Ухвала
від 03.04.2018 по справі 614/132/18
БОРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Борівський районний суд Харківської області

справа: № 614/132/18

провадження: 2/614/63/18

категорія: 22

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

03.04.2018 р. Борівський районний суд Харківської області в складі:

головуючого судді Гуляєвої Г.М.

за участю секретаря Євтіхієвої С.В.

представника позивача ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2 ОСОБА_3

представника відповідача ОСОБА_4 ОСОБА_5

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в смт. Борова цивільну справу № 614/132/18, 2/614/63/18 за позовом ПРИВАТНОЇ АГРОФІРМИ ДЖЕРЕЛО , (представник позивача ОСОБА_1) до ОСОБА_4, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Борівського районного нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Харківській області

про визнання договорів оренди земельних ділянок недійсними

ВСТАНОВИВ:

20.02.2018 р. представник позивача звернулася до Борівського районного суду Харківської області з позовом про визнання договорів оренди земельних ділянок недійсними до ОСОБА_4, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Борівського районного нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Харківській області.

Ухвалою Борівського районного суду Харківської області від 21.02.2018 р. відкрито провадження по справі, розгляд справи вирішено провести в порядку загального позовного провадження, призначено підготовче судове засідання і відповідачам встановлено строк для подачі відзиву.

Разом з позовною заявою представником позивача було подано клопотання про витребування доказів, яке було задоволено ухвалою Борівського районного суду Харківської області від 21.02.2018 р.

28.02.2018 р. на виконання ухвали Борівського районного суду Харківської області від 21.02.2018 р. про витребування доказів, Борівська РДА Харківської області надала оригінали реєстраційних справ у паперовій формі та документи із них в електронній формі у вигляді копій.

Представник позивача в підготовчому судовому засіданні позовні вимоги підтримала і заявила клопотання про виклик свідка ОСОБА_7, просила встановити строк для подачі відповіді на відзив та пояснення третьої особи, залучити до матеріалів справи докази сплати орендної плати відповідачу.

Відповідачі та їхні представники в підготовчому судовому засіданні позовні вимоги не визнали. Представник ОСОБА_4 ОСОБА_5 заявив клопотання про витребування доказів сплати податків з нарахованої орендної плати.

Від приватного нотаріуса Борівського районного нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6 16.03.2018 р. до Борівського районного суду надійшов відзив на позовну заяву.

19.03.2018 р. до Борівського районного суду Харківської області від ОСОБА_4 надійшов відзив на позовну заяву.

Відповідно до ст. 196 ЦПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.

Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Згідно ч. 1 ст. 197 ЦПК України підготовче засідання проводиться судом з повідомленням учасників справи. Згідно п. 15 ч.2 вказаної статті, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

В підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає.

Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.

У зв'язку з викладеним суд вважає можливим закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 196-200,259,260, 261, 353 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу № 614/132/18, 2/614/63/18 за позовом ПРИВАТНОЇ АГРОФІРМИ ДЖЕРЕЛО , (представник позивача ОСОБА_1) до ОСОБА_4, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Борівського районного нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Харківській області, про визнання договорів оренди земельних ділянок недійсними до судового розгляду в приміщенні Борівського районного суду Харківської області за адресою: 63801, Харківська область, смт. Борова, вул. Миру, 11 зал судових засідань № 1на 10-40 год. 17.04.2018 р. та на 09-30 год. 20.04.2018 р.

Встановити позивачу строк для подачі відповіді на відзив відповідачів та пояснення третьої особи до 13.04.2018 року.

Залучити до матеріалів справи докази сплати орендної плати відповідачу.

Викликати в судове засідання свідка ОСОБА_7

Зобов'язати позивача надати докази сплати податків з нарахованої орендної плати ОСОБА_4

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником справи заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

В судове засідання викликати сторони по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Гуляєва Г. М.

СудБорівський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення03.04.2018
Оприлюднено10.04.2018
Номер документу73184162
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —614/132/18

Постанова від 26.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Харківської області

Бурлака І. В.

Ухвала від 07.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Харківської області

Бурлака І. В.

Ухвала від 04.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Харківської області

Бурлака І. В.

Рішення від 24.04.2018

Цивільне

Борівський районний суд Харківської області

Гуляєва Г. М.

Рішення від 20.04.2018

Цивільне

Борівський районний суд Харківської області

Гуляєва Г. М.

Ухвала від 03.04.2018

Цивільне

Борівський районний суд Харківської області

Гуляєва Г. М.

Ухвала від 21.02.2018

Цивільне

Борівський районний суд Харківської області

Гуляєва Г. М.

Ухвала від 21.02.2018

Цивільне

Борівський районний суд Харківської області

Гуляєва Г. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні