ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

02.04.2018 р. Справа №914/326/18

Суддя господарського суду Львівської області Горецька З.В., розглянувши позовні матеріали

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми “Ряст”, мЛьвів

до відповідача - 1: Виробничо-торгівельної фірми “Опір” Трускавецької міської асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України”, м.Львів

до відповідача - 2: Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України”, м.Львів

до відповідача - 3: Товариства з обмеженою відповідальністю «Преміум-Буд», м.Львів

про:

- визнання недійсним правочину щодо передачі Виробничо-торгівельною фірмою «Опір» (код ЄДРПОУ 308231947) у власність Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ (код ЄДРПОУ 02756009) нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м.Львів, вулиця голубовича,34, який оформлено шляхом складання ГО «Львівською обласною асоціацією інвалідів ВОІ СОІУ» постанови Президії Ради ГО «Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ» від 17.03.2014 року та Акту прийому-передачі від 03.04.2014 року;

- визнання недійсним договору від 22.10.2014 року купівлі-продажу нерухомого майна, що знаходиться за адресою м.Львів, вулиця Голубовича,34, укладеного між Львівською обласною асоціацією інвалідів ВОІ СОІУ (код ЄДРПОУ 02756009) ТА Товариством з обмеженою відповідальністю «Преміум-Буд» (код ЄДРПОУ 39445507);

- застосування наслідків недійсності вищевказаних правочинів, а саме: зобов»язати ТОВ «Преміум-Буд» (код ЄДРПОУ 39445507) передати нерухоме майно, що знаходиться за адресою м.Львів, вулиця Голубовича,34, Виробничо-торгівельній фірмі «Опір» (код ЄДРПОУ 30823194).

ВСТАНОВИВ

Позивач - Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми “Ряст” подало на розгляд Господарського суду Львівської області позов до відповідачів: Виробничо-торгівельної фірми “Опір” Трускавецької міської асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України”, Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України” та ТОВ «Преміум-Буд» згідно якого просить суд визнати недійсним правочин щодо передачі Виробничо-торгівельною фірмою «Опір» (код ЄДРПОУ 308231947) у власність Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ (код ЄДРПОУ 02756009) нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м.Львів, вулиця голубовича,34, який оформлено шляхом складання ГО «Львівською обласною асоціацією інвалідів ВОІ СОІУ» постанови Президії Ради ГО «Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ» від 17.03.2014 року та Акту прийому-передачі від 03.04.2014 року, визнати недійсним договору від 22.10.2014 року купівлі-продажу нерухомого майна, що знаходиться за адресою м.Львів, вулиця Голубовича,34, укладеного між Львівською обласною асоціацією інвалідів ВОІ СОІУ (код ЄДРПОУ 02756009) ТА Товариством з обмеженою відповідальністю «Преміум-Буд» (код ЄДРПОУ 39445507) та застосування наслідків недійсності вищевказаних правочинів, а саме: зобов»язати ТОВ «Преміум-Буд» (код ЄДРПОУ 39445507) передати нерухоме майно, що знаходиться за адресою м.Львів, вулиця Голубовича,34, Виробничо-торгівельній фірмі «Опір» (код ЄДРПОУ 30823194).

Ухвалою від 26.02.2018 року позовну заяву залишено без руху для усунення недоліків, зазначених в цій ухвалі. Позивачем недоліки усунуто.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.162 Господарського процесуального кодексу України.

Підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, відсутні.

Керуючись ст.ст. 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на 07.05.18 р. о 14:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м.Львів, вул.Личаківська, 128). Інформація про номер залу судового засідання буде розміщена на дошці оголошень.

4.Позивачу надати: відповідно до ст. 166 ГПК відповідь на відзив у строк до 27.04.2018 р.; надати оригінали додатків долучених до позовної заяви - для огляду; докази перебування позивача та відповідачів в Єдиному державному реєстрі станом на дату подання позовної заяви до Господарського суду Львівської області; вжити заходів для добровільного врегулювання спору; явка повноважного представника обов'язкова.

5. Відповідачам надати: відповідно до ст. 165 відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову у строк до 20.04. 2018 року (не менше 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття); одночасно надіслати позивачу – копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання; заяву щодо розгляду справи за правилами спрощеного провадження у строк (ч.4 ст. 176 ГПК).

6. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі, відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України, документи, що підтверджують повноваження представників.

7. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Згідно зі ст.ст.42, 43 ГПК України учасники справи мають право ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках; користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.

Особи, які беруть участь у справі загального позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час підготовчого судового засідання, або до початку розгляду справи по суті. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки. Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) - на будь-якій стадії судового процесу; позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог - до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження; відповідач має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву. До закінчення підготовчого засідання позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.

Зобов?язати сторони подати всі докази в обґрунтування вимог, чи в їх заперечення до або під час підготовчого судового засідання, або до початку розгляду справи по суті.

Згідно зі ст.80 ГПК України, докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

Сторони до або під час підготовчого судового засідання у справі, або до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.

Сторонам роз»яснити, що у випадку наявності підстав, зазначених у статтях 35, 36, 37 ГПК України, заява про відвід судді, секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача (ч.2 ст.38 ГПК України) повинна бути подана у строки, передбачені ч.3 ст.38 ГПК України.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Суддя Горецька З. В.

Дата ухвалення рішення 02.04.2018
Оприлюднено 06.04.2018

Судовий реєстр по справі 914/326/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 16.04.2019 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 11.03.2019 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Ухвала від 05.02.2019 Касаційний господарський суд Верховного Суду Господарське
Постанова від 13.11.2018 Західний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 22.10.2018 Західний апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 12.09.2018 Львівський апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 04.09.2018 Львівський апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 04.09.2018 Львівський апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 23.07.2018 Господарський суд Львівської області Господарське
Рішення від 16.07.2018 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 02.04.2018 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 26.02.2018 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 914/326/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону