію даної постанови надіслати Світловодському міжрайонному прокурору для виконання.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Світловодського міськрайонного

суду Кіровоградської області ОСОБА_2

СудСвітловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення03.03.2011
Оприлюднено22.11.2017
Номер документу70390547
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-31/11

Постанова від 11.08.2011

Кримінальне

Томаківський районний суд Дніпропетровської області

Тетеревятников А. П.

Постанова від 01.04.2011

Кримінальне

Ірпінський міський суд Київської області

Линник В. Я.

Постанова від 14.03.2011

Кримінальне

Васильківський районний суд Дніпропетровської області

Порох К. Г.

Постанова від 03.03.2011

Кримінальне

Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

Кадигроб С. М.

Постанова від 28.01.2011

Кримінальне

Житомирський районний суд Житомирської області

Зубчук І. В.

Постанова від 08.03.2011

Кримінальне

Краснолиманський міський суд Донецької області

Ткачов О. М.

Постанова від 01.03.2011

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Спаї В. В.

Постанова від 27.01.2011

Кримінальне

Іллічівський міський суд Одеської області

Максимович Г. В.

Постанова від 31.01.2011

Кримінальне

Болградський районний суд Одеської області

Тимошенко І. В.

Постанова від 01.07.2011

Кримінальне

Чернівецький районний суд Вінницької області

Суперсон С. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні