ЄУН 387/402/16-ц
Номер провадження 6/387/49/18
У Х В А Л А
27 липня 2018 року смт. Добровеличківка
Суддя Добровеличківського районного суду Кіровоградської області Цоток В. В.
розглянувши матеріали заяви представника Кіровоградського обласного центру зайнятості про заміну сторони виконавчого провадження , -
В С Т А Н О В И В :
До Добровеличківського районного суду Кіровоградської області звернувся представник Кіровоградського обласного центру зайнятості про заміну сторони виконавчого провадження з примусового виконання рішення Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 13.05.2016 року по цивільній справі № 387/402/16-ц за позовом Добровеличківського районного центру зайнятості в Кіровоградській області до ОСОБА_1 про відшкодування незаконно отриманої допомоги по безробіттю .
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.
Однак, дана заява не відповідає вимогам ст. 175, ч. 1 ст. 177 ЦПК України, а саме у ній не зазначено: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; та не додано копії заяви та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості учасників.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених у ст.ст.175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Заяву представника Кіровоградського обласного центру зайнятості про заміну сторони виконавчого провадження - залишити без руху.
Надати заявнику строк, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ухвали для усунення наступних недоліків та запропонувати позивачу вчинити такі дії :
1.Надати до суду заву в якій зазначити усіх учасників у справі.
2. Надати до суду копію заяви та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості учасників .
В разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, позовну заяву вважати неподаною та повернути заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області ОСОБА_2.
Суд | Добровеличківський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 27.07.2018 |
Оприлюднено | 28.07.2018 |
Номер документу | 75540563 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Добровеличківський районний суд Кіровоградської області
Цоток В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні