Ухвала
від 11.02.2019 по справі 755/14904/18
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД


Справа № 755/14904/18

Апеляційне провадження

№ 22-ц/824/4565/2019

У Х В А Л А

11 лютого 2019 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду Рейнарт І.М., перевіривши виконання вимог статей 352, 354, 356 ЦПК України за апеляційною скаргою Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм на рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 16 січня 2019 року (суддя Марфіна Н.В.) у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,

встановив:

рішенням Дніпровського районного суду міста Києва від 16 січня 2019 року позовні вимоги задоволено частково. Повний текст рішення складений 21 січня 2019 року.

На вказане рішення суду 4 лютого 2019 року Державне підприємство Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм подало до суду апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, оплачена судовим збором, зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено, тому перешкод для відкриття апеляційного провадження не має.

Керуючись статтями 359-361 ЦПК України, суддя

ухвалив:

відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм на рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 16 січня 2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження направити учасникам справи, копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами направити позивачу, який має право подати до апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, до якого необхідно додати докази надсилання (надання) копії відзиву та доданих до нього документів відповідачу.

Ухвала оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Суддя

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення11.02.2019
Оприлюднено12.02.2019
Номер документу79746480
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —755/14904/18

Ухвала від 26.11.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Ухвала від 09.07.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Постанова від 23.04.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 20.03.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 25.02.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 11.02.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Рішення від 16.01.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Рішення від 16.01.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Ухвала від 25.10.2018

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

Ухвала від 16.10.2018

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Марфіна Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні