03.05.2018 Справа № 2-329/2008
2-во/696/4/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 травня 2018 року м. Кам'янка
Кам'янський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого - судді Шкреби В.В.,
при секретарі Луцаєвській Н.В.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кам'янка заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Кам'янського районного суду Черкаської області від 11 червня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Ребедайлівської сільської ради Кам'янського району Черкаської області про визнання права власності на будинковолодіння в порядку спадкування,
встановив:
Рішенням Кам'янського районного суду Черкаської області від 11.06.2008 року по вказаній цивільній справі позов задоволено повністю, однак при виготовленні повного тексту даного рішення в ньому допущено описку, а саме в другому абзаці резолютивної частини рішення помилково зазначено по батькові позивача, а саме: Визнати за ОСОБА_3 , коли правильно Визнати за ОСОБА_2 .
Згідно ч.1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, що брали участь у справі, виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки чи арифметичні помилки.
Сторони в судове засідання не з'явилися, проте в силу ст. 269 ЦПК України, їх неявка не перешкоджає розгляду справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Згідно пункту 19 Постанови Пленуму ВСУ Про судове рішення у цивільній справі від 18 грудня 2009 року № 14 вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності. Вбачається, що виправлення зазначеної описки не зачіпає суті ухвали, а лише усуває неточності.
Суд, дослідивши матеріали справи, повний текст рішення Кам'янського районного суду Черкаської області від 11.06.2008 року, дійшов висновку, що в дане рішення слід внести зазначене виправлення.
Керуючись ст.269 ЦПК України, суд,
постановив:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Кам'янського районного суду Черкаської області від 11 червня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Ребедайлівської сільської ради Кам'янського району Черкаської області про визнання права власності на будинковолодіння в порядку спадкування - задовольнити.
Внести виправлення в рішення Кам'янського районного суду Черкаської області від 11 червня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Ребедайлівської сільської ради Кам'янського району Черкаської області про визнання права власності на будинковолодіння в порядку спадкування.
В другому абзаці резолютивної частини рішення замість: Визнати за ОСОБА_3 , зазначити: Визнати за ОСОБА_2 .
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не були вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом пятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційна скарга подається через Кам'янський районний суд Черкаської області до Апеляційного суду Черкаської області.
Суддя:
Суд | Кам'янський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2018 |
Оприлюднено | 04.05.2018 |
Номер документу | 73756023 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кам'янський районний суд Черкаської області
Шкреба В. В.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Мельниченко С.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні