ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 квітня 2018 р.м.ОдесаСправа № 815/4542/15
Категорія: 6.3 Головуючий в 1 інстанції: Аракелян М. М. Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді - Коваля М.П.,
суддів - Домусчі С.Д.,
- ОСОБА_1,
за участю: секретар судового засідання - Ніцевич О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті ОСОБА_1 питання про поновлення провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 26 жовтня 2015 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Державного кадастрового реєстратора відділу Держземагентства у Кілійському районі ОСОБА_4, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_2, Реєстраційна служба Кілійського районного управління юстиції Одеської області, про визнання протиправними дій та визнання нечинними витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Одеського апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 26 жовтня 2015 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Державного кадастрового реєстратора відділу Держземагентства у Кілійському районі ОСОБА_4, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_2, Реєстраційна служба Кілійського районного управління юстиції Одеської області, про визнання протиправними дій та визнання нечинними витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 28 грудня 2015 року призначено по справі судову інженерно-технічну (землевпорядну) експертизу та зупинено провадження по справі до одержання результатів експертизи.
До Одеського апеляційного адміністративного суду повернуто адміністративну справу разом з висновком щодо проведеної експертизи.
В судовому засіданні представник позивача - ОСОБА_3 підтримав питання щодо необхідності поновлення провадження у справі.
Таким чином, враховуючи, що усуненні обставини, що викликали зупинення провадження у справі, колегія суддів приходить до висновку, що провадження у справі підлягає поновленню.
Керуючись ст.ст. 236, 237, 241, 243, 248, 310, 321, 325, 328 КАС України апеляційний суд,
У Х В А Л И В:
Поновити провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 26 жовтня 2015 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Державного кадастрового реєстратора відділу Держземагентства у Кілійському районі ОСОБА_4, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_2, Реєстраційна служба Кілійського районного управління юстиції Одеської області, про визнання протиправними дій та визнання нечинними витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: М.П. Коваль
Суддя: С.Д. Домусчі
Суддя: О.В. Джабурія
Суд | Одеський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2018 |
Оприлюднено | 25.04.2018 |
Номер документу | 73603989 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський апеляційний адміністративний суд
Коваль М.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні