Справа № 815/6217/17
У Х В А Л А
24 січня 2018 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Соколенко О.М., розглянувши в порядку письмового провадження питання про внесення виправлень до ухвали суду від 26.12.2017 року у справі за адміністративним позовом Головного управління ДСНС України в Одеській області до Виноградненського дошкільного навчального закладу ясла-садку "Золотий ключик" Виноградненської сільської ради Болградського району Одеської області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю),-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовною заявою Головного управління ДСНС України в Одеській області до Виноградненського дошкільного навчального закладу ясла-садку "Золотий ключик" Виноградненської сільської ради Болградського району Одеської області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю).
У судове засідання, призначене на 26.12.2017 року до суду з'явився представник позивача - ОСОБА_1, представник відповідача не з'явився.
Ухвалою суду від 26.12.2017 року судом вирішено проводити (продовжувати) розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з викликом учасників процесу, призначено перше судове засідання для розгляду справи по суті на 15.01.2018 року та встановлено сторонам строки для подачі заяв по суті позовних вимог.
Перевіривши матеріали адміністративної справи, судом встановлено, що при складанні ухвали суду від 26.12.2017 року, судом допущено описку, а саме, помилково зазначено прізвище та ініціали уповноваженого представника позивача, який був присутній у судовому засіданні - "ОСОБА_2.", замість "ОСОБА_2. ".
Згідно ч.1, ч.2 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Враховуючи вищезазначені норми законодавства, а також те, що для внесення виправлення в ухвалу суду, відсутня необхідність виклику у судове засідання осіб, які брали участь у справі, оскільки вирішення вказаного питання можливо здійснити на підставі наявних у матеріалах справи доказів, суд розглядав питання про виправлення допущеної механічної помилки (описки) в порядку письмового провадження.
Суд зазначає, що описка - це помилка, зумовлена, зокрема, неправильним написанням прізвищ, імен, найменувань, адресів, невірним зазначенням номерів, дат, строків та інше.
Тобто, як вбачається з викладеного, судом у вступній частині ухвали суду допущено очевидну механічну описку, а саме, помилково зазначено прізвище та ініціали уповноваженого представника позивача, який був присутній у судовому засіданні - "ОСОБА_2.", замість "ОСОБА_2. "..
Таким чином, суд дійшов висновку, що при складанні ухвали суду від 26 грудня 2017 року по справі № 815/6217/17, судом у вступній частині ухвали допущено механічну описку, яка не впливає на зміст встановлених обставин та висновків суду, а тому підлягає виправленню шляхом винесення ухвали про внесення виправлень у судове рішення із зазначенням у вступній частині вказаної ухвали суду прізвища та ініціалів уповноваженого представника позивача, який був присутній у судовому засіданні "ОСОБА_2. ".
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 253, 256, 295, 297 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену у вступній частині ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 26 грудня 2017 року в адміністративній справі № 815/6217/17 за позовом Головного управління ДСНС України в Одеській області до Виноградненського дошкільного навчального закладу ясла-садку "Золотий ключик" Виноградненської сільської ради Болградського району Одеської області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), зазначивши прізвище та ініціали уповноваженого представника позивача, який був присутній у судовому засіданні -- "ОСОБА_1.".
Ухвала набирає законної сили у строки, визначені ст.256 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя О.М. Соколенко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2018 |
Оприлюднено | 24.01.2018 |
Номер документу | 71763682 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Соколенко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні