ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

16 травня 2019 року м. Київ№ 640/6898/19

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

ОСОБА_1

до: Національної поліції України (відповідач 1)

Служби безпеки України (відповідач 2)

Адміністрації Державної прикордонної служби України (відповідач 3)

треті особи без Президент України Порошенко Петро Олексійович (третя особа 1) ,

самостійних вимог Голова Адміністрації Президента України Райнін Ігор Львович (третя

щодо предмета особа 2),

спору на стороні: Перший заступник Голови Адміністрації Президента України Ковальчук Віталій Анатолійович (третя особа 3) ,

Заступник Голови Адміністрації Президента України Філатов Олексій Валерійович (третя особа 4),

Керівник Головного департаменту правової політики Красовський Костянтин Юрійович (третя особа 5),

Голова Верховної Ради України Парубій Андрій Володимирович (третя особа 6) ,

Заступник Голови Верховної Ради України Геращенко Ірина Володимирівна (третя особа 7) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Алєксєєв Сергій Олегович (третя особа 8) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Ар'єв Володимир Ігорович (третя особа 9),

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Артюшенко Ігор Андрійович (третя особа 10) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Бакуменко Олександр Борисович (третя особа 11) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Барна Олег Степанович (третя особа 12) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Березенко Сергій Іванович (третя особа 13) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Білозір Оксана Володимирівна (третя особа 14) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Білоцерковець Дмитро Олександрович (третя особа 15) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Бригинець Олександр Михайлович (третя особа 16) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Буглак Юрій Олександрович (третя особа 17) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Вадатурський Андрій Олексійович (третя особа 18) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Валентиров Сергій Васильович (третя особа 19) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Вінник Іван Юлійович (третя особа 20) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Герасимов Артур Володимирович (третя особа 21) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Гончаренко Олексій Олексійович (третя особа 22) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Грановський Олександр Михайлович (третя особа 23) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Гринів Ігор Олексійович (третя особа 24) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Демчак Руслан Євгенійович (третя особа 25) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Денисенко Вадим Ігорович (третя особа 26) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Дубневич Богдан Васильович (третя особа 27) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Дубневич Ярослав Васильович (третя особа 28) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Єфімов Максим Вікторович (третя особа 29) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Жолобецький Олександр Олександрович (третя особа 30) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Немировський Андрій Валентинович (третя особа 31) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Новак Наталія Василівна (третя особа 32) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Павелко Андрій Васильович (третя особа 33) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Паламарчук Микола Петрович (третя особа 34) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Палатний Артур Леонідович (третя особа 35) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Порошенко Олексій Петрович (третя особа 36) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Продан Оксана Петрівна (третя особа 37) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Ревега Олександр Васильович (третя особа 38) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Ричкова Тетяна Борисівна (третя особа 39) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Різаненко Павло Олександрович (третя особа 40) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Рудик Сергій Ярославович (третя особа 41) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Саврасов Максим Віталійович (третя особа 42) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Спориш Іван Дмитрович (третя особа 43) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Суслова Ірина Миколаївна (третя особа 44) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Ткачук Геннадій Віталійович (третя особа 45) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Третьяков Олександр Юрійович (третя особа 46) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Тригубенко Сергій Миколайович (третя особа 47) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Усов Костянтин Глібович (третя особа 48) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Фролов Микола Олександрович (третя особа 49) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Чепинога Віталій Михайлович (третя особа 50) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Черненко Олександр Миколайович (третя особа 51) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Южаніна Ніна Петрівна (третя особа 52) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Яніцький Василь Петрович (третя особа 53) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Загорій Гліб Володимирович (третя особа 54)

, Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Заліщук Світлана Петрівна (третя особа 55) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Зварич Роман Михайлович (третя особа 56) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Іщейкін Костянтин Євгенович (третя особа 57) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Кононенко Ігор Віталійович (третя особа 58) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Король Віктор Миколайович (третя особа 59) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Луценко Ірина Степанівна (третя особа 60) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Македон Юрій Миколайович (третя особа 61) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Макар'ян Давид Борисович (третя особа 62) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Мельничук Іван Іванович (третя особа 63) ,

Народний депутат України Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Недава Олег Анатолійович (третя особа 64) ,

Прем'єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович (третя особа 65) ,

Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів Степан Іванович (третя особа 66) ,

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов Максим Євгенович (третя особа 67) ,

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (третя особа 68) ,

Віце-прем'єр-міністр України Кістіон Володимир Євсевійович (третя особа 69) ,

Віце-прем'єр-міністр України Кириленко В'ячеслав Анатолійович (третя особа 70) ,

Віце-прем'єр-міністр України Розенко Павло Валерійович (третя особа 71) ,

Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубко Геннадій Григорович (третя особа 72) ,

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негода В'ячеслав Андронович (третя особа 73) ,

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Пархаладзе Лев Ревазович (третя особа 74) ,

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Черниш Вадим Олегович (третя особа 75) ,

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тук Георгій Борисович (третя особа 76) ,

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Гримчак Юрій Миколайович (третя особа 77) ,

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Злакоман Сергій Леонідович (третя особа 78) ,

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Насалик Ігор Степанович (третя особа 79) ,

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Максимець Тетяна Володимирівна (третя особа 80) ,

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович (третя особа 81) ,

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Близнюк Михайло Дмитрович (третя особа 82) ,

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Підкоморна Юлія Анатоліївна (третя особа 83) ,

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Бойко Наталія Андріївна (третя особа 84) ,

Міністр закордонних справ України Клімкін Павло Анатолійович (третя особа 85) ,

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Зеркаль Олена Володимирівна (третя особа 86) ,

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Кислиця Сергій Олегович (третя особа 87) ,

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Боднар Василь Миронович (третя особа 88) ,

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Божок Єгор Валерійович (третя особа 89) ,

Міністр інформаційної політики України Стець Юрій Ярославович (третя особа 90) ,

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Джапарова Еміне Айярівна (третя особа 91) ,

Заступник Міністра інформаційної політики України Золотухін Дмитро Юрійович (третя особа 92) ,

Міністр культури України Нищук Євген Миколайович (третя особа 93) ,

Міністр оборони України Полторак Степан Тимофійович (третя особа 94) ,

Перший заступник Міністра оборони України Руснак Іван Степанович (третя особа 95) ,

Заступник Міністра оборони України Павловський Ігор Валентинович (третя особа 96) ,

Заступник Міністра оборони України Шевчук Олег Миколайович (третя особа 97) ,

Заступник Міністра оборони України Петренко Анатолій Григорович (третя особа 98) ,

Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна (третя особа 99) ,

Міністр соціальної політики України Рева Андрій Олексійович (третя особа 100) ,

Міністр фінансів України Маркарова Оксана Сергіївна (третя особа 101) ,

Заступник Міністра фінансів України Граділь Андрій Іванович (третя особа 102) ,

Заступник Міністра фінансів України Гелетій Юрій Ігорович (третя особа 103) ,

Заступник Міністра фінансів України Джигир Юрій Анатолійович (третя особа 104) ,

Заступник Міністра фінансів України Верланов Сергій Олексійович (третя особа 105) ,

Заступника Міністра фінансів України Шкураков Василь Олександрович (третя особа 106) ,

Міністр у справах ветеранів України Фріз Ірина Василівна (третя особа 107) ,

В. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга Василівна (третя особа 108) ,

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна (третя особа 109) ,

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета Віктор Васильович (третя особа 110) ,

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Топчій Володимир Миколайович (третя особа 111) ,

Перший заступник Керівника Апарату - керуючий справами Боднар Петро Олегович (третя особа 112) ,

Директор Національного антикорупційного бюро України Ситник Артем Сергійович (третя особа 113) ,

Перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України Углава Гізо Трістанович (третя особа 114) ,

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України Новак Анатолій Миколайович (третя особа 115) ,

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України Варварська Тетяна Володимирівна (третя особа 116) ,

Голова Верховного Суду - суддя Великої палати Верховного Суду Данішевська Валентина Іванівна (третя особа 117) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Князєв Всеволод Сергійович (третя особа 118) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Антонюк Наталія Олегівна (третя особа 119) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Бакуліна Світлана Віталіївна (третя особа 120) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Британчук Володимир Васильович (третя особа 121) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Гудима Дмитро Анатолійович (третя особа 122) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Золотніков Олександр Сергійович (третя особа 123) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Кібенко Олена Рувімівна (третя особа 124) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Лобойко Леонід Миколайович (третя особа 125) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Лященко Наталія Павлівна (третя особа 126) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Прокопенко Олександр Борисович (третя особа 127) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Рогач Лариса Іванівна (третя особа 128) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Саприкіна Ірина Валентинівна (третя особа 129) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Ситнік Олена Миколаївна (третя особа 130) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Ткачук Олег Степанович (третя особа 131) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Уркевич Віталій Юрійович (третя особа 132) ,

Суддя Великої палати Верховного Суду Яновська Олександра Григорівна (третя особа 133) ,

Голова Касаційного адміністративного суду - суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Смокович Михайло Іванович (третя особа 134) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Ханова Раїса Федорівна (третя особа 135) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бившева Людмила Іванівна (третя особа 136) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Васильєва Ірина Анатоліївна (третя особа 137) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гончарова Ірина Анатоліївна (третя особа 138) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Олендар Ігор Ярославович (третя особа 139) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Пасічник Світлана Сергіївна (третя особа 140) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Хохуляк В'ячеслав Віссаріонович (третя особа 141) ,

Суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного Суду Шипуліна Тетяна Михайлівна (третя особа 142) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Юрченко Валентина Петрівна (третя особа 143) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гімон Микола Михайлович (третя особа 144) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Анцупова Тетяна Олександрівна (третя особа 145) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Берназюк Ян Олександрович (третя особа 146) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бучик Анна Юріївна (третя особа 147) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гриців Михайло Іванович (третя особа 148) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Коваленко Наталія Володимирівна (третя особа 149) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Кравчук Володимир Миколайович (третя особа 150) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Стародуб Олександр Павлович (третя особа 151) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Мороз Лариса Леонтіївна (третя особа 152) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бевзенко Володимир Михайлович (третя особа 153) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Данилевич Надія Андріївна (третя особа 154) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Желтобрюх Ірина Леонтіївна (третя особа 155) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Білоус Олег Валерійович (третя особа 156) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Шарапа Василь Миколайович (третя особа 157) ,

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Стрелець Тетяна Геннадіївна (третя особа 158) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Бутенко Володимир Іванович (третя особа 159) ,

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Козьяков Сергій Юрійович (третя особа 160) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Весельська Тетяна Федорівна (третя особа 161) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Василенко Андрій Володимирович (третя особа 162) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Заріцька Анастасія Олексіївна (третя особа 163) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Гладій Степан Васильович (третя особа 164) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Щотка Станіслав Олексійович (третя особа 165) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Лукаш Тарас Валерійович (третя особа 166) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Козлов Андрій Георгійович (третя особа 167) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Устименко Валентина Євгенівна (третя особа 168) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Мішин Микола Іванович (третя особа 169) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Луцюк Павло Сергійович (третя особа 170) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тітов Юрій Георгійович (третя особа 171) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Прилипко Сергій Миколайович (третя особа 172) ,

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Шилова Тетяна Семенівна (третя особа 173) ,

Генеральний прокурор України Луценко Юрій Віталійович (третя особа 174) ,

Заступник Генерального прокурора України Єнін Євгеній Володимирович (третя особа 175) ,

Голова Адміністрації Президента України (з 2014 по 2016 роки) Ложкін Борис Євгенович (третя особа 176) ,

Голова Правління НАК Нафтогаз України Коболєв Андрій Володимирович (третя особа 177) ,

Голова Національного банку України (з 2014 по 2018 роки) Гонтарева Валерія Олексіївна (третя особа 178) ,

Перший заступник Голови Національного банку України Рожкова Катерина Вікторівна (третя особа 179) ,

Радник Президента України Порошенка Петра Олексійовича з фінансових питань Пасенюк Макар Юрійович (третя особа 180)

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) з позовом від 18.04.2019 до Національної поліції України (код ЄДРПОУ 40108578, адреса: 02000, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10), Служби безпеки України (код ЄДРПОУ 00034074, адреса: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 33) та Адміністрації Державної прикордонної служби України (код ЄДРПОУ 00034039, адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 26), в якому просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту Національної безпеки України, а саме: не забезпечення громадської безпеки і порядку, не здійснення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, та не протидії організованій злочинності, що складалась із посадовців категорії А та Б , і з осіб, які обіймають політичні посади, суддів Верховного Суду та апеляційного суду, які вчиняли корупційні злочини;

- визнати протиправною бездіяльність Служби безпеки України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту Національної безпеки України, а саме: не здійснення контррозвідувального захисту державного суверенітету, конституційного ладу, оборонного і науково-технічного потенціалу, економічної та інформаційної безпеки держави від організованій злочинності, що складалась із посадовців категорії А та Б , і в осіб, які обіймають політичні посади, суддів Верховного Суду та апеляційного суду, які вчиняли корупційні злочини;

- визнати протиправною бездіяльність Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту Національної безпеки України, а саме: не проведення систематизації та не розроблення пропозицій для внесення змін до Закону України Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України , Закону України Про державний кордон України та Правил перетинання державного кордону громадянами України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 №57, а саме: щодо заборони виїжджати за кордон країни посадовцям категорії А та Б , особам, які обіймають політичні посади, суддів Верховного Суду та апеляційного суду, протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів та протягом одного року після звільнення.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24.04.2019 позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви. У встановлений судом строк від позивача через канцелярію суду надійшли документи на виконання вимог вищезазначеної ухвали.

З огляду на викладене, суд визнав подану позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі та дійшов висновку про можливість її розгляду у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Крім того, позивачем у позовній заяві визначено склад третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні відповідачів, та, у якості підстав для їх залучення зазначено, що саме цих осіб стосується його позовна заява. Так, позивачем наголошено на тому, що саме відносно вказаних осіб, він просить запровадити заборону на один рік виїзду за кордон, протягом одного року після проведення президентських та парламентських виборів. Враховуючи наведені у позовній заяві доводи позивача щодо підстав залучення зазначених ним у позовній заяві третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні відповідачів, в контексті можливого впливу рішення у даній справі на їх права, інтереси або обов'язки, суд дійшов до висновку про обґрунтованість останніх та залучення до участі у даній справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів наступних осіб: Президента України Порошенка Петра Олексійовича; Голову Адміністрації Президента України Райніна Ігора Львовича; Першого заступника Голови Адміністрації Президента України Ковальчука Віталія Анатолійовича; Заступника Голови Адміністрації Президента України Філатова Олексія Валерійовича; Керівника Головного департаменту правової політики Красовського Костянтина Юрійовича; Голову Верховної Ради України ІІарубія Андрія Володимировича; Заступника Голови Верховної Ради України Геращенко Ірину Володимирівну; наступних народних депутатів України з Фракції партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА : Алєксєєва Сергія Олеговича, Ар'єва Володимира Ігоровича, Артюшенка Ігора Андрійовича, Бакуменка Олександра Борисовича, Барну Олега Степановича, Березенка Сергія Івановича, Білозір Оксану Володимирівну, Білоцерковця Дмитра Олександровича, Бригинця Олександра Михайловича, Буглака Юрія Олександровича, Вадатурського Андрія Олексійович, Валентирова Сергія Васильовича, Вінника Івана Юлійовича, Герасимова Артура Володимировича, Гончаренка Олексія Олексійовича, Грановського Олександра Михайловича, Гриніва Ігора Олексійовича, Демчака Руслана Євгенійовича, Денисенка Вадима Ігоровича, Дубневича Богдана Васильовича, Дубневича Ярослава Васильовича, Єфімова Максима Вікторовича, Жолобецького Олександра Олександровича, Немировського Андрія Валентиновича, Новак Наталію Василівну, Павелка Андрія Васильовича, Паламарчука Миколу Петровича, Палатного Артура Леонідовича, Порошенка Олексія Петровича, Продан Оксану Петрівну, Ревегу Олександра Васильовича, Ричкову Тетяну Борисівну, Різаненка Павла Олександровича, Рудика Сергія Ярославовича, Саврасова Максима Віталійовича, Спориш Івана Дмитровича, Суслову Ірину Миколаївну, Ткачука Геннадія Віталійовича, Третьякова Олександра Юрійовича, Тригубенка Сергія Миколайовича, Усова Костянтина Глібовича, Фролова Миколу Олександровича, Чепиногу Віталія Михайловича, Черненка Олександра Миколайовича, Южаніну Ніну Петрівну, Яніцького Василя Петровича, Загорія Гліба Володимировича, Заліщук Світлану Петрівну, Зварича Романа Михайловича, Іщейкіна Костянтина Євгеновича, Кононенка Ігора Віталійовича, Короля Віктора Миколайовича, Луценко Ірину Степанівну, Македон Юрія Миколайовича, Макар'яна Давида Борисовича, Мельничука Івана Івановича, Недаву Олега Анатолійовича; Прем'єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича; Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва Степана Івановича; Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодова Максима Євгеновича; Віце-прем'єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Климпуш-Цинцадзе Іванну Орестівну; Віце-прем'єр-міністра України Кістіона Володимира Євсевійовича; Віце-прем'єр-міністра України Кириленка В'ячеслава Анатолійовича; Віце-прем'єр-міністра України Розенка Павла Валерійовича; Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубка Геннадія Григоровича; Першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негоду В'ячеслава Андроновича; Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Пархаладзе Лева Ревазовича; Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Черниша Вадима Олеговича; Заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тука Георгія Борисовича; Заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Гримчака Юрія Миколайовича; Заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Злакомана Сергія Леонідовича; Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика Ігора Степановича; Першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Максимець Тетяну Володимирівну; Заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзуна Анатолія Васильовича; Заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Близнюка Михайла Дмитровича; Заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Підкоморну Юлію Анатоліївну; Заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Бойко Наталію Андріївну; Міністра закордонних справ України Клімкіна Павла Анатолійовича; Заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Зеркаль Олену Володимирівну; Заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Кислицю Сергія Олеговича; Заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Боднара Василя Мироновича; Заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Божок Єгора Валерійовича; Міністра інформаційної політики України Стеця Юрія Ярославовича; Першого заступника Міністра інформаційної політики України Джапарову Еміне Айярівну; Заступника Міністра інформаційної політики України Золотухіна Дмитра Юрійовича; Міністра культури України Нищука Євгена Миколайовича; Міністра оборони України Полторака Степана Тимофійовича; Першого заступника Міністра оборони України Руснака Івана Степановича; Заступника Міністра оборони України Павловського Ігора Валентиновича; Заступника Міністра оборони України Шевчука Олега Миколайовича; Заступника Міністра оборони України Петренка Анатолія Григоровича, Міністра освіти і науки України Гриневич Лілію Михайлівну; Міністра соціальної політики України Реву Андрія Олексійовича; Міністра фінансів України Маркарову Оксану Сергіївну; Заступника Міністра фінансів України Граділь Андрія Івановича; Заступника Міністра фінансів України Гелетія Юрія Ігоровича; Заступника Міністра фінансів України Джигир Юрія Анатолійовича; Заступника Міністра фінансів України Верланова Сергія Олексійовича; Заступника Міністра фінансів України Шкуракова Василя Олександровича; Міністра у справах ветеранів України Фріз Ірину Василівну; В. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцеву Ольгу Василівну; Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальову Олену Вікторівну; Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремету Віктора Васильовича; Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Топчій Володимира Миколайовича; Першого заступника Керівника Апарату - керуючого справами Боднара Петра Олеговича; Директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича; Першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України Углаву Гізо Трістановича; Заступника директора Національного антикорупційного бюро України Новака Анатолія Миколайовича; Заступника директора Національного антикорупційного бюро України Варварську Тетяну Володимирівну; Голову Верховного Суду - суддю Великої палати Верховного Суду Данішевську Валентину Іванівну; суддю Великої палати Верховного Суду Князєва Всеволода Сергійовича; суддю Великої палати Верховного Суду Антонюк Наталію Олегівну; суддю Великої палати Верховного Суду Бакуліну Світлану Віталіївну; суддю Великої палати Верховного Суду Британчука Володимира Васильовича; суддю Великої палати Верховного Суду Гудима Дмитра Анатолійовича; суддю Великої палати Верховного Суду Золотнікова Олександра Сергійовича; суддю Великої палати Верховного Суду Кібенко Олену Рувімівну; суддю Великої палати Верховного Суду Лобойка Леоніда Миколайовича; суддю Великої палати Верховного Суду Лященко Наталію Павлівну; суддю Великої палати Верховного Суду Прокопенка Олександра Борисовича; суддю Великої палати Верховного Суду Рогач Ларису Іванівну; суддю Великої палати Верховного Суду Саприкіну Ірину Валентинівну; суддю Великої палати Верховного Суду Ситнік Олену Миколаївну; суддю Великої палати Верховного Суду Ткачука Олега Степановича; суддю Великої палати Верховного Суду Уркевича Віталія Юрійовича; суддю Великої палати Верховного Суду Яновську Олександру Григорівну; Голову Касаційного адміністративного суду - суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Смоковича Михайла Івановича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Ханову Раїсу Федорівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Васильєву Ірину Анатоліївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бившеву Людмилу Іванівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гончарову Ірину Анатоліївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Пасічник Світлану Сергіївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Олендара Ігора Ярославовича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Хохуляка В'ячеслава Віссаріоновича; суддю Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного Суду Шипуліну Тетяну Михайлівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Юрченко Валентину Петрівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гімона Миколу Михайловича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Анцупову Тетяну Олександрівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Берназюка Яна Олександровича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бучик Анну Юріївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гриціва Михайла Івановича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Коваленко Наталію Володимирівну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Кравчука Володимира Миколайовича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Стародуба Олександра Павловича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Мороз Ларису Леонтіївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бевзенка Володимира Михайловича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Данилевич Надію Андріївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Желтобрюх Ірину Леонтіївну; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Білоуса Олега Валершовича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Шарапу Василя Миколайовича; суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Стрелець Тетяну Геннадіївну; Голову Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Козьякова Сергія Юрійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Бутенка Володимира Івановича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Весельську Тетяну Федорівну; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Василенка Андрія Володимировича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Заріцьку Анастасію Олексіївну; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Гладій Степана Васильовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Щотку Станіслава Олексійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Лукаш Тараса Валерійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Козлова Андрія Георгійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Устименко Валентину Євгенівну; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Мішина Миколу Івановича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Луцюка Павла Сергійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тітова Юрія Георгійовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Прилипка Сергія Миколайовича; Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Шилову Тетяну Семенівну; Генерального прокурора України Луценка Юрія Віталійовича; Заступника Генерального прокурора України Єніна Євгенія Володимировича; Голову Адміністрації Президента України (з 2014 по 2016 роки) Ложкіна Бориса Євгеновича; Голову Правління НАК Нафтогаз України Коболєва Андрія Володимировича; Голову Національного банку України (з 2014 по 2018 роки) Гонтареву Валерію Олексіївну; Першого заступника Голови Національного банку України Рожкову Катеру Вікторівну; Радника Президента України Порошенка Петра Олексійовича з фінансових питань Пасенюка Макара Юрійовича.

Керуючись вимогами ст.ст. 49, 171, 243, 248, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва -

У Х В А Л И В:

1.Відкрити спрощене позовне провадження в адміністративній справі.

2. Справа розглядатиметься під головуванням судді Скочок Т.О. у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) .

3. Відповідачам у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали подати до суду відзиви на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову (разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи копій відзивів та доданих до них документів ).

4. Відзиви на позовну заяву разом з доданими до них матеріалами мають бути подані до канцелярії суду за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1.

5. Попередити відповідачів, що у разі не подання ними разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи копії відзиву та доданих до нього документів у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішить справу за наявними матеріалами.

6. Запропонувати третім особам у десятиденний строк з дня отримання копії позовної заяв подати до канцелярії суду пояснення щодо позову.

7. Запропонувати позивачу у разі отримання відзивів на позовну заяву у десятиденний строк з дня отримання від відповідачів відзивів подати до канцелярії суду відповіді на відзиви.

8. Запропонувати відповідачам у разі отримання відповіді на відзив надати свої заперечення та встановити для їх надання п'ятиденний строк з дня отримання від позивача відповіді на відзив .

9. Пояснення щодо позову, відповіді на відзиви та заперечення разом з доданими до них доказами мають бути подані до суду разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи.

10. Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 9 ст. 79 Кодексу адміністративного судочинства України, копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

11. Копії ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, а третім особам - разом з копіями позовної заяви.

12. Повідомити відповідачів, як суб'єктів владних повноважень, за місцезнаходженням яких здійснюється розгляд справи, про наявні копії позовної заяви разом з доданими до неї матеріалами для вручення та можливість отримання останніх безпосередньо у Окружному адміністративному суді м. Києва (м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1).

13. Повідомити учасників справи про можливість отримати інформацію по справі, що розглядається, за веб-адресою сторінки http://adm.ki.court.gov.ua/sud2670/.

Ухвала набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала щодо відкриття провадження у справі може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та в строки, передбачені ст.ст. 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, з підстави порушення правил підсудності.

Суддя Т.О. Скочок

Зареєстровано 16.05.2019
Оприлюднено 16.05.2019
Дата набрання законної сили 16.05.2019

Судовий реєстр по справі 640/6898/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 28.10.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 28.10.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 16.05.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 24.04.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону