УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"20" грудня 2018 р. м. Житомир Справа № 906/147/18
Господарський суд Житомирської області у складі судді Вельмакіної Т.М.,
розглядаючи справу
за позовом: Фізичної особи-підприємця Сичевської Світлани Іванівни
до Товариства з обмеженою відповідальністю "ІН-ГРУП 2016"
про витребування з чужого незаконного володіння нежитлових приміщень: №1 загальною площею 72,5кв.м та №2 загальною площею 68,3кв.м (з урахуванням клопотання та заяви від 01.11.2018),
за участю представників сторін:
від позивача: не прибув;
від відповідача: Томчук М.В. - довіреність № б/н від 08.11.2018,
ВСТАНОВИВ:
Позивачем подано позов до ТОВ "ІН-ГРУП 2016" про витребування з чужого незаконного володіння нежитлових приміщень: №1 загальною площею 72,5 кв.м та №2 загальною площею 68,3 кв.м (з урахуванням клопотання та заяви від 01.11.2018).
20.12.2018 через діловодну службу суду електронною поштою надійшло клопотання представника позивача про відкладення розгляду справи, у зв'язку з його участю в цей час у невідкладних слідчих діях СУ ГУНП в Житомирській області у кримінальному провадженні.
Судом ухвалено долучити вказаний документ до матеріалів справи.
Представник відповідача не заперечив з приводу вищевказаного клопотання.
Враховуючи клопотання представника позивача та приписи ч.1,5 ст. 216, п.2 ч.2 ст. 202 ГПК України, суд ухвалив відкласти розгляд справи.
Відповідно до п.2 ч.2 ст. 202 ГПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, зокрема, у випадку першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Керуючись ст. 120,121, 202, 216, 234 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти судове засідання на "04" січня 2019 р. о 10:00 Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський,3/65, зал судових засідань №402.
2. Роз'яснити учасникам справи положення ст.207 ГПК України, відповідно до якої під час розгляду справи по суті суд з'ясовує, чи мають учасники справи заяви чи клопотання, пов'язані з розглядом справи, які не були заявлені з поважних причин в підготовчому провадженні або в інший строк, визначений судом, та вирішує їх після заслуховування думки інших присутніх у судовому засіданні учасників справи. Суд залишає без розгляду заяви та клопотання, які без поважних причин не були заявлені в підготовчому провадженні або в інший строк, визначений судом.
3. Повідомити учасників справи про судове засідання.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Вельмакіна Т.М.
Друк:
1 - у справу;
2 - представнику позивача Слівінському А.О. (м. Житомир, вул.Малікова,7, відділення укрпошти №3) - рек. з пов;
3 - відповідачу - ТОВ "ІН-ГРУП" ( 02160, м. Київ , вул.Харківське шосе,9 ) - рек. з пов.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2018 |
Оприлюднено | 22.12.2018 |
Номер документу | 78748662 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Вельмакіна Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні