У Х В А Л А
Справа № 824/78/19-а
20 червня 2019 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Мацького Є.М.
суддів: Капустинського М.М. Охрімчук І.Г.
розглянувши в порядку письмового провадження клопотання Управління Держпраці у Чернівецькій області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Чернівецькій області про визнання протиправною та скасування постанови,
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 28.05.2019 дану справу призначено до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 20.06.2019 о 13:20 год.
19 червня 2019 року від Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеококнференції. Проведення відеоконференції відповідач просить доручити Чернівецькому окружному адміністративному суду.
Ознайомившись з поданим клопотанням, суд апеляційної інстанції вважає, що воно не підлягає задоволенню, оскільки не відповідає вимогам ст.195 КАС України, з наступних підстав.
Відповідно до ч. 5 ст. 195 КАС України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно з ч. 7 ст. 195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Відповідно до ч. 8 ст. 195 КАС України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
За приписами Кодексу адміністративного судочинства України клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь, пропуск строку може бути самостійною підставою для відмови у задоволенні клопотання.
Як зазначалось, судове засідання призначено на 20 червня 2019 року, клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції надійшло до суду 19 червня 2019 року, тобто з пропуском строку звернення із зазначеним клопотанням, передбаченого ч. 7 ст. 195 КАС України, що унеможливлює проведення судового засідання призначеного на вказану дату в режимі відеоконференції.
З огляду на викладене, відповідачем не дотримано строки звернення до суду з клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, тому суд апеляційної інстанції вважає, що останнє не підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 195, 243, 325, 328, 329 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні клопотання Управління Держпраці у Чернівецькій області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.
Головуючий Мацький Є.М. Судді Капустинський М.М. Охрімчук І.Г.
Суд | Сьомий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2019 |
Оприлюднено | 21.06.2019 |
Номер документу | 82496561 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Сьомий апеляційний адміністративний суд
Мацький Є.М.
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Боднарюк Олег Васильович
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Боднарюк Олег Васильович
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Боднарюк Олег Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні