Справа № 606/176/17
У Х В А Л А
23 травня 2018 року м. Теребовля
Теребовлянський районний суд
Тернопільської області в складі:
головуючого Малярчук В.В.
секретаря судового засідання Пасько І.Б.
за участю представника позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до фізичної особи - підприємця ОСОБА_4, Микулинецької селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області про визнання незаконними та скасування рішень органу місцевого самоврядування,-
В С Т А Н О В И В:
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_3 - адвокат ОСОБА_5 заявив клопотання про витребування доказів, а саме: копії Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, яка розташована по вулиці Лесі Українки, 4, в смт. Микулинці, Теребовлянського району Тернопільської області, виданого на Колективне підприємство Микулинецької фабрики Медобори (ідентифікаційний код юридичної особи: 02971854, місцезнаходження юридичної особи: 48120, Тернопільська область, Теребовлянський район, селище міського типу Микулинці, вулиця Лесі Українки, будинок 4).
В судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_4 - адвокат ОСОБА_2 заперечив проти задоволення клопотання та пояснив, що представником позивача у клопотанні не зазначено, які саме обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати стосуються вказаної справи, та які саме заходи представником позивача були вжиті, для отримання цього доказу самостійно.
Суд заслухавши думку учасників процесу вважає, що клопотання до задоволення не підлягає.
Так, відповідно до ч. 1,2 ст. 84 ЦПК України Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї. У клопотанні повинно бути зазначено: який доказ витребовується; обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.
Представником позивача ОСОБА_3 - адвокатом ОСОБА_1 у клопотанні не наведено обставин, які б переконали суд у тому, що Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, яка розташована по вулиці Лесі Українки, 4, в смт. Микулинці, Теребовлянського району Тернопільської області, виданого на Колективне підприємство Микулинецької фабрики Медобори може підтвердити певні обставини, або аргументи, які він може спростувати стосуються вказаної справи, та які саме заходи представником позивача були вжиті, для отримання цього доказу самостійно.
Враховуючи вищенаведене, з метою повного та всебічного розгляду справи, суд вважає, що у клопотанні представника позивача слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 84, 197 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
У задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_3 - адвокат ОСОБА_5 про витребування доказів, відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2018 |
Оприлюднено | 25.05.2018 |
Номер документу | 74209804 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні