ОСОБА_1 окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
У Х В А Л А
31 січня 2019 р. Справа № 520/834/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Сагайдак В.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІМЕКС ХАРКІВ" (61057, м. Харків, пров. Шаповалівський, буд. 8, код ЄДРПОУ 37189793) до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради (61200, м. Харків, майдан Конституції, буд.7, код ЄДРПОУ 04059243) про визнання протиправними та скасування припису і постанови,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІМЕКС ХАРКІВ", звернувся до ОСОБА_1 окружного адміністративного суду з зазначеним позовом та просить суд:
визнати протиправною та скасувати постанову Інспекції державного архітектурно- будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради № 1/81/0/250-19-П від 14.01.2019 року про накладення штрафу на Товариство з обмеженою відповідальністю ДІМЕКС ХАРКІВ за правопорушення у сфері містобудівної діяльності у розмірі 57630,0 грн.;
визнати протиправним та скасувати припис Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради № 1334-Пр-У від 02.01.2019 року про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил;
стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ДІМЕКС ХАРКІВ витрати зі сплати судового збору у сумі 3842,0 грн.;
стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ДІМЕКС ХАРКІВ витрати, пов'язані з правничою допомогою адвоката.
Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 160, 161 КАС України, підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду.
Розгляд даної справи здійснювати в порядку загального позовного провадження та, з метою виконання вимог, передбачених ст. 173 КАС України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання.
Керуючись ст. ст. 5, 19, 171, 173, 256, 294, 295 КАС України, -
У Х В А Л И В :
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. З метою виконання вимог, передбачених ст. 173 КАС України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання по адміністративній справі №520/834/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІМЕКС ХАРКІВ" (61057, м. Харків, пров. Шаповалівський, буд. 8, код ЄДРПОУ 37189793) до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ОСОБА_1 міської ради (61200, м. Харків, майдан Конституції, буд.7, код ЄДРПОУ 04059243) про визнання протиправними та скасування припису і постанови на 19 лютого 2019 року об 11:30 год., яке відбудеться за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, зал №1.
3. Запропонувати відповідачу у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання зазначеної ухвали, надати до суду відзив на позов, а також всі письмові та електронні докази, роз'яснивши, при цьому про необхідність дотримання вимог ст. 162 КАС України.
4. Розгляд і вирішення справи у підготовчому засіданні здійснювати судом одноособово у складі головуючого судді Сагайдака В.В.
5. Копії даної ухвали направити учасникам справи.
6. Роз'яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст. ст. 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.
7. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб - адресою: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/ на Офіційному веб-порталі судової влади України.
8. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, проте, може бути оскаржена у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання - через ОСОБА_1 окружний адміністративний суд до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи, як передбачено п.15 Перехідних положень КАС України; після початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи - безпосередньо до ОСОБА_1 апеляційного адміністративного суду.
Суддя Сагайдак В.В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2019 |
Оприлюднено | 01.02.2019 |
Номер документу | 79526001 |
Судочинство | Адміністративне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні