Справа № 761/540/17
Провадження № 2-з/761/377/2017
У Х В А Л А
10 липня 2017 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді: Волошина Василя Олександровича
при секретарі: Савенко Олені Ігорівні
розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу; визнання майна об'єктом права спільної сумісної власності та визнання права власності на 1/2 частину квартири, -
в с т а н о в и в :
В липні 2017р. позивач ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва з позовом до відповідача ОСОБА_3 про встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу; визнання майна об'єктом права спільної сумісної власності та визнання права власності на 1/2 частину квартири.
Ухвалою суду від 07 квітня 2017р. було відкрито провадження у справі та справу призначено до розгляду.
10 липня 2017р. представник позивача ОСОБА_1- ОСОБА_2 подала до суду заяву про забезпечення позову, в якій просить з метою забезпечення позову накласти арешт на майно відповідача, а саме: квартиру АДРЕСА_1, яка на думку позивача, входить до спадкової маси.
Під час вивчення заяви про забезпечення позову судом встановлено, що вона не відповідає вимогам ст.151 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову.
Згідно із ч. 2 ст. 151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Згідно ч. 4 ст. 151 ЦПК України до заяви додаються також її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову.
Натомість, позивачем не оформлено заяву про забезпечення позову у встановленому процесуальним законом порядку, не додано до заяви її копії. Крім того, у матеріалах справи відсутні актуальні відомості про право власності на майно, на яке сторона позивача просить накласти арешт.
Відповідно до ч. 8 ст. 153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог ст. 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про повернення позивачу заяви про забезпечення позову.
Керуючись ст.ст. 151 - 153, 209, 210, 293, 294 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу; визнання майна об'єктом права спільної сумісної власності та визнання права власності на 1/2 частину квартири- повернути заявнику.
Ухвалу суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2017 |
Оприлюднено | 04.01.2018 |
Номер документу | 71401377 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Волошин В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні