ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
27 березня 2019 року м. ПолтаваСправа № 816/10/15-а
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Шевяков І.С., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області про заміну стягувача у виконавчому листі у справі за адміністративним позовом Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельник" про стягнення коштів, -
В С Т А Н О В И В:
19 березня 2019 року до Полтавського окружного адміністративного суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області про заміну стягувача у виконавчому листі його правонаступником, а саме: про заміну стягувача /Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області/ на його правонаступника /Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області/.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 21 березня 2019 року вказану заяву призначено до розгляду у судовому засіданні.
У судове засідання представники учасників справи, не з'явилися, будучи належним чином повідомленими про дату, час та місце розгляду заяви. У заяві про заміну сторони у виконавчому листі заявник просив розглядати справу за відсутності його представника.
За змістом частини другої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Відповідно до частини четвертої статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно з частиною дев`ятою статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
З урахуванням наведеного, суд визнав за можливе розглядати заяву в порядку письмового провадження, фіксування судового засідання технічними засобами не здійснювалось.
Розглянувши подану заяву та матеріали адміністративної справи, суд дійшов такого висновку.
Судом встановлено, що постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 11 березня 2015 року у справі № 816/10/15-а адміністративний позов Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельник" про стягнення коштів задоволено: стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельник" (ідентифікацій код 03585780) на користь Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кременчуцькому районі Полтавської області (ідентифікаційний код 25940916) капіталізовані платежі в сумі 43367,98 грн.
24 квітня 2015 року у справі № 816/10/15-а Полтавським окружним адміністративним судом виданий виконавчий лист.
Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", управління та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України підлягають припиненню шляхом приєднання до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Згідно з частиною 3 статті 8 вказаного Закону, робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України є її управління в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, що створюються за рішенням правління Фонду на підставі затвердженої ним структури органів Фонду.
На підставі зазначених норм припинено юридичну особу - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області (ідентифікаційний код 25940916) шляхом реорганізації - приєднання до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (ідентифікаційний код 41319427).
Частиною 1 статті 104 Цивільного кодексу України встановлено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників.
Залученою до матеріалів справи копією витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань підтверджено, що Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області є правонаступником Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області.
У разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов'язковими тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив /частина 5 статті 15 Закону України "Про виконавче провадження"/.
Згідно з частиною 1 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
02 серпня 2016 року постановою державного виконавця ДВС Козельщинського районного управління юстиції відкрито виконавче провадження № 47625149 з примусового виконання постанови Полтавського окружного адміністративного суду у справі №816/10/15а.
З огляду на викладені обставини, суд дійшов висновку про необхідність заміни сторони у виконавчому провадженні - стягувача його правонаступником.
На підставі викладеного, керуючись статтями 229, 248, 256, 294, 295, 379, підпунктом 15.5 пункту 15 розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В:
Заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником у справі № 816/10/15-а за адміністративним позовом Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельник" про стягнення коштів задовольнити.
Замінити сторону виконавчого провадження, а саме: стягувача - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кременчуцькому районі Полтавської області (ідентифікаційний код 25940916, вул. Тельмана, 34, м. Кременчук, Полтавська область, 39610) на його правонаступника - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (ідентифікаційний код 41319427, вул. Гоголя, 34, м. Полтава, Полтавська область, 36011).
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подання апеляційної скарги у порядку, встановленому підпунктом 15.5 пункту 15 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України у редакції Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII.
Суддя І.С. Шевяков
Суд | Полтавський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2019 |
Оприлюднено | 28.03.2019 |
Номер документу | 80720670 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Полтавський окружний адміністративний суд
І.С. Шевяков
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні