ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
п р о в і д к л а д е н н я р о з г л я д у с п р а в и
10 грудня 2018 року Справа № 926/225/17
За позовом Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ріфіл-Україна»
про стягнення неустойки за користування приміщенням - 7186,50 грн.
Суддя Тинок О.С.
Секретар судового засідання Марущак Л.В.
Представники:
від позивача - ОСОБА_1 (довіреність № 1390 від 06.06.2018 року)
від відповідача - не з'явився
ВСТАНОВИВ:
У січні 2017 року Квартирно-експлуатаційний відділ м. Чернівці звернувся до Господарського суду Чернівецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ріфіл-Україна" про стягнення неустойки у сумі 11977,50 грн (з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог).
28 лютого 2017 року рішенням Господарського суду Чернівецької області позов задоволено. Стягнуто з ТОВ "Ріфіл-Україна" на користь Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці 11977,50 грн неустойки та 1378,00 грн судового збору.
26 червня 2017 року постановою Львівського апеляційного господарського суду рішення Господарського суду Чернівецької області від 28.02.2017 скасовано в частині стягнення з ТОВ "Ріфіл-Україна" на користь Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці 9673,80 грн неустойки та 1294,74 грн судового збору. Прийнято в цій частині нове рішення. У стягненні з ТОВ "Ріфіл-Україна" на користь Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці 9673,80 грн неустойки та 1294,74 грн судового збору відмовлено. В решті рішення господарського суду залишено без змін.
Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду постановою від 15 травня 2018 року касаційну скаргу Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці задовольнив частково. Постанову Львівського апеляційного господарського суду від 26.06.2017 та рішення Господарського суду Чернівецької області від 28.02.2017 у справі № 926/225/17 скасував, а справу передав на новий розгляд до суду першої інстанції.
10 жовтня 2018 року матеріали справи № 926/225/17 надійшли до місцевого господарського суду. Автоматизованою системою документообігу суду дана справа розподілена та передана на новий розгляд судді Тинку О.С.
Провадження у справі відкрито ухвалою господарського суду Чернівецької області від 16.10.2018 року, якою встановлено, що дану справу слід розглядати за правилами загального позовного провадження зі стадії підготовчого провадження, яке призначив на 31.10.2018 року.
Однак, відповідач явку свого представника у судове засідання не забезпечив та не надав суду відзив на позов, а тому, суд ухвалою від 31.10.2018 року відклав підготовче засідання на 26.11.2018 року.
Ухвалою від 26 листопада 2018 року суд закрив підготовче провадження та призначив справу до судового розгляду по суті на 10 грудня 2018 року.
10 грудня 2018 року відповідач явку свого представника у судове засідання не забезпечив, причини неявки представника не повідомив, що перешкоджає розгляду справи по суті.
При цьому, суд зазначає, що в нього відсутні відомості про вручення позивачу ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання.
У зв'язку з вищезазначеним, враховуючи неявку представника відповідача та відповідно до вимоги частини першої статті 2 ГПК України, згідно якої завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави, керуючись статтями 12, 194, 195, 201, 202, 232, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи по суті на 03 січня 2018 року на 10 годин 00 хвилин. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, 3 поверх, зал судових засідань № 1.
2. Участь сторін у судовому засіданні визнати обов'язковою.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/.
Суддя О.С. Тинок
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 10.12.2018 |
Оприлюднено | 11.12.2018 |
Номер документу | 78450432 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Плотніцький Борис Дмитрович
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Тинок Олександр Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні