Справа № 638/6981/18
Провадження № 1-кс/638/2313/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про арешт майна
18 червня 2018 року Дзержинський районний суд міста Харкова у складі:
Слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2
за участю старшого слідчого СВ Шевченківського ВП ГУ НП в Харківській області майора поліції ОСОБА_3 та представника Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАР-ЛАЙТ-ПЛЮС» ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Шевченківського ВП ГУ НП в Харківській області майора поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурорм Харківської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_5 про арешт майна, -
В С Т А Н О В И В :
Старший слідчий Шевченківського ВП ГУНП в Харківській області майор поліції ОСОБА_3 звернулась до суду із клопотанням про арешт майна.
В обґрунтування клопотання слідчим вказано про те, що Слідчим відділом Шевченківського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області здійснюється досудове розслідування в рамках кримінального провадження № 12018220480001851 від 08.05.2018 за фактом порушення на території Шевченківського району м. Харкова деякими суб`єктами підприємницької діяльності, що здійснюють господарську діяльність на АЗГС, правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою без отримання дозволів на виконання таких та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Відповідно наданих Шевченківським районним відділом у м. Харкові Головного Управління ДСНС у Харківській області (далі Шевченківський РВ ГУ ДСНС у Харківській області) матеріалів встановлено, що у 2016 році проведено планову перевірку приміщення та території АГЗП ТОВ «Експогаз Трейд» за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, під час якої зафіксовано ряд порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, у тому числі відсутність декларації відповідності матеріально-технічної бази СПД вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, інші суттєві порушення про що складено припис № 375 від 11.09.2016, відомості, щодо усунення порушень відсутні. До матеріалів кримінального провадження долучено лист Шевченківський РВ ГУ ДСНС у Харківській області відповідно до якого ТОВ «Ескпогаз Трейд» станом на травень 2018 року повідомляє про відсутність проведення діяльності Товариством за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4.
Встановлено, що за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, здійснює свою діяльність газозаправна станція, ТОВ «Експогаз Трейд» припинило свою діяльність за вказаною адресою, організатори, відповідальні особи не встановлені.
З метою встановлення та фіксації відомостей про фізичних осіб, СПД, якими фактично організовано АЗГП та якими здійснюється господарська діяльність у сфері торгівлі скрапленим газом за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, виявлення та вилучення копій реєстраційних, дозвільних документів, ліцензій, щодо надання послуг з підвищеною небезпекою, здійснення вказаного виду діяльності, 07.06.2018 на підставі ухвали слідчого судді Дзержинського районного суду м. Харкова проведено огляд території та нежитлових будівель, що розташовані за вказаною адресою.
Під час огляду території за адресою: АДРЕСА_1 встановлено, що вхід на територію здійснюється з провулку Ботанічний, м. Харкова, обладнаний шлакбаумом, при вході (в`їзді ) виявлено електронну інформаційну таблицю з надписом « ГАЗ 13,19», вказівники маршруту до заправного пункту «Пропан, бутан, газ». Поруч з в`їздом на територію, розташована будівля з надписом «ГРП-9» «Вогненебезпечно», вказана будівля межує з приміщенням оператора АГЗП, знаходиться на відстані приблизно 50 метрів до газової колонки, яка є об`єктом огляду. Через вказаний в`їзд здійснюється доступ як до території ПАТ «Автотранспортне підприємство 1364» так і до території на якій розташовано АГЗП. Територія АТП та територія АГЗП умовно розділена між собою мережевою сіткою. На момент огляду на території АТП знаходяться транспортні засоби: легкові, вантажні, автобуси, які ремонтуються працівниками. У місця розташування заправного пункту, відстань до транспортних засобів зафіксована у розмірі 1-1,5 метрів.
Оглядом території встановлено, що на ній розташовано місце для заправки транспортних засобів та приміщення оператора (нежитлове). Детальний огляд АГЗП проведено за участі спеціаліста інспектора ДПРУ ГУ ДСНС України в Харківській області ОСОБА_6 . Під час огляду АГЗП виявлено ряд порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, які будуть викладені додатково у довідці спеціаліста. Так, зокрема встановлено, що заправна станція складається з роздавальної газової колонки, яка на момент огляду знаходилась у робочому стані, увімкнена у мережу, на табло висвічувались позиції з зазначенням суми, ціни, об`єму, у позиції ціна містився надпис 13,19, колонка обладнана заправним клапаном, колонка з`єднана шлангами та патрубками до конструкції наносів, яка розташована позаду. Сама конструкція насосів та іншого обладнання з`єднана з резервуаром (цистерною), який тримається на колесах з одного боку та підпорками з іншого. Газовий резервуар має вентилі, клапати, патрубки, за допомогою яких з`єднується зі станцією. Газовий резервуар знаходиться під відкритим небом, без навісу, у безпосередній близькості до транспортних засобів АТП, будівель, газова колонка та система насосів знаходиться на відстані 1-1,5 метрів від транспортних засобів АТП, територія розділена металевою сіткою. Поруч з АГЗП розташована некапітальна будівля, на які мається вивіска «вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки» та аркуш паперу з надписами «Паспорт якості № 022/18-А» з печаткою ТОВ «Стар-Лайт -Плюс». Спеціалістом ДСНС визначені першочергові порушення, які будуть викладені у довідці.
Подальшим оглядом приміщення оператора встановлено, на момент початку слідчої дії у приміщенні знаходилась особа чоловічої статі, одягнена у спеціальний одяг заправника, яка відмовилась назвати себе, пояснити, хто є його керівником, заперечував свою причетність до виконання робіт з заправки транспортних засобів. У приміщенні виявлено дві шафи з робочою одежею співробітників заправного пукну. Крім того, у приміщенні розташований робочий стіл, обладнаний комп`ютерною технікою, при вмиканні вказаного комп`ютеру встановлено, що на ньому обладнана відповідна система управління АГЗП, доступ до програми забезпечений не був, особа присутня відмовилась повідомити ключі доступу до програми. Вказаний комп`ютер приєднаний до декількох пристроїв, апаратів, у тому числі терміналу для зчитування карток, та видачі чеків, терміналу для видачі чеків, апарату, що зчитує штрих коди карток, калькулятор. У одному з терміналів виявлено чек ТОВ «Пріоритет ХХІ». Крім того виявлені заправні талони на продукт: газ, документи, що свідчать про діяльність АГЗП. У сейфі приміщення на полиці виявлені різноманітні ключі, чекові стрічки, документи діяльності АГЗП. Куточок споживача обладнаних у приміщенні, не мав жодних документів, що свідчили б про СПД, який здійснює діяльність. Відповідно вимог слідчого, спеціаліста ДСНС не виявлено та не надано жодних документів, щодо діяльності роздрібної торгівлі скрапленим газом та дозвільних документів. Слід зазначити, що особа присутня при огляді, та яка відмовилась назвати себе, в ході слідчої дії, шляхом перемовин з невідомими особами, засобами мобільного зв`язку, доповідала про хід слідчої дії, пояснивши групі, що він розмовляє з керівниками. Єдине надане в ході слідчої дії пояснення особи, явилось те, що він є охоронцем, охороняє майно.
Таким чином під час слідчої дії виявлено документи, що свідчать про причетність деяких СПД до здійснення господарської діяльності з реалізації скрапленого газу за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, ними явились ТОВ «Пріоритет ХХІ» ЕДРПОУ 39183023, юридична адреса: м. Харків, вул. Драгомирівська, буд. 10, ФО-П ОСОБА_7 , ТОВ «Експрес», СП у формі ТОВ «Експогаз», ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» ЕДРПОУ 40254778, юридична адреса: Харківська область, Харківський район, с.м.т. Пісочин, вул. Надії, буд. 15, офіс 14-10.
Під час слідчої дії дозвільних документів, ліцензій відшукано не було, за місцем здійснення діяльності АГЗП дозвільні документи відсутні, та не надані в ході слідчої дії представниками.
У кінці слідчої дії на місце прибула Адвокат ОСОБА_4 , надала адвокатську угоду з ТОВ «Стар-Лапйт-Плюс» заявила, що вона є представником орендаря приміщення та обладнання АГЗП. ОСОБА_4 заперечила причетність ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» до здійснення діяльності з реалізації скрапленого газу за адресою: м. Харків, провулок Ботінічний, 4, жодних дозвільних документів не надала.
В ході проведення слідчої дії, до заправного пункту приїздили транспортні засоби, водії намагались отримати послуги заправки газом на вказаному місці, на що їм було відмовлено працівниками поліції. Зокрема, у присутності ОСОБА_4 , у її присутності один з водіїв заявив, що за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, він прибув з метою заправки автомобілю газом.
У зв`язку з тим, що в ході слідчої дії учасником особа у спеціальному одязі, представником ОСОБА_4 заперечили факт надання послуг з заправки транспортних засобів скріпленим газом та взагалі здійснення СПД діяльності з реалізації вказаного продукту, з місця огляду вилучені речі та документи, що мають значення у кримінальному провадженні у якості речових доказів, які самі по собі та у сукупності підтверджують факт здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі скрапленим газом за адресою м. Харків, провулок Ботанічний, 4.
В ході огляду 07.06.2018, на полицях робочого столу з нежитлового приміщення вилучено документи та речі:
1. Російською «Ведомость котроля расхода эл. Энергии и воды на АГЗС ХАП суточные» за період з січня 2018 року по червень 2018 року, з записами кожного дня місяця, перший запис 01.01.2018, останній 06.06.2018, з відомостями, щодо операторів АЗС- прізвища « ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 ».
2. Зошит з інструкцією дій операторів заправного пункту з написами та діями відповідно до операції (номер оператора 0, пароль 0000 Да, Наличка, ОСОБА_12 , ), інструкція дій щодо видачі чеків, інструкція щодо введення літражу, перевірка ціни, інструкція щодо місячного звіту.
3. Талони на заправку з надписами на лицьові стороні: у верхньому лівому кутку «Експо газ», по центру талону надпис «Пропан-бутан» та зображення заправної станції, у нижній частині штрих код та номер заправного талону, у нижньому правому кутку вказано об`єм «5 литров», на звороті талону мається оригінал відтиску печатки «Товариство з обмеженою відповідальністю «Пріоритет ХХІ № 39183023» вказано телефон \ факс НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , з датою на печатці «31.08.2018 » усього 12 талонів.
4. Талони на заправку з надписами на лицьові стороні: у верхньому лівому кутку «Експо газ», по центру талону надпис «Пропан-бутан» та зображення заправної станції, номеру талону, у нижній частині штрих код, у нижньому правому кутку вказано об`єм «10 литров», на звороті талону мається оригінал відтиску печатки «Товариство з обмеженою відповідальністю «Пріоритет ХХІ № 39183023» вказано телефон \ факс НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , з датою строку дії на печатці «10.08.2018 » усього 10 талонів.
5. Термінал (зчитувач карт, обладнання для видачі товарних чеків) чорного кольору EFT Smart,
6. Чек (Товарний чек) з надписами «ТОВ «Пріоритет ХХІ» м. Харків, пров. Ботанічний, 4, ПН 39830220386, код товару 10001, назва товару: газ, відпущено: 40,03 л, ціна 13,19, на суму 528,00 грн., фірма карто держатель: Єкспогаз, власник: ОСОБА_13 (заправка), доступ засобів для відпуску 7786,08 л, доступ засобів після: 7746,05 л, інформація отримана 07 червня 2018 року (дата) о 08:04:17 (час).
7. Термінал (чековий принтер, обладнання для видачі товарних чеків) чорного кольору Zonerich.
8. Системний блок комп`ютера «FraimCom».
9. Флеш носій інформації з надписом ЕХРО 8.
На верхній полиці сейфу, що розташований у нежитловому приміщенні виявлено та вилучено:
1. Копія договір оренди обладнання № 6/3-16 від 01.12.2016, що укладений від імені СП у формі ТОВ «Експогаз» в особі ОСОБА_14 та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» в особі ОСОБА_15 , предметом договору перечача у оренду майна: модуль газозаправний LPG з колонкою УЗСГМ-012- 1 шт, що розташоване за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4. Договір завірений печаткою ТОВ «Стар-Лайт-=Плюс» на 3-х аркушах.
2. Копія додатку до договору оренди обладнання № 6/3-16 від 01.12.2016 акт здачі-приймання до договору, підписаний від імені представників СП ТОВ « Експогаз » та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс», документ у копії завірений печаткою ТОВ «СтарЛапт-Плюс».
3. Оригінал рахунку фактури № 1070 від 6 червня 2018 року, постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець ТОВ «Експрес», товар газ скраплений (паливна картка) 150 л. усього на суму 2 008,80 грн. відписаний від імені директора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
4. Акт звіряння взаєморозрахунків ТОВ «Пріоритет ХХІ » та ТОВ «Експрес» станом на 31.05.2018 1 арк;
5. Оригінал рахунку фактури №1085 від 6 червня 2018 року, постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець ТОВ «Експрес», товар газ скраплений (паливна картка) 150 л. усього на суму 2 008,80 грн. відписаний від імені директора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
6. Оригінал документу видаткова накладна № 914 від 31.08.2018 постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець Іфзична особа підприємець ОСОБА_7 , товар: газ скраплений, кількість у літрах 18,8; 24,66; 21,66; 13,59; 16,38; 37,74; 17,82, усього на суму з ПДВ 1953,34 підписана від імені Дтиректора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
7. Акт звіряння взаєморозрахунків ТОВ «Пріоритет ХХІ » та ФОП ОСОБА_7 станом на 31.05.2018 1 арк;
8. Копія договору № 25 від 01.01.2018 укладений вім ПАТ «АТП 16364» та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» - 1 арк;
Під час проведення слідчої дії застосовувались технічні засоби фіксації, а саме проведено відео зйомку на відеокамеру марки Саnоn, відеозаписом слідчої дії зафіксовані усі обставини, пояснення учасників, зафіксовано територіальне місцезнаходження АГЗП по відношенню до будівель, транспортних засобів.
З огляду на те, що у розглядуваному приміщенні можливо здійснюється підприємницька діяльність ТОВ «Пріоритет ХХІ», ФО-П ОСОБА_16 , ТОВ «Експрес», СП у формі ТОВ «Експогаз», ТОВ «Стар-Лайт-Плюс», вилучене майно та документи в ході огляду належать їм на праві власності.
Виявлені та вилучені документи (договори, рахунки фактури, видаткові накладні, зошит з інструкціями, талони для відпуску газу), обладнання для зчитування карт, видачі чеків, системний блок комп`ютеру, флеш носій, та інформація, що на них міститься, мають важливе мають значення у кримінальному провадженні у якості речових доказів, постановою від 07.06.2018 визнані речовими доказами у кримінальному провадженні, самі по собі, та в своїй сукупності можуть містити відомості, про вчинення кримінального правопорушення - порушення на території Шевченківського району м. Харкова деякими суб`єктами підприємницької діяльності, що здійснюють господарську діяльність на АЗГС, правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою без отримання дозволів на виконання таких та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, та у подальшому необхідні стороні обвинувачення для проведення ряду процесуальних дій, доказу вини причетних до організації діяльності АГЗП у суді.
Відповідно до ч.1 ст. 98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення. Якщо документи містять зазначені вище ознаки, вони теж є речовими доказами.
У своєму клопотанні слідчий зазначає, що вилучені під час проведення огляду: документи, обладнання для зчитування карт, видачі чеків, системний блок комп`ютеру, є предметом та знаряддям вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 272 КК України, можуть бути використані як доказ.
В обґрунтуванні клопотання слідчим зазначено, що відповідно до ст.ст.167, 170, 171 КПК України, виникла необхідність накладення арешту на вищевказане у клопотанні майно, яке є знаряддям вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди, адже не застосування арешту на дане майно може привести до його знищення, втрати або настання інших наслідків, які можуть перешкодити здійсненню досудового розслідування.
Слідчим вказано, що виявлені в ході огляду документи, являються предметом вчинення кримінального правопорушення, мають суттєве значення у кримінальному провадженні у якості речових доказів, обладнання для зчитування карток, видачі чеків, системний блок комп`ютеру, флеш носій є знаряддям вчинення злочину, по вилученому обладнанню (термінал для зчитування карт, видачі чеків, системний блок комп`ютеру, флеш носій, необхідно проведення ряду досліджень, у тому числі призначення комп`ютерно -технічної експертизи з метою встановлення усіх суб`єктів причетних до незаконної діяльності, без дозвільних документів. Вилучені документи та речі визнані у кримінальному провадженні у якості речових доказів, повернення зазначених речей та зразків продукції, може призвести до їх знищення, втрати, пошкодження, зміни первинного змісту, унеможливить встановлення відомостей та отримання додаткових доказів, шляхом їх дослідження, щодо підтвердження факту порушення суб`єктами підприємницької діяльності, що здійснюють господарську діяльність на АЗГС за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою без отримання дозволів на виконання таких та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, здійснення діяльності без дозвільних документів, інших наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню, з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.
Відповідно до вимог ст.ст. 214, 223 КПК України, після внесення повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчий або прокурор розпочинають досудове розслідування, виконують слідчі (розшукові) дії, спрямовані на отримання (збирання) доказів.
Відповідно до ч. 1 ст. 98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Згідно ст. 167 КПК України, тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення. Згідно п. 3 вказаної статті, тимчасово також може бути майно, яке є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення речових доказів. У цьому випадку, за ч. 3 цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 КПК України.
Крім того, відповідно до вимог ст. 170 КПК України, завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Згідно ч. 2 статті 1 Першого Протоколу до Конвенції про захист прав і основоположних свобод 1950 року позбавлення майна в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом або загальними принципами міжнародного права є допустимим. При цьому Європейський суд з прав людини (далі - ЄСПЛ), у справі «Брумареску проти Румунії» (Brumarescu v. Romania), п. 78, вказав на те, що при вирішення питання виправданості такого втручання є необхідним підтримання «справедливої рівноваги» між загальним інтересом суспільства та захистом основних прав конкретної особи. Необхідну рівновагу не буде забезпечено, якщо відповідна особа несе «особистий і надмірний тягар».
Крім того, на підставі вимог ч. 5 ст. 9 КПК України, слідчий суддя враховує, що виходячи з положень Першого протоколу та протоколів № 2, 4, 7 та 11 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, дотримання принципу верховенства права є однією з підвалин демократичного суспільства.
Також, у ст. 1 Першого протоколу до Конвенції зазначено, кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.
Як у справі «Бакланов проти Росії» (рішення від 9 червня 2005 р.), так і в справі «Фрізен проти Росії» (рішення від 24 березня 2005 р.) ЄСПЛ зазначив, що досягнення справедливого балансу між загальними інтересами суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи лише тоді стає значимим, якщо встановлено, що під час відповідного втручання було дотримано принципу «законності» і воно не було свавільним, тобто для того, щоб втручання вважалося пропорційним, воно має відповідати тяжкості правопорушення і не становити «особистий і надмірний тягар для особи (справа «Ізмайлов проти Росії», п. 38 рішення від 16 жовтня 2008 р.).
У судовому засіданні слідчим суддею встановлено, що клопотання не суперечить вищезазначеним вимогам КПК України, тобто містить правові підстави для арешту майна, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, вказівки на розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження та є пропорційним, тобто відповідає тяжкості правопорушення і не становитиме особистий і надмірний тягар для володільця майна.
Тож, слідчий суддя погоджується з висловленою у судовому засіданні думкою слідчого про те, що необхідно накласти арешт на майно на підставі ст. 170 КПК України, оскільки є достатні підстави вважати, що це майно відповідає критеріям, зазначеним у частині другій статті 170 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.172 КПК України, клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
Враховуючи викладене, слідчий суддя дослідивши матеріали клопотання, долучені до нього документи за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин провадження, керуючись законом, оцінюючи сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку вважає, що наявні у провадженні докази, передбачені параграфами 3-5 Глави 4 КПК України (показання, речові докази і документи та інші) свідчать про те, що клопотання в цій частині є обґрунтованим, та підлягає задоволенню.
За таких обставин, клопотання слідчого підлягає задоволенню у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 170-173 КПК України, слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
Клопотання старшого слідчого СВ Шевченківського ВП ГУНП в Харківській області майора поліції ОСОБА_3 - задовольнити.
Накласти арешт на документи, обладнання, системний блок комп`ютеру, флеш носій, які вилучені в ході проведення огляду 7 червня 2018 року на підставі ухвали слідчого судді Дзержинського районного суду міста Харкова від 29 травня 2018 року з нежитлового приміщення за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4, у тому числі:
1. Російською «Ведомость котроля расхода эл. Энергии и воды на АГЗС ХАП суточные» за період з січня 2018 року по червень 2018 року, з записами кожного дня місяця, перший запис 01.01.2018, останній 06.06.2018, з відомостями, щодо операторів АЗС- прізвища « ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 ».
2. Зошит з інструкцією дій операторів заправного пункту з написами та діями відповідно до операції (номер оператора 0, пароль 0000 Да, Наличка, ОСОБА_12 , ), інструкція дій щодо видачі чеків, інструкція щодо введення літражу, перевірка ціни, інструкція щодо місячного звіту.
3. Талони на заправку з надписами на лицьові стороні: у верхньому лівому кутку «Експо газ», по центру талону надпис «Пропан-бутан» та зображення заправної станції, у нижній частині штрих код та номер заправного талону, у нижньому правому кутку вказано об`єм «5 литров», на звороті талону мається оригінал відтиску печатки «Товариство з обмеженою відповідальністю «Пріоритет ХХІ № 39183023» вказано телефон \ факс НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , з датою на печатці «31.08.2018 » усього 12 талонів.
4. Талони на заправку з надписами на лицьові стороні: у верхньому лівому кутку «Експо газ», по центру талону надпис «Пропан-бутан» та зображення заправної станції, номеру талону, у нижній частині штрих код, у нижньому правому кутку вказано об`єм «10 литров», на звороті талону мається оригінал відтиску печатки «Товариство з обмеженою відповідальністю «Пріоритет ХХІ № 39183023» вказано телефон \ факс НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , з датою строку дії на печатці «10.08.2018 » усього 10 талонів.
5. Термінал (зчитувач карт, обладнання для видачі товарних чеків) чорного кольору EFT Smart,
6. Чек (Товарний чек) з надписами «ТОВ «Пріоритет ХХІ» м. Харків, пров. Ботанічний, 4, ПН 39830220386, код товару 10001, назва товару: газ, відпущено: 40,03 л, ціна 13,19, на суму 528,00 грн., фірма карто держатель: Єкспогаз, власник: ОСОБА_13 (заправка), доступ засобів для відпуску 7786,08 л, доступ засобів після: 7746,05 л, інформація отримана 07 червня 2018 року (дата) о 08:04:17 (час).
7. Термінал (чековий принтер, обладнання для видачі товарних чеків) чорного кольору Zonerich.
8. Системний блок комп`ютера «FraimCom».
9. Флеш носій інформації з надписом ЕХРО 8.
10. Копія договір оренди обладнання № 6/3-16 від 01.12.2016, що укладений від імені СП у формі ТОВ «Експогаз» в особі ОСОБА_14 та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» в особі ОСОБА_15 , предметом договору перечача у оренду майна: модуль газозаправний LPG з колонкою УЗСГМ-012- 1 шт, що розташоване за адресою: м. Харків, провулок Ботанічний, 4. Договір завірений печаткою ТОВ «Стар-Лайт-=Плюс» на 3-х аркушах.
11. Копія додатку до договору оренди обладнання № 6/3-16 від 01.12.2016 акт здачі-приймання до договору, підписаний від імені представників СП ТОВ « Експогаз » та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс», документ у копії завірений печаткою ТОВ «СтарЛапт-Плюс».
12. Оригінал рахунку фактури № 1070 від 6 червня 2018 року, постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець ТОВ «Експрес», товар газ скраплений (паливна картка) 150 л. усього на суму 2 008,80 грн. відписаний від імені директора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
13. Акт звіряння взаєморозрахунків ТОВ «Пріоритет ХХІ » та ТОВ «Експрес» станом на 31.05.2018 1 арк;
14. Оригінал рахунку фактури №1085 від 6 червня 2018 року, постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець ТОВ «Експрес», товар газ скраплений (паливна картка) 150 л. усього на суму 2 008,80 грн. відписаний від імені директора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
15. Оригінал документу видаткова накладна № 914 від 31.08.2018 постачальник ТОВ «Пріоритет ХХІ» покупець Фізична особа підприємець ОСОБА_7 , товар: газ скраплений, кількість у літрах 18,8; 24,66; 21,66; 13,59; 16,38; 37,74; 17,82, усього на суму з ПДВ 1953,34 підписана від імені Директора ТОВ «Пріоритет ХХІ» 1 арк;
16. Акт звіряння взаєморозрахунків ТОВ «Пріоритет ХХІ » та ФОП ОСОБА_7 станом на 31.05.2018 1 арк;
17. Копія договору № 25 від 01.01.2018 укладений вім ПАТ «АТП 16364» та ТОВ «Стар-Лайт-Плюс» - 1 арк.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до апеляційного суду Харківської області протягом п`яти днів з дня її проголошення.
Повний текст ухвали проголосити 22.06.2018 року о 10 годині 00 хвилин.
Слідчий суддя : ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2018 |
Оприлюднено | 22.02.2023 |
Номер документу | 74859169 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Шишкін О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні