ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"27" березня 2019 р. Справа №29/103
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Зубець Л.П.
суддів: Мартюк А.І.
Калатай Н.Ф.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"
на рішення Господарського суду міста Києва
від 12.09.2014
у справі №29/103 (головуючий суддя Мельник В.І.,
судді Літвінова М.Є., Босий В.П.)
за позовом Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"
до Приватного акціонерного товариства "Укргаз-Енерго"
треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача:
1) Державна реєстраційна служба України
2) Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація
про припинення юридичної особи
ВСТАНОВИВ:
В провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя - Зубець Л.П. (суддя-доповідач), судді: Мартюк А.І., Калатай Н.Ф. перебуває справа №29/103 за апеляційною скаргою Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2014, розгляд якої призначено на 25.03.2019.
25.03.2019 розгляд справи №29/103 за апеляційною скаргою Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2014 - не відбувся, у зв'язку з перебуванням головуючого судді (судді-доповідача) - Зубець Л.П. на лікарняному.
За положенням ч. 2 ст. 281 ГПК України, процедурні питання, пов'язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
З метою здійснення подальшого розгляду справи №29/103 за апеляційною скаргою Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2014, вказана справа підлягає призначенню до розгляду визначеним складом суду.
З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1.Призначити до розгляду в судовому засіданні справу №29/103 за апеляційною скаргою Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2014. Судове засідання відбудеться 15.04.2019 об 12 год. 00 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка,1 літера А в залі судових засідань №12.
2. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.
3. Копію даної ухвали надіслати учасникам у справі.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Головуючий суддя Л.П. Зубець
Судді А.І. Мартюк
Н.Ф. Калатай
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2019 |
Оприлюднено | 28.03.2019 |
Номер документу | 80752581 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Зубець Л.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні