2-1741/2010р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 травня 2010 року Комінтернівський районний суд
Одеської області в складі:
судді Рудніцького В. А.,
при секретарі Сухіні Н.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Комінтернівське справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив :
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу .
В судовому засіданні позивач обґрунтував свої вимоги наступним.
19 вересня 1987 року Невським відділом ЗАГС м.Ленінграда він зареєстрував шлюб з відповідачкою, актовий запис №2710.
Шлюб для сторін є другим.
Від шлюбних відносин вони неповнолітніх дітей не мають.
Приводом для звернення до суду з позовом про розірвання шлюбу послужило те, що останній час подружнього життя між подружжям відсутнє взаємопорозуміння, часто виникали скандали, сварки в зв'язку з різними поглядами на життя, зберегти стосунки так і не змогли і це призвело до того, що він втратив почуття поваги та любові до відповідачки і з 2008 року припинили шлюбні відносини та проживають окремо.
В теперішній час примирення між ними неможливе, тому він просить розірвати шлюб. За розірвання шлюбу в органах РАЦС буде платити сам.
Відповідачка в судовому засіданні позов не визнала, але не заперечує проти задоволення позовних вимог, та пояснила суду, що з позивачем вони не підтримують сімейні стосунки з 2008 року, проживають окремо.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши обставини справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню за таких підстав.
Згідно ст.109 СК Україні шлюб розривається судом, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їх права, а також права їх дітей.
Згідно ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
В судовому засіданні встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини з 2008 року і з тих пір шлюбні відносини не підтримують, проживають окремо, на примирення не згодні.
За таких обставин суд вважає, що відкладення розгляду справи з метою примирення сторін є недоцільним.
На підставі ст. 104, 105, 110 СК України, керуючись ст. 15,30,62,202,203,209 ЦПК України, суд
Вирішив :
Позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та Семенюк (дошлюбне прізвище Андреева) ОСОБА_4, який зареєстровано 19 вересня 1987 року Невським відділом ЗАГС м.Ленінграда, актовий запис №2710.
Державне мито, що стягується при реєстрації розірвання шлюбу, покласти на позивача, стягнувши з нього 17 грн., звільнивши від сплати держмита відповідачку.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя:
Суд | Комінтернівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2010 |
Оприлюднено | 17.01.2019 |
Номер документу | 79220177 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комінтернівський районний суд Одеської області
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні