Справа № 451/1541/16-к
Провадження № 11-п/783/111/18 Доповідач: ОСОБА_1
Категорія: ст.34 КПК України
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 березня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Львівської області у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
при секретарі судового засідання - ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові подання Радехівського районного суду Львівської області від 28.02.2018 року щодо визначення підсудності справи про вирішення відводу слідчому судді у кримінального провадження № 12016140280000563,
встановила:
Згідно подання, до Радехівського районного суду Львівської області була подана заява адвоката ОСОБА_5 про відвід слідчому судді Радехівського районного суду Львівської області ОСОБА_6 від розгляду клопотання про арешт майна грошових коштів в сумі 1452000, 00 грн., які знаходяться та можуть поступити на поточний банківський рахунок № НОМЕР_1 в ПАТ «СБЕРБАНК» м. Київ, вул. Володимирська, 46,МФО 320627 відкритого ТОВ «ФЕТІС» ЄРДПОУ 38495358.
Як вбачається з подання Радехівського районного суду Львівської області є наявні підстави для направлення заяви про відвід слідчого судді для розгляду до іншого суду Львівської області, оскільки, відповідно до ч.2 ст.31 КПК України, розподіл справи та призначення судді не відбулося, бо не вистачає суддів для розподілу справи.
Заслухавши доповідь судді, розглянувши матеріали справи про відвід судді та подання, колегія суддів вважає, що таке підлягає до задоволення з наступних підстав.
На даний час в Радехівському районному суді Львівської області штатна чисельність суддів складає 4 судді: дві посади судді вакантні, одному судді не розподіляють справи у зв`язку із закінченням терміну повноваження судді. Суддя Радехівському районному суді Львівської області ОСОБА_7 з 26.02.2018 року відсутній у зв`язку з тимчасовою непрацездатністю та невідомо скільки часу буде відсутній через лікування.
Як вбачається з матеріалів справи відвід заявлений саме судді ОСОБА_7 і вирішити дане клопотання неможливо через відсутність суддів.
До апеляційного суду Львівської області крім даної справи надійшло подання з Радехівського районного суду Львівської області про направлення до іншого суду на розгляд і клопотання про арешт майна у кримінальному провадженні № 12016140280000563, яке згідно ухвали апеляційного суду Львівської області від 05.03.2018 року скероване для розгляду в Кам`янка-Бузький районний суд для розгляді по суті. Матеріали справи про відвід стосуються матеріалів клопотання про арешт майна, оскільки вирішуються в рамках одного кримінального провадження № 12016140280000563, а тому, на думку колегії суддів, з метою забезпечення оперативності та ефективності судового розгляду дану справу необхідно передати до Кам`янка-Бузького суду Львівської області.
Керуючись ст.ст. 32, 34 КПК України, колегія суддів -
постановила:
Подання Радехівського районного суду Львівської області - задоволити.
Передати справу про вирішення відводу слідчому судді у кримінальному провадженні № 12016140280000563 на розгляд Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області.
Копію ухвали направити для відома Радехівському районному суду Львівської області, адвокату ОСОБА_5 та для виконання Кам`янка-Бузькому районному суду Львівської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді:
Суд | Апеляційний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.03.2018 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 72728293 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Апеляційний суд Львівської області
Белена А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні