Київський районний суд м. Одеси
м. Одеса, вул.Варненська, 3б, 65080, (0482) 718-99-43
06 грудня 2010 року Справа № 2-6653/10
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Київський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого - судді Петренка B.C.
за участю секретаря - Сушко М.О.. ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовом
публічного акціонерного товариства УкрСиббанк до ОСОБА_2. Приватного підприємства Трейдсервіс ,
Приватного підприємства Піка про стягнення заборгованості за договором про надання споживчого кредиту,
ВСТАНОВИВ:
Позивач - публічне акціонерне товариство УкрСиббанк звернувся до Київського районного суду м. Одеси з позовом до ОСОБА_2, ПП ТрейдСервіс , ПП Ніка , в якому просив суд стягнути з відповідачів у солідарному порядку заборгованість за договором про надання споживчого кредиту № 11184135000 від 16.07.2007року у розмірі 390835,28грн.. яка складається з: 326310,49 грн. - заборгованість за основним боргом та простроченим кредитом. 55161.21 грн. - заборгованість по строковим та простроченим процентам за користування кредитом, 4325.43 грн. - пеня за несвоєчасне погашення заборгованості за кредитом, 5038,15 грн. - пеня за несвоєчасне погашення заборгованості по процентам за користування кредитом, а також просив суд стягнути солідарно з відповідачів судові витрати.
В обгрунтування заявленого позову позивач посилається на те, що між АКІБ УкрСиббанк та відповідачем - ОСОБА_2 було укладено договір про надання споживчого кредиту, відповідно до умов якого банк зобов'язується надати позичальнику кредитні кошти в іноземній валюті у доларах CL1JA в сумі 50000 доларів CLLIA, що дорівнює еквіваленту 252500 грн. за курсом НБУ на день укладання договору, а позичальник зобов'язується прийняти, належним чином використовувати і повернути банку кредитні кошти та сплатити плату за кредит у порядку та на умовах, зазначених у даному договорі. При цьому сторони обумовили, що гривневий еквівалент суми кредиту зазначається в договорі лише в разі надання банком кредиту в іноземній валюті.
На забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором 16.07.2007року між АКІБ УкрСиббанк та ОСОБА_2 було укладено іпотечний договір другої черги, відповідно до умов якого іпотекодавець передає в наступну іпотеку нерухоме майно - салон - магазин, за адресою: м. Одеса, вул. Буніна. буд. 1. За домовленістю сторін вартість предмету іпотеки складає 2 947 584 грн.
Між позивачем та відповідачами ПП ТрейдСервіс та ПП Ніка 16.07.2007р. були укладені договори поруки №127565 та №127564, згідно з якими, поручителі зобов'язуються перед кредитором відповідати за невиконання ОСОБА_2 усіх його зобов'язань перед кредитором, що виникли з договору про надання споживчого кредиту № 11184135000 від 16.07.2007року. укладеного між кредитором та боржником, в повному обсязі як існуючих в теперішній час, гак і тих. що можуть виникнути у майбутньому.
Невиконання відповідачами зобов'язань по укладеним договорам (про надання споживчого кредиту та поруки) зумовило звернення ПАТ УкрСиббанк до суду відповідним позовом.
У судовому засіданні 06.12.201 Ороку представник позивача усно уточнив г. вимоги в частині стягнення судових витрат, а саме просив суд стягнути з відповідача судові витрати у рівних частинах, а не у солідарному порядку.
Відповідач - ОСОБА_2 про час та місце судового засідання повідомлений належнимчином шляхом надсилання судової ухвали та повісток на адресу, зазначену договорі та позовній заяві, яка не змінювалася, про що свідчить довідка з адресно-довідкового бюро ГУМВС України в Одеській області, у судові засідання не з'явився, про поважність причин відсутності не повідомив, заперечення на позовну заяву не надав.
Крім того, відповідачі - ПП ТрейдСервіс та ПГІ Ніка про час та місце судового засідання також повідомлені належним чином шляхом надсилання судової ухвали та повісток на їх юридичні адреси, які відповідають адресам, що зазначені у витягах з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, у судові засідання не з'явились, про поважність причин відсутності не повідомили, заперечення на позовну заяву не надали.
При цьому суд зазначає, що відповідно до п. 5 ст. 74 ЦГІК України судова повістка разом із розпискою, а у випадках, встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається поштою рекомендованим листом із повідомленням або через кур'єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншою особою, яка бере участь у справі.
У разі ненадання особами, які беруть участь у справі, інформації щодо їх адреси, судова повістка надсилається:
юридичним особам та фізичним особам - підприємцям - за адресою місцезнаходження (місця проживання), що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
фізичним особам, які не мають статусу підприємців, - за адресою їх місця проживання чи місця перебування, зареєстрованою у встановленому законом порядку.
У разі відсутності осіб, які беруть участь у справі, за такою адресою, вважається, що судовий виклик або судове повідомлення вручене їм належним чином.
Приймаючи до уваги, що судові відправлення були повернуті поштою із відміткою „за зазначеною адресою не проживає", немає такої фірми , за закінченням терміну зберігання суд вважає за можливе розглядати справу без участі відповідачів за наявними в ній матеріалами.
Відповідно до ст.ст. 224, 225 ЦПК України Київським районним судом м. Одеси постановлена ухвала про заочний розгляд справи.
Дослідивши матеріали справи та заслухавши пояснення представника позивача, суд дійшов висновку про необхідність задоволення позову, виходячи з наступного.
Як вбачається із матеріалів справи та встановлено судом у судовому засіданні. 16.07.2007року між АКІБ УкрСиббанк та ОСОБА_2 було укладено договір про надання споживчого кредиту, відповідно до умов якого банк зобов'язується надати позичальнику кредитні кошти в іноземній валюті у доларах США в сумі 50 000 доларів США. що дорівнює еквіваленту 252 500 грн. за курсом НБУ на день укладання договору, а позичальник зобов'язується прийняти, належним чином використовувати і повернути банку кредитні кошти та сплатити плату за кредит у порядку та на умовах, зазначених у даному договорі. При цьому сторони обумовили, що гривневий еквівалент суми кредиту зазначається в договорі лише в разі надання банком кредиту в іноземній валюті. Сторони домовилися, що банк надає позичатьнику кредит у вигляді одного траншу в розмірі суми кредиту, зазначеному в цьому пункті договору.
Згідно п.п. 1.2.1., 1.2.2. договору про надання споживчого кредиту від 16.07.2007року надання кредиту здійснюється у термін з 16.07.2007року по 16.07.2017року. Позичальник зобов'язаний повернути кредит у повному обсязі в терміни і розмірах, що встановлені графіком погашення кредиту згідно додатку №1 до договору, але в будь-якому випадку не пізніше 16.07.2017року, якщо тільки не застосовується інший термін повернення кредиту відповідно до умов цього договору та/або згідно умов відповідної угоди сторін.
Відповідно до п. 1.3.1. зазначеного договору, за користування кредитними коштами протягом перших 30 (тридцяти) календарних днів, рахуючи з дати видачі кредиту, процентна ставка встановлюється у розмірі 13,5 відсотків річних. Після закінчення цього строку та кожного наступного місяця кредитування розмір процентної підлягає перегляду відповідно до умов договору.
П. 1.4. договору передбачає, що банк надає позичальнику кредит шляхом зарахування кредитних котів на поточний рахунок позичальника у банку.
П. 2.1. зазначеного договору передбачено, що з метою забезпечення виконання зобов'язань позичальника банком приймається застава нежитлового приміщення салону - магазину, загальною площею 154,3 кв.м. яке знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Буніна, буд. 1, та є власністю ОСОБА_2
Відповідно до п. 3.1.2 договору, банк має право керуючись чинним законодавством України, зокрема, ст. 611 ЦК України, відмовити позичальнику в наданні кредиту (частково або в повному обсязі) та/або вимагати від позичальника дострокового повернення всієї наданої йому суми кредиту та сплати плати за кредит, змінивши при цьому терміни повернення кредиту та плати за кредит в сторону зменшення в порядку, визначеному розділом 6 цього договору, у разі порушення позичальником умов цього договору та/або настання будь-якої події, що може погіршити фінансовий стан позичальника та/або вплинути на його здатність або бажання виконувати власні зобов'язання за цим договором.
Відповідно до п.п. 3.5.2. вищезазначеного договору позичальник зобов'язується використовувати кредит на зазначені у цьому договорі цілі, а також повернути суму кредиту, і сплатити плату за кредит й інші грошові платежі на рахунок банку в порядку та на умовах, передбачених цим договором. Кредит вважається повернутим в момент зарахування грошової суми в повному обсязі на зазначений у цьому пункті рахунок банку.
Згідно п. 6.2. договору про надання споживчого кредиту від 16.07.2007року банк повідомляє позичальника про встановлення нового (дострокового) терміну повернення всієї наданої йому суми кредиту та сплати плати за користування таким кредитом за договором шляхом направлення відповідно письмової вимоги поштою (цінним листом з описом та повідомленням про вручення) за адресою позичальника. Терміни дострокового повернення кредиту та сплати плати за кредит вважаються такими, що настали, а кредит і плата за кредит - обов'язковим до повернення і сплати в повному обсязі банку з 32 календарного дня, рахуючи з дати одержання позичальником повідомлення (вимоги) банку про дострокове повернення кредиту за умови, що банк направив за адресою позичальника повідомлення (вимогу) про порушення зобов'язань позичальника за договором та про дострокове повернення кредиту і плати за кредит, а позичальник не усунув зазначених банком порушень зобов'язань позичальника за договором протягом 31 календарного дня з дати одержання позичальником вищевказаного повідомлення (вимоги) банку. Терміни дострокового повернення кредиту та сплати плати за кредит вважаються такими, що настали, а кредит і палата за кредит - обов'язковим до повернення і сплати в повному обсязі банку з 41 календарного дня, рахуючи з дати відправлення позичальнику повідомлення (вимоги) банку про дострокове повернення кредиту та плати за кредит, у випадку неотримання позичальником вищевказаного повідомлення (вимоги) банку внаслідок зміни позичальником адреси (без попереднього про це письмового повідомлення банку) або з інших підстав протягом 40 календарних днів, рахуючи з дати направлення позичальнику повідомлення (вимоги) банку.
16.07.2007року між позивачем та відповідачем - ОСОБА_2 було укладено додаток №1 до договору про надання споживчого кредиту №11 184135000 від 16.07.2007року, а саме графік погашення кредиту, а також було укладено додаток №2 до договору про надання споживчого кредиту №11184135000 від 16.07.2007року. а саме графік платежів, визначення сукупної вартості кредиту.
Судом також встановлено, що з метою забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором 26.07.2007 року між АКІБ УкрСиббанк та ОСОБА_2 було укладено іпотечний договір другої черги, відповідно до умов якого, іпотекодавець передає в наступну іпотеку нерухоме майно - салон - магазин, яке знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Буніна, буд. 1. За домовленістю сторін вартість предмету іпотеки складає 2 947 584 (два мільйона дев'ятсот сорок сім тисяч п'ятсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп.
Крім того, з метою забезпечення виконання зобов'язань по кредитному договору №11184135000 16.07.2007року між АКІБ УкрСиббанк та ПП Ніка , а також між АКІБ УкрСиббанк та ПП ТрейдСервіс було укладено договори поруки №127565 та №127564.
згідно з якими, поручителі - ПП Ніка та ПП ТрейдСервіс зобов'язуються перед кредитором відповідати за невиконання ОСОБА_2 усіх його зобов'язань перед кредитором, що виникли з договору про надання споживчого кредиту №11184135000 від 16.07.2007року. укладеного між кредитором та боржником, в повному обсязі як існуючих в теперішній час, так і тих, що можуть виникнути у майбутньому.
Згідно п. 2.2. договорів поруки, у випадку невиконання боржником своїх зобов'язань за основним договором кредитор має право пред'явити свої вимоги безпосередньо до поручителя, які є обов'язковими до виконання поручителем на 10-й робочий день з дати відправлення йому такої вимоги (рекомендованим листом).
Згідно з вимогами Закону України Про акціонерні товариства №514-VI від 17.09.2008 року були внесені зміни у статут АКІБ УкрСиббанк , відповідно до яких нове повне найменування банку стало: публічне акціонерне товариство УкрСиббанк (скорочена назва - ПАТ УкрСиббанк ),
Враховуючи порушення відповідачем - ОСОБА_2 строків повернення кредиту. 26.02.201 Ороку ПАТ УкрСиббанк , відповідно до п.п. 1.2.2. та 3.1.2., а також розділу 6 кредитного договору №11184135000 від 16.07.2007року, звернулось на адресу ОСОБА_2 з повідомленням (вимогою) за №138/30-81/552, в якому вимагало дострокового повернення кредиту, нарахованих процентів та комісій у повному обсязі, а також попередило відповідача, що у випадку невиконання даної вимоги протягом встановленого строку, банком будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення заборгованості, у тому числі шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки та на будь-які інші, належні їй та/або поручителю кошти та майно, на які може бути звернене стягнення, в порядку встановленому законодавством України, направлення якого підтверджується копією опису вкладення у цінний лист, а також копією реєстру на відправлення (а.с.49. 51).
26.02.2010 року ПАТ УкрСиббанк відповідно до п. 2.2. договорів поруки №127565 та №127564 від 16.07.2007року звернулось на адресу ПП Ніка та ПП ТрейдСервіс з повідомленнями (вимогою) за №138/30-81/553 та №138/30-81/554, в якому вимагало дострокового повернення кредиту, нарахованих процентів та комісій у повному обсязі, а також попередило відповідачів, що у випадку невиконання даної вимоги протягом встановленого строку, банком будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення заборгованості, у тому числі шляхом звернення стягнення на будь-які належні позичальнику та/або йому кошти та майно, на які може бути звернене стягнення, в порядку встановленому законодавством України, направлення якого також підтверджується копією опису вкладення у цінний лист та копією реєстру на відправлення (а.с.50, 51).
Відсутність відповіді на надіслані повідомлення (вимоги), а також невиконання відповідачами своїх зобов'язань по вищезазначеним договорам, зумовило звернення ГІАТ УкрСиббанк до суду із відповідним позовом.
Ч. 1 ст. 553, ч. 1, 2 ст. 554 передбачають, що за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов'язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником. У разі порушення боржником зобов'язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки.
Зазначене кореспондується з п.п. 1.3., 1.4. договорів поруки №127565 та №127564 від 16.07.2007року. відповідно до яких поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, за всіма зобов'язаннями останнього за основним договором, включаючи повернення основної суми боргу, сплату процентів, комісій, відшкодування можливих збитків, сплату пені та інших штрафних санкцій, передбачений умовами основного договору. Відповідальність поручителя і боржника є солідарною.
Таким чином, суд зазначає, що позичальник - ОСОБА_2 та поручителі - ПП Ніка та ПП ТрейдСервіс є відповідальними перед кредитором - ПАТ УкрСиббанк як солідарні боржники.
Відповідно до ст.ст. 525, 526 ЦК України, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ст. 530 ЦК України якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Згідно ч.І ст. 610 ЦК України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Згідно ч.І, ч. 2 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом. Боржник, який прострочив виконання зобов'язання, відповідає перед кредитором за завдані простроченням збитки і з неможливість виконання, що випадково настала після прострочення.
Відповідно до ст. 1054 ЦК України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 цієї глави, якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору.
Так. відповідно до ст.ст. 1046, 1047 ЦК України за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.
Відповідно до ч. 1 ст. 1048, ч. 1 ст. 1049 ЦК України позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором. Позичальник зобов'язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором.
Згідно ч. 1, 2 ст. 1050 ЦК України якщо позичальник своєчасно не повернув суму позики, він зобов'язаний сплатити грошову суму відповідно до ст. 625 цього Кодексу. Якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу.
Згідно ст. 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Згідно ст. 524 ЦК України зобов'язання має бути виражене у грошовій одиниці України - гривні. Сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов'язання в іноземній валюті.
Згідно ч. 1 ст. 533 ЦК України грошове зобов'язання має бути виконане у гривнях.
Відповідно до ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.
Як вбачається із наданої представником позивача довідки - розрахунку заборгованості за кредитом, довідки - розрахунку заборгованості по процентам за користування кредитом, довідки - розрахунку заборгованості по комісії (а.с. 15-21), у відповідачів наявна заборгованість за договором про надання споживчого кредиту, яка дорівнює 381 471, 70 грн..
та складається із: заборгованість за основним боргом та простроченим кредитом - 326 З10 грн. 49коп., заборгованість по строковим та простроченим процентам за користування кредитом - 55 161 грн. 21коп. Доказів сплати зазначеної суми відповідачами, в порушення вимог ст. 60 ЦПК України, суду не надано.
Відповідно до ч.І ст.549. п.З ч.І ст.611 Цивільного кодексу України у разі порушення зобов'язання настають наслідки, встановлені договором або законом, зокрема сплати неустойки - грошової суми, яку боржник повинен сплатити кредиторові у разі порушення ним зобов'язання.
Згідно ч.З ст.549 ЦК України, пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожний день прострочення виконання.
Відповідно до п. 4.1. кредитного договору №11184135000 від 16.07.2007р., за порушення позичальником термінів погашення будь-яких своїх грошових зобов'язань, передбачених цим договором, зокрема, термінів повернення кредиту та/або термінів сплати проценті та/або комісій, банк має право вимагати від позичальника додатково сплатити банку пеню в наступному порядку, а саме: в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу, якщо сума такої заборгованості виражена у гривні, в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від гривневого еквіваленту суми простроченого платежу, сума якого (еквіваленту) розраховується зо офіційним обмінним курсом НБУ гривні довалюти заборгованості станом на дату нарахування такої пені, якщо сума такої заборгованості виражена у іноземній валюті.
З урахуванням викладеного, вимоги позивача про стягнення заборгованості за основним боргом та простроченим кредитом у сумі 326 310 грн. 49коп., заборгованості по строковим та простроченим процентам за користування кредитом у сумі 55 161 грн. 2Ікоп. та пені за несвоєчасне погашення заборгованості за кредитом у розмірі 4 325, 43 грн.. пені за несвоєчасне погашення заборгованості по процентам за користування кредитом в сумі 5038; 15 грн.. заявлені на підставі розрахунку, який перевірено судом, є обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 88 ЦПК України, витрати по сплаті судового збору у розмірі 1 700 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення у розмірі 120 грн. підлягають стягненню в рівних частинах з відповідачів на користь позивача - ПАТ УкрСиббанк .
Керуючись ст.ст. 88, 213, 215, 226 ЦПК України, ст.ст. 524 - 526, 530, 533, 553, 5 610-612, 625, 1046 - 1050, 1054 ЦК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов публічного акціонерного товариства УкрСиббанк до ОСОБА_2 я Олександровича, приватного підприємства ТрейдСервіс , приватного підприємства Ніка про стягнення заборгованості за договором про надання споживчого кредиту - задовольнити.
Стягнути у солідарному порядку з ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження: м. Одеса, зареєстрований та проживає за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, 65114. ІПН № НОМЕР_1. паспорт серії КЕ № 825122, виданий 29.10.1997 р. Суворовським РВ ОМУ УМВС в Одеській області), приватного підприємства ТрейдСервіс (65026, АДРЕСА_1, код СДРПОУ 31309454, п/р 26009313961 в АБ Південний , МФО328209) та приватного підприємства Ніка (65104. м. Одеса, вул. Буніна, буд. 1, код СДРПОУ 25048350, п/р в Південний , МФО 328209) на користь публічного акціонерного товариства УкрСиббанк (пр. Московський, 60. м. Харків, 61050, кореспондентський рахунок 32009100100 в УНБУ в Харківській області, МФО 351005, код за СДРПОУ 09807750) загальну суму заборгованості за договором про надання споживчого кредиту №11184135000 від 16.07.2007р. в сумі 390 835 (триста дев'яносто тисяч вісімсот тридцять п'ять) гривень 28 коп.. яка складається з:
- 326 310 (триста двадцять шість тисяч триста десять) грн. 49 коп. - заборгованість за основним боргом та простроченим кредитом;
- 55 161 (п'ятдесят п'ять тисяч сто шістдесят одна) грн. 21 коп. - заборгованість по строковим та простроченим процентам за користування кредитом;
- 4 325 (чотири тисячі триста двадцять п ять) грн. 43 коп. - пеня за несвоєчасне погашення заборгованості за кредитом;
- 5 038 (п'ять тисяч тридцять вісім) грн. 15 коп. - пеня за несвоєчасне погашення заборгованості по процентам за користування кредитом:
на наступні реквізити для перерахування сум грошових вимог за кредитом: р/р 29090000000113, МФО 351005, СДРПОУ 09807750. м. Одеса, вул. Р. Кармена. 21А.
Стягнути з ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження: м. Одеса, зареєстрований та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3. АДРЕСА_2, м. Одеса. 65114. НІН № НОМЕР_1. паспорт серії КЕ № 825122, виданий 29.10.1997 р. Сувороскьим РВ ОМУ УМВС в Одеській області) на користь публічного акціонерного товариства УкрСиббанк (пр. Московський. 60. м. Харків. 61050. кореспондентський рахунок 32009100100 в У НБУ в Харківській області. МФО 351005. код за СДРПОУ 09807750) 566 (п'ятсот шістдесят шість) грн. 67 коп. витрат по сплаті судового збору та 40 (сорок) грн. 00 коп. витрат по сплаті збору на інформаційно-технічне забезпечення розгляд) справи на наступні реквізити для перерахування сум судового збору та витрат на ІТЗ: м. Одеса, вул. Р. Кармена. 21 А, р/р НОМЕР_2. МФО 351005, СДРПОУ 09807750.
Стягнути з приватного підприємства ТрейдСервіс (65026. м. Одеса, вул. Гаванна, буд. 7. кв. 46, код СДРПОУ 31309454. п/р 26009313961 в АБ Південний , МФО 328209) на користь публічного акціонерного товариства УкрСиббанк (пр. Московський. 60, м. Харків, 61050, кореспондентський рахунок 32009100100 в У НБУ в Харківській області. МФО 351005. код за СДРПОУ 09807750) 566 (п'ятсот шістдесят шість) грн. 67 коп. витрат по сплаті судового збору та 40 (сорок) грн. 00 коп. витрат по сплаті збору на інформаційно- технічне забезпечення розгляду справи на наступні реквізити для перерахування сум судового збору та витрат на ІТЗ: м. Одеса, вул. Р. Кармена. 21 А. р/р НОМЕР_2. МФО 351005, СДРПОУ 09807750.
Стягнути з приватного підприємства Ніка (65104, м. Одеса, вул. Буніна, буд. 1, код СДРПОУ 25048350, п/р в АБ Південний , МФО 328209) на користь публічного акціонерного товариства УкрСиббанк (пр. Московський, 60, м. Харків, 61050. кореспондентський рахунок 32009100100 в УНБУ в Харківській області. МФО 351005. код за СДРПОУ 09807750) 566 (п'ятсот шістдесят шість) грн. 67 коп. витрат по сплаті судового збору та 40 (сорок) грн. 00 коп. витрат по сплаті збору на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на наступні реквізити для перерахування сум судового збору та витрат на ІТЗ: м. Одеса, вул. Р. Кармена. 21А, р/р НОМЕР_2. МФо'з51005. СДРПОУ 09807750.
Рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача шляхом звернення із заявою про перегляд заочного рішення протягом десяти днів з дня отримання його копії.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Київського районного суду м. Одеси апеляційної скарги протягом десяти днів з дня оголошення ухвали про залишення заяви без задоволення.
Головуючий
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2010 |
Оприлюднено | 11.12.2018 |
Номер документу | 78432509 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Петренко В. С.
Цивільне
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Прийомова О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні