Справа № 2-115/2008
УХВАЛА
01 лютого 2018 року місто Вінниця
Вінницький районний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Ганкіної І.А.,
за участі секретаря Жигарової Д.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду скаргу Кредитної спілки Альянс Україна , з викликом заінтересованих осіб: старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 та боржника - ОСОБА_2, на постанову ВП № 54844471 від 29.12.2017 року старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 Про повернення виконавчого документа стягувачеві , -
ВСТАНОВИВ:
18.01.2018 року в провадження Вінницького районного суду Вінницької області надійшла вищевказана скарга.
Ухвалою судді від 26.01.2018 року скаргу прийнято до провадження та призначено до розгляду в судовому засіданні на 01.02.2018 року.
01.02.2018 року Голова Правління Кредитної спілки Альянс Україна ОСОБА_3 подала через канцелярію суду заяву про залишення скарги без розгляду.
В судове засідання учасники судового розгляду скарги не з'явились без поважних причин, хоча про час та місце проведення судового розгляду повідомлялись судом завчасно та належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За вказаних обставин суд вважає можливим провести судове засідання за відсутності учасників справи та без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу .
Вивчивши подану представником заявника заяву, суд дійшов такого висновку.
Відповідно до частини 9 статті 10 ЦПК України якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
Пунктом 5 частини 1 статті 257 ЦПК України визначено, що суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщопозивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
За вказаних обставин, суд вважає можливим, на підставі поданої представником заявника заяви, залишити без розгляду скаргу Кредитної спілки Альянс Україна , з викликом заінтересованих осіб: старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 та боржника - ОСОБА_2, на постанову ВП № 54844471 від 29.12.2017 року старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 Про повернення виконавчого документа стягувачеві .
Згідно з частиною 2 статті 257 ЦПК України , особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Керуючись ст.ст. 10, 247, 257 , 258, 260 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника заявника про залишення скарги без розгляду - задовольнити.
Скаргу Кредитної спілки Альянс Україна , з викликом заінтересованих осіб: старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 та боржника - ОСОБА_2, на постанову ВП № 54844471 від 29.12.2017 року старшого державного виконавця Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 Про повернення виконавчого документа стягувачеві - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
СУДДЯ: І.А.Ганкіна
Суд | Вінницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2018 |
Оприлюднено | 04.02.2018 |
Номер документу | 71973992 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вінницький районний суд Вінницької області
Ганкіна І. А.
Цивільне
Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Потоцький В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні