Ухвала
від 26.06.2019 по справі 283/2625/18
МАЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 283/2625/18

Провадження №1-кс/283/894/2019

У Х В А Л А

26 червня 2019 року м. Малин

Слідчий суддя Малинського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 розглянувши клопотання слідчого СВ Малинського ВП ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться у оператора мобільного зв`язку , -

ВСТАНОВИВ :

24 червня 2019 року слідчий ОСОБА_3 звернулася до суду з даним клопотанням.

В клопотанні зазначила, що 14.11.2018 року на території садово-дачного кооперативу " ІНФОРМАЦІЯ_1 " поблизу м. Малин, виявлено незаконно порубку деревини породи сосна.

По даному факту 15 листопада 2018 року були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018060080000724, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.246 КК України.

Під час допиту свідка ОСОБА_4 було встановлено, що в жовтня місяці 2018 року під час поїздки в автомобілі, він познайомився з ОСОБА_5 , який запропонував йому купити деревину, на дану пропозицію ОСОБА_6 погодився. Оскільки за станом здоров`я він не може здійснювати заготівлю та перевозити деревину, він запропонував здійснював вивіз деревини на власному автомобілі марки «Газель» з території СТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_7 , за певну плату, нащо ОСОБА_7 погодився. ОСОБА_4 надав дозвіл ОСОБА_8 запевнивши, що на деревину є всі належні документи. Також свідок вказав, що на ділянці разом з ОСОБА_7 перебували два йому раніше невідомих чоловіки, яких винаймали, ОСОБА_8 . На протязі 5-7 днів ОСОБА_7 забирав їх в м. Малині та відвозив на територію СТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » для здійснення вирубки. Свідок ОСОБА_4 повідомив, що ОСОБА_7 користується мобільним телефоном з абонентським номером НОМЕР_1 .

Під час досудового розслідування не вдалося встановити інших учасників вчинення злочину.

З метою підтвердження факту перебування ОСОБА_7 на місці вчинення злочину, а також встановлення його спільників, з якими ОСОБА_7 міг спілкуватися на передодні вчинення злочину та під час його вчинення, виникла необхідність отримання роздруківок з`єднань мобільного терміналу ОСОБА_7 , а іншими способами не можливо отримати вказану інформацію, тому слідчий просить надати тимчасовий доступ до інформації, яка використовується у оператора мобільного зв`язку ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ".

Слідчийв судове засідання не з"явилася, направила заяву про розгляд клопотання без її участі, клопотання підтримує повністю.

Представник мобільного оператора про час та місце розгляду клопотання повідомлений судом належним чином.

Дослідивши матеріали, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до статті 132 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.

Застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора , може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно витягу з кримінального провадження видно, що 15 листопада 2018 року внесена інформація до ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.246 КК України по факту Незаконна порубка лісу.

Відповідно до статті 162 КПК України інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв`язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, відносить до інформації , яка має охоронювану закономтаємницю .

Відповідно до частини шостої статті 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Звертаючись з даним клопотання до слідчого судді, слідчий довів, що інформація, яку він просить отримати буде використана як доказ та, що іншими способами неможливо довести обставини, які передбачає довести за допомогою даної інформації.

Тому вважаю, що клопотання є обґрунтованим, з змісту якого вбачається необхідності застосування даного заходу забезпечення кримінального провадження .

Керуючи статтями 132, 162,163, 164 КПК України , -

УХВАЛИВ :

Клопотання задовольнити частково.

Надати слідчому СВ Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області майору поліції ОСОБА_3 , тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора мобільного зв`язку ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", зокрема надати доступ до роздруківок з`єднань із зазначенням: виду, дати, часу, тривалості з`єднання, номера абонента, який працює з терміналом НОМЕР_2 номера абонента, LAC, CID, адреси розташування базових станцій, з яких виходив на зв`язок користувач вказаного мобільного терміналу за період з 14.11.2018 по 16 год. 15.11.2018 року, надання інформації без розшифровки змісту інформації що передається.

Дану інформацію надати на паперовому та електронних носіях та видати працівникам Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області.

Строк дії ухвали до 26 липня 2019 року.

Наслідки невиконання ухвали слідчого судді передбачені статтею 166 КПК України.

В решті клопотання відмовити за безпідставністю.

Ухвала оскарженнюнепідлягає.

Суддя: ОСОБА_1

СудМалинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення26.06.2019
Оприлюднено16.02.2023
Номер документу82657571
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —283/2625/18

Ухвала від 26.06.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 26.06.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 26.06.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 26.06.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 10.01.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 10.01.2019

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 12.12.2018

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 12.12.2018

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 03.12.2018

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

Ухвала від 29.11.2018

Кримінальне

Малинський районний суд Житомирської області

Міхненко С. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні