Ухвала
від 13.06.2018 по справі 476/434/18
ЄЛАНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 476/434/18

Провадження № 2/476/189/2018

У Х В А Л А

13.06.2018 року суддя Єланецького районного суду Миколаївської області Чернякова Н.В. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до фермерського господарства "Основа-2006", фермерського господарства "Бугаєвської Алли Миколаївни" про визнання правочину недійсним як неукладеним орендодавцем та застосування віндикації

В С Т А Н О В И Л А :

07.06.2018 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ФГ "Основа-2006", ФГ "Бугаєвської Алли Миколаївни" про визнання правочину недійсним як неукладеним орендодавцем та застосування віндикації.

Вивчивши матеріали позовної заяви, приходжу до слідуючого.

Так, відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) їх місцезнаходження (для юридичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

Позивачем у позовній заяві одним із відповідачів вказано фермерське господарство "Бугаєвської Алли Миколаївни", проте, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань відсутні відомості про дане фермерське господарство.

Також, позивачем всупереч вищевказаним положенням не вказано ідентифікаційні коди юридичних осіб - відповідачів в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

У порушення п.п. 9, 10 ч. 3 ст. 175 ЦПК України до позовної заяви не додано попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи, та підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

З доданої до позовної заяви квитанцій слідує, що позивачем оплачено дві вимоги немайнового характеру та одну майнового. Проте, в позовній заяві позивачем заявлено три вимоги немайнового характеру та одну майнового.

Згідно положень ч. 3 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру. У разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

Згідно ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою, ставка судового збору становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (704,80 грн.).

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 176 ЦПК України ціна позову у позовах про витребування майна визначається вартістю майна.

Крім того, у порушення ч.1 ст. 177 ЦПК України позивач не додано до позовної заяви достатньої копії всіх документів відповідно до кількості відповідачів.

Так, згідно ч.ч. 1, 2 ст. 185 ЦК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи вищевказані істотні недоліки позовної заяви, вважаю за необхідне позовну заяву залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків.

Керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя

У Х В А Л И Л А :

Позовну заяву ОСОБА_1 до фермерського господарства "Основа-2006", фермерського господарства "Бугаєвської Алли Миколаївни" про визнання правочину недійсним як неукладеним орендодавцем та застосування віндикації залишити без руху.

Надати позивачу ОСОБА_1 строк для виправлення вказаних в ухвалі недоліків - десять днів з дня отримання копії ухвали.

В випадку не виправлення недоліків позовна заява буде вважатись не поданою і повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В.Чернякова

СудЄланецький районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення13.06.2018
Оприлюднено14.06.2018
Номер документу74644680
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —476/434/18

Постанова від 08.11.2019

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Самчишина Н. В.

Постанова від 07.11.2019

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Самчишина Н. В.

Ухвала від 21.10.2019

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Самчишина Н. В.

Ухвала від 27.09.2019

Цивільне

Миколаївський апеляційний суд

Самчишина Н. В.

Рішення від 19.08.2019

Цивільне

Єланецький районний суд Миколаївської області

Чернякова Н. В.

Рішення від 19.08.2019

Цивільне

Єланецький районний суд Миколаївської області

Чернякова Н. В.

Ухвала від 01.08.2018

Цивільне

Єланецький районний суд Миколаївської області

Чернякова Н. В.

Ухвала від 13.06.2018

Цивільне

Єланецький районний суд Миколаївської області

Чернякова Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні