У Х В А Л А
"08" червня 2018 р.
м. Рівне
Справа № 567/8/16-ц
Провадження № 22-з/787/34/18
Апеляційний суд Рівненської області в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ
головуючого Гордійчук С. О.
суддів: Боймиструка С.В., Шимківа С.С.
розглянув питання про виправлення описки в постанові Апеляційного суду Рівненської області від 23 травня 2018 року за заявою представника Національного природного парку Дермансько-Острозький від 30 травня 2018 року,
в с т а н о в и в :
Постановою Апеляційного суду Рівненської області від 30 травня 2018 року апеляційну скаргу Національного природного парку Дермансько-Острозький задоволено. Рішення Острозького районного суду Рівненської області від 16 березня 2016 року скасовано. В задоволенні позову ОСОБА_1 до Національного природного парку Дермансько-Острозький про зміну підстав та формулювання звільнення, стягнення невиплаченої заробітної плати, середнього заробітку за несвоєчасний заробіток, вихідної допомоги відмовлено.
30 травня 2018 року представник Національного природного парку Дермансько-Острозький ОСОБА_2 подав до апеляційного суду заяву про виправлення описки у вказаній постанові, в якій просить виправити описку у вступній частині, де помилково зазначено, що ОСОБА_1 звернувся з позовом до Національного природного парку Дермансько-Острозький у січні 2016 року, замість правильного 31 грудня 2015 року .
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Не є описками граматичні помилки, які не спотворюють текст судового трішення та не призводять до його неправильного сприймання: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.
Пунктом 19 постанови Пленуму Верховного Суду України від 18 грудня 2009 року N 14 Про судове рішення у цивільній справі передбачено, що вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Оскільки, жодних неточностей, які впливають на можливість реалізації вказаного судового рішення чи його правосудності, колегією суддів не встановлено, тому заява представника відповідача про виправлення описки задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, колегія суддів
у х в а л и в :
Заяву представника Національного природного парку Дермансько-Острозький від 30 травня 2018 року про виправлення описки залишити без задоволення.
Ухвала набирає законної сили негайно і може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня її прийняття.
Головуючий :
Судді :
Суд | Апеляційний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 08.06.2018 |
Оприлюднено | 10.06.2018 |
Номер документу | 74555760 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Рівненської області
Гордійчук С. О.
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Коротун Вадим Михайлович
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Коротун Вадим Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні