Справа № 367/7428/16-а
Провадження №2-аво/367/7/19
У Х В А Л А
про виправлення описки
12 лютого 2019 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючої судді Саранюк Л. П.,
за участі секретаря с/з ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду заяву ОСОБА_2 про виправлення описки, -
в с т а н о в и в:
06.02.2019 до суду від ОСОБА_2 надійшла заява про виправлення описки. Свої вимоги мотивує тим, що старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області ОСОБА_3 звертався до суду з поданням про заміну порядку і способу виконання рішення суду. Однак, у описовій та прохальній частинах подання державним виконавцем було допущено описку, зокрема в справі № 367/428/16-а була пропущена цифра 7 і тому в описовій та прохальній частинах заяви вносить виправлення на справу № 367/7428/16-а, яке погоджено зі старшим державним виконавцем Голяченко І.П.
У зв'язку з вищевикладеним просить суд постановити ухвалу про внесення виправлень в ухвалі Ірпінського міського суду Київської області від 18 грудня 2018 року, а ухвалу надіслати сторонам, а також стягувачу.
Суд виклав в ухвалі те, що судом встановлено, що під номером № 367/428/16 перебуває цивільна справа, а в іншому випадку позначено справа № 367/428/16-ц тому також просить здійснити виправлення.
Сторони в судове засідання не викликались відповідно до ч. 2 ст. 253 КАС України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає заяву такою, що не підлягає задоволення з таких підстав.
Судом встановлено, що ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 18 грудня 2018 року у задоволенні подання відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області відмовлено у повному обсязі. З мотивувальної частини цієї ухвали вбачається, що підставами для відмови у задоволенні даного подання було те, що під номером № 367/428/16 перебуває цивільна справа, у якій спір виник між сторонами та з приводу предмету спору не тотожному з заявленим у поданні, рішення по суті позовних вимог не виносилось, а отже не видавався і виконавчий лист.
Згідно матеріалів подання встановлено, що державний виконавець просить суд замінити спосіб виконання виконавчого листа № 367/428/16-а виданого 21.04.2017 Київським апеляційним адміністративним судом про зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в м. Ірпені Київської області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_2, ОСОБА_4 державної та додаткової пенсій, в розмірах, встановлених статтями 50,54 Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , з 02.02.2014 року по 02.08.2014 року, з урахуванням фактично виплачених сум.
Судом встановлено, що оспорювану ухвалу від 18.12.2018 було винесено у повній відповідності до заявлених державним виконавцем у поданні вимог, а тому підстави для виправлення у ній описок відсутні.
Відповідно до ч. 1 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Оскільки суд не вправі своєю ухвалою виправити допущені державним виконавцем описки у поданні про заміну порядку і способу виконання рішення суду, то у задоволенні заяви про виправлення описок заявнику слід відмовити у повному обсязі.
Однак, суд роз'яснює заявнику, що сторони не позбавлені права після усунення наявних недоліків повторно звернутися з поданням про заміну порядку і способу виконання рішення суду.
У відповідності до ч.4 ст. 229 КАС у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється. З огляду на викладене фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
На підставі викладеного, керуючись ст. 378 КАС України , суд,-
у х в а л и в:
У задоволенні заяви ОСОБА_2 - відмовити у повному обсязі.
Копію ухвали направити сторонам для відома.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Шостого апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень КАС України (в редакції від 03.10.2017 року): до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу, а саме, відповідно до ч.1 ст. 186 КАС України: апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя: Л.П. Саранюк
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2019 |
Оприлюднено | 13.02.2019 |
Номер документу | 79762248 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Бєлова Людмила Василівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Бєлова Людмила Василівна
Адміністративне
Ірпінський міський суд Київської області
Саранюк Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні