Справа № 352/186/19
Провадження № 2-з/352/6/19
У Х В А Л А
про забезпечення позову
17.04.2019 м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Гургула В.Б., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Підлузької сільської ради Тисменицького району Івано-Франківської області, державного реєстратора ОСОБА_3, третя особа на стороні відповідача: Громадська організація "Садівників-Колос" с. Підлужжя, про визнання недійсним державного акту на право приватної власності на землю, про визнання недійсним та скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію права власності на садовий будинок, про визнання права власності на садовий будинок ,-
в с т а н о в и в :
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Підлузької сільської ради Тисменицького району Івано-Франківської області, державного реєстратора ОСОБА_3, третя особа на стороні відповідача: Громадська організація "Садівників-Колос" с. Підлужжя, про визнання недійсним державного акту на право приватної власності на землю, про визнання недійсним та скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію права власності на садовий будинок, про визнання права власності на садовий будинок.
16.04.2019 р. позивачка ОСОБА_1 подала до суду письмову заяву про забезпечення позову, обґрунтовуючи її тим, що невжиття таких заходів може призвести до неможливості виконання або утруднити рішення суду, у зв'язку із чим просить на час судового розгляду справи накласти арешт на земельну ділянку площею 0,0414 га, кадастровий номер 2625884201:02:0021484 для індивідуального садівництва, що розташована на території Підлузької сільської ради с. Підлужжя Тисменицького району Івано-Франківської області.
Відповідно до ст.149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред'явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Відповідно до п. 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22.12.2006 р. "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову" , розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. При встановленні зазначеної відповідності слід враховувати, що вжиті заходи не повинні перешкоджати господарській діяльності юридичної особи або фізичної особи, яка здійснює таку діяльність і зареєстрована відповідно до закону як підприємець. Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв`язку із застосуванням відповідних заходів.
Дослідивши заяву, ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає, що з метою забезпечення позову, слід вчинити вищевказані дії, оскільки невжиття таких заходів забезпечення позову може утруднити або зробити неможливим виконання рішення суду.
З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 149, 151-153, 157 ЦПК України,-
у х в а л и в :
Заяву позивачки ОСОБА_1 про забезпечення позову - задоволити.
На час судового розгляду справи накласти арешт на земельну ділянку площею 0,0414 га, кадастровий номер 2625884201:02:0021484 для індивідуального садівництва, що розташована на території Підлузької сільської ради с. Підлужжя Тисменицького району Івано-Франківської області.
Ухвалу направити до виконання Тисменицькому РВ ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області та відповідачам.
Ухвала підлягає до негайного виконання. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Івано-Франківського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Гургула В.Б.
Суд | Тисменицький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2019 |
Оприлюднено | 18.04.2019 |
Номер документу | 81216225 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Гургула В. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні