Справа №2-1133/08
УХВАЛА
31 жовтня 2008 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Олійника А.В.,
секретаря Бабенко Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Новомосковська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об'єднання виконкому міської ради депутатів м. Новомосковська Дніпропетровської області, зацікавлена особа ОСОБА_2, про визнання свідоцтва про право власності на житло від 16 вересня 1999 року, виданого ЖЕО м. Новомосковська Дніпропетровської області, недійсним, -
встановив:
Позивач звернувся до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області з позовом до комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об'єднання виконкому міської ради депутатів м. Новомосковська Дніпропетровської області, зацікавлена особа ОСОБА_2, про визнання свідоцтва про право власності на житло від 16 вересня 1999 року, виданого ЖЕО м. Новомосковська Дніпропетровської області, недійсним.
Позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин.
Суд, розглянувши заяву позивача та вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що позовну заяву ОСОБА_1 до комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об'єднання виконкому міської ради депутатів м. Новомосковська Дніпропетровської області, зацікавлена особа ОСОБА_2, про визнання свідоцтва про право власності на житло від 16 вересня 1999 року, виданого ЖЕО м. Новомосковська Дніпропетровської області, недійсним необхідно залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 207 ЦПК України, -
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 до комунального підприємства Житлово-експлуатаційне об'єднання виконкому міської ради депутатів м. Новомосковська Дніпропетровської області, зацікавлена особа ОСОБА_2, про визнання свідоцтва про право власності на житло від 16 вересня 1999 року, виданого ЖЕО м. Новомосковська Дніпропетровської області, недійсним залишити без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2008 |
Оприлюднено | 10.02.2010 |
Номер документу | 7801959 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Олійник А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні