ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 810/1276/18
УХВАЛА
01 лютого 2019 року м. Київ
Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого: Бєлової Л.В.
суддів: Безименної Н.В., Кучми А.Ю.
розглянувши у порядку письмового провадження у місті Києві заяву про виправлення описки в постанові Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Сквирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання неправомірною відмову та зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Київського окружного адміністративного суду від 04 липня 2018 року задоволено. Постанову Київського окружного адміністративного суду від 04 липня 2018 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким позовні вимоги ОСОБА_1 до Сквирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання неправомірною відмову та зобов'язання вчинити певні дії - задоволено.
22.11.2018 до Шостого апеляційного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні, а саме внести виправлення в частині ім'я позивача, зазначивши правильне - ОСОБА_1 .
З наявної в матеріалах справи копії паспорта (а.с.9) вбачається, що правильне ім'я позивача - ОСОБА_1 .
Натомість, в тексті постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року зазначено ім'я позивача - ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 1 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Правила даної статті передбачають можливість після ухвалення судового рішення у справі усунути в ньому помилки технічного характеру - описки та очевидні арифметичні помилки.
Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Арифметична помилка - це помилка у визначенні результату підрахунку: пропуск цифри, випадкова перестановка цифр, спотворення результату обчислення у зв'язку із використанням несправної техніки або неуважністю.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
З огляду на викладене, колегія суддів вважає за необхідне, не змінюючи суті ухвали, виправити описку в тексті постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року, зазначивши по тексту постанови суду апеляційної інстанції правильно ОСОБА_1 , замість - ОСОБА_1 .
Керуючись ст. 243, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Виправити допущену описку по тексту постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року, зазначивши правильне написання ім'я позивача - ОСОБА_1 .
Дана ухвала є невід'ємною частиною постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддями та може бути оскаржена протягом 30 днів, з урахуванням положень ст. 329 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.
Ухвалу підписано суддями 01 лютого 2019 року.
Головуючий суддя Л.В.Бєлова
Судді Н.В.Безименна,
А.Ю. Кучма
Суд | Шостий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2019 |
Оприлюднено | 03.02.2019 |
Номер документу | 79554843 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Бєлова Людмила Василівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Бєлова Людмила Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні