Справа № 189/1525/18
У Х В А Л А
28.01.2019 року смт. Покровське
Покровський районний суд Дніпропетровської області
в складі головуючого судді Пустовар О.С.
за участю секретаря Комеристої І.А.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в смт. Покровське Покровського району Дніпропетровської області цивільну справу за позовом Приватного підприємства Агрофірма Дніпро-М до ОСОБА_1, ОСОБА_2 (фермерського) господарства Скіф , третя особа: Державна реєстраційна служба Васильківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та скасування запису в державному реєстрі прав на нерухоме майно,-
встановив :
В провадженні Покровського районного суду Дніпропетровської області перебуває цивільна справа за позовом Приватного підприємства Агрофірма Дніпро-М до ОСОБА_1, ОСОБА_2 (фермерського) господарства Скіф , третя особа: Державна реєстраційна служба Васильківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та скасування запису в державному реєстрі прав на нерухоме майно.
В судове засідання сторони не з'явилися, про час та день розгляду справи повідомлені належним чином.
Представник позивача ПП Агрофірма Дніпро-М - ОСОБА_3, надіслав заяву про розгляд справи за його відсутності. Позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.
Представник відповідачки ОСОБА_1 - ОСОБА_4 направив заяву про розгляд підготовчого судового засідання без його участі, просить вирішити питання щодо повторного направлення матеріалів для проведення судової експертизи згідно раніше заявленого ним клопотання.
Представник відповідача ОСОБА_2 (фермерського) господарства Скіф , причин неявки суд не повідомив.
Представник третьої особи Державної реєстраційної служби Васильківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області направив до суду заяву про проведення судового засідання без його участі. Не заперечує проти направлення справи для проведення експертизи.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.
Згідно ухвали Покровського районного суду Дніпропетровської області від 06.11.2018 року по цивільній справі за позовом Приватного підприємства Агрофірма Дніпро-М до ОСОБА_1, ОСОБА_2 (фермерського) господарства Скіф , третя особа: Державна реєстраційна служба Васильківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та скасування запису в державному реєстрі прав на нерухоме майно призначено судово-почеркознавчу експертизу.
Проте, 10.01.2019 року на адресу суду від Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру надійшло повідомлення про неможливість проведення судової експертизи, у зв'язку з ненаданням експертові оригіналу досліджуваного документу та повернуто матеріали цивільної справи №189/1525/18 та порівняльний матеріал.
23.01.2019 року від Покровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області надійшов оригінал договору оренди, укладеного між Приватним підприємством Агрофірма Дніпро-М та ОСОБА_1 від 15.09.2014 року.
Заявою від 28.01.2019 року представник відповідачки ОСОБА_1 - ОСОБА_4 просив вирішити питання щодо повторного направлення матеріалів для проведення судової експертизи згідно раніше заявленого ним клопотання.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним повторно направити ухвалу Покровського районного суду Дніпропетровської області від 06.11.2018 року про призначення судово-почеркознавчої експертизи, для проведення експертизи до Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України та зупинити провадження у справі до проведення експертизи.
Керуючись ст.252 ч.1п.5 ЦПК України , суд-
ухвалив :
Ухвалу Покровського районного суду Дніпропетровської області від 06.11.2018 року про призначення судово-почеркознавчої експертизи повторно направити до Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України - для проведення експертизи.
Направити експерту матеріали цивільної справи №189/1525/18.
Провадження по справі зупинити на час проведення експертизи.
Ухвала в частині зупинення провадження по справі може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом 15 днів з дня винесення ухвали через суд першої інстанції.
Суддя: О.С. Пустовар
Суд | Покровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2019 |
Оприлюднено | 30.01.2019 |
Номер документу | 79465029 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Пустовар О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні