Справа № 175/2065/18
Провадження № 1-кс/175/543/18
У Х В А Л А
Іменем України
04 червня 2018 року смт. Слобожанське
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області у складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши клопотання слідчого Дніпровського РВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів, а також перевіривши надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження №12015040440001340 від 25.06.2015 за ч.1 ст. 289 КК України, у рамках якого було подано клопотання,
В С Т А Н О В И В:
В обґрунтування свого клопотання слідчий посилається на те, що в провадженні слідчого відділення Дніпровського РВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області перебувають матеріали досудового розслідування, знесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015040440001340 від 25.06.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 КК України.
В період часу з 16.06.2015 року 20:00 год. по 17.06.2015 року 01:00 год. невідома особа, знаходячись на території землі ІНФОРМАЦІЯ_1 біля ділянки №123 незаконно заволоділа колісним трактором марки NEW HOLLAND Т8050 сер. № ZARW06276, 2010 року випуску н/з НОМЕР_1 , котрий перебуває у власності Лізингодавця - ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " та у користуванні Лізингоодержувача - ФОП ОСОБА_5 .
З метою повного і всебічного розгляду кримінального провадження, необхідно отримати завірені належним чином копії документів, які містяться в матеріалах виконавчого провадження № 53710548, яке перебуває у володінні до ІНФОРМАЦІЯ_3 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , мають суттєве значення для встановлення істини у кримінальному провадженні; встановлення уповноваженої особи TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 », яка представляла інтереси стягувана у виконавчому провадженні та могла бути обізнана про вчинення кримінального провадження або причетна до його вчинення, а саме незаконного заволодіння транспортним засобом.
Учасники процесу в судове засідання не з`явилися.
Фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження не здійснюється, у зв`язку з неприбуттям в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, що відповідає вимогам ч.4 ст. 107 КПК України.
Суд, розглянувши клопотання та дослідивши додані до нього документи встановив наступне.
Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно з ч.5,6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
1)перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
2)самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
3)не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Суд вважає, що слідчим доведено, що було вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 289 КК України, документи, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_3 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , необхідні для встановлення істини по справі. Вилучення документів необхідне для досягнення мети отримання доступу до документів. Тому, слідчий суддя, вважає за необхідне надати можливість вилучення належним чином завірених копій документів.
За таких обставин суд дійшов висновку, що клопотання слідчого підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 159-164,166 КПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання слідчого Дніпровського РВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до документів задовольнити.
Надати старшому слідчому СВ Дніпровського РВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_6 , слідчому Дніпровського РВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 прокурору Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 ОСОБА_7 , прокурору Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 ОСОБА_4 тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні до ІНФОРМАЦІЯ_3 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , та вилучення (виїмку) завірених належним чином копій документів, які містяться у виконавчому провадженні № 53710548 розпочатому по виконавчому напису № 472 про примусове виконання - передачу стягувачу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » трактора NEW HOLLAND Т8050 сер. № ZARW06276, 2010 року, в рахунок погашення заборгованості у розмірі 202938,74 грн.
Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2018 |
Оприлюднено | 22.02.2023 |
Номер документу | 74786629 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Новік Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні