709/76/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 серпня 2018 року слідчий суддя Чорнобаївського районного суду Черкаської області ОСОБА_1 , пза участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого Чорнобаївського відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей і документів в межах кримінального провадження № 12018250280000015 від 03.01.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296, ч.3 ст.15, п.5 ч.2 ст.115 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
Начальник СВ Чорнобаївського відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_4 за погодженням з прокурором Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури ОСОБА_5 звернулася до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, а саме інформації, яка знаходиться в розпорядженні операторів мобільного зв"язку.
Обґрунтовуючи подане клопотання сторона кримінального провадження вказує, що СВ Чорнобаївського відділення поліції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12018250280000015 від 03.01.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296, ч.3 ст.15, п.5 ч.2 ст.115 КК України.
Слідством встановлено, що 11 січня 2018 року близько 01 годин 50 хвилин перебуваючи в АДРЕСА_1 , що на праві приватної власності належить ОСОБА_6 , маючи умисел направлений на вбивство ОСОБА_6 та використовуючи загально-небезпечний спосіб, кинула в її двір домоволодіння предмет, схожий на бойову ручну гранату, яка вибухнула, однак свій умисел не довела до кінця з причин, що не залежали від її волі, оскільки ОСОБА_6 залишилася живою.
Зазначене клопотанняслідчим внесеноз метоюотримання інформаціїпро вхідніта вихіднідзвінки таSMS-повідомленняабонентських номерів,що працювализ мобільнимтерміналомІМЕІ НОМЕР_1 , та інформації про вхідні та вихідні дзвінки та SMS-повідомлення абонентських номерів, які перебували в межах скоєння злочину, а саме: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , та які належать невстановленим на даний час особам.
У судовому засіданні слідчий ОСОБА_3 , яка входить до групи слідчих по даному кримінальному провадженню, клопотання підтримала, просила його задовольнити. Вказала, що слідчий ОСОБА_7 , якому просить надати доступ, входить до групи слдічих по даному кримінальному провадженню.
Представники осіб, у яких знаходиться інформація ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " у судове засідання не зявилися, про день, час та місце розгляду клопотання товариства повідомлялися належним чином. На підставі ч. 4 ст. 163 КПК України слідчим суддею визнано за можливе розглядати клопотання за відсутності представників осіб, у володінні яких знаходяться документи.
Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши матеріали справи, слідчий суддя приходить до наступних висновків.
Згідно ч. 1ст. 159 КПК Українитимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (здійснити виїмку).
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Клопотання слідчого, яке надійшло до суду, погоджене прокурором та відповідає вимогам ч. 2 ст. 160 КПК України.
Згідност.ст. 9, 34 Закону України «Про телекомунікації»охорона таємниці телефонних розмов телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються технічними засобами телекомунікацій, та інформаційна безпека телекомунікаційних мереж гарантуютьсяКонституцією та законами України. Зняття інформації з телекомунікаційних мереж заборонене, крім випадків, передбачених законом. Інформація про споживача та про телекомунікаційні послуги, що він отримав, може надаватись у випадках і в порядку, визначених законом. В інших випадках зазначена інформація може поширюватися лише за наявності письмової згоди споживача.
Як вбачається зі змісту п. 4 ч. 1ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить конфіденційна інформація.
Відповідно до ч. 6ст. 163 КПК Українислідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Заслухавши слідчого, дослідивши матеріаликримінального провадження,слідчий суддявважає,що слідчимнадано достатньодоказів,які вказуютьна те, що документи, які перебувають у володінні ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " можуть мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, для повного, всебічного, неупередженого розслідування, а тому клопотання обґрунтоване та підлягає до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-166, 309 КПК України,
У Х В А Л И В:
Клопотання задовольнити.
Надати старшому слідчому СВ Чорнобаївського ВП Золотоніського ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області ОСОБА_7 та оперуповноваженому Чорнобаївського ВП Золотоніського ВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області ОСОБА_8 , за дорученням слідчого в порядкуст. 40 КПК України, тимчасовий доступ до речей та документів - інформації за період часу з 20.12.2017 по 09.08.2018 інформація, яка знаходиться в розпорядженні оператора (провайдера) мобільного (рухомого) зв"язку:
- ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 "( АДРЕСА_2 ) - про вхідні та вихідні телефонні з"єднання та SMS-повідомлення абонентських номерів, які працювали з мобільним терміналом ІМЕІ: НОМЕР_1 .
- ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_3 ) - про вхідні та вихідні телефонні з"єднання та SMS-повідомленняабонентського номеру: НОМЕР_2 ; про вхідні та вихідні телефонні з"єднання та SMS-повідомлення абонентських номерів, які працювали з мобільним терміналом ІМЕІ: НОМЕР_1 ;
- ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 "( АДРЕСА_4 ) - про вхідні та вихідні телефонні з"єднання та SMS-повідомлення абонентського номеру: НОМЕР_3 , та про вхідні та вихідні телефонні з"єднання та SMS-повідомлення абонентських номерів, які працювали з мобільним терміналом ІМЕІ: НОМЕР_1 .
Строк дії ухвали 30 днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням КПК з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженнюне підлягає.Заперечення протинеї можутьбути поданіпід часпідготовчого провадженняу суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Чорнобаївський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2018 |
Оприлюднено | 24.02.2023 |
Номер документу | 75915661 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Чорнобаївський районний суд Черкаської області
Кваша І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні