Справа №200/20406/18
Провадження №2/200/4521/18
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
29 грудня 2018 року суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Єлісєєва Т.Ю., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Овен-Д , про визнання права власності, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся в суд з вказаним позовом. В позові посилається на те, що між ним та відповідачем укладено договір оренди нерухомого майна. Відповідач в односторонньому порядку відмовився від укладання договору оренди та послався на те, що позивач не має права власності на це майно та не має права укладати договір оренди майна.
Позивач за власні кошти збудував нежитлове приміщення на капітальному фундаменті та почав користуватись ним для особистих потреб. За результатами проведених робіт з технічної інвентаризації будівлі складено технічний паспорт та зазначено, що будівельні роботи було проведено з дотриманням всіх будівельних норм та правил.
У червні 2018 року складено звіт про технічне обстеження будівлі та встановлено, що будівля відповідає вимогам надійності, безпечної експлуатації.
Позивач вважає, що даними позовними вимогами не порушуються права та інтереси інших осіб, тому просить визнати за ним право власності на спірне нерухоме майно.
Попередньо ознайомившись з позовом та доданими до нього документами, вважаю, що позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України та даний спір є незначної складності та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження, у відповідності до положень ст.274 ЦПК України.
Заяв та клопотань позивачем не заявлено.
З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 84,175,177-181,187,260,274 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Овен-Д , про визнання права власності до розгляду в порядку спрощеного провадження.
Запропонувати відповідачу ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Овен-Д надати відзив на позов в п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та надіслати копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Запропонувати позивачеві ОСОБА_1 надати відповідь на відзив в десятиденний строк з дня отримання відзиву відповідача та надіслати копію відповіді на відзив та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
Запропонувати відповідачу ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Овен-Д надати заперечення на відповідь на відзив позивача в десятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив та надіслати копію заперечень на відповідь на відзив та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) заперечень на відповідь на відзив до суду.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - http://bs.dp.court.gov.ua/.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку виключно з підстав порушення правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії ухвали суду.
Суддя Т.Ю. Єлісєєва
Суд | Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 08.01.2019 |
Оприлюднено | 14.01.2019 |
Номер документу | 79113607 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Єлісєєва Т. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні