Справа № 372/2904/17
Провадження № 2-1230/19
У Х В А Л А
іменем України
20 червня 2019 року Суддя Обухівського районного суду Київської області Тиханський О.Б., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Київській області, Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області про звільнення майна з-під арешту, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Центр надання адміністративних послуг Обухівської районної адміністрації Київської області, Київська областа філія державного підприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції України,
ВСТАНОВИВ:
18.06.2019 з Верховного Суду надійшла вказана цивільна справа для продовження розгляду.
Відповідно до постанови Верховного Суду від 15.05.2019 скасовано постанову Апеляційного суду Київської області від 22.05.2018 та ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 13.02.2018 про закриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Київській області, Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області про звільнення майна з-під арешту, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Центр надання адміністративних послуг Обухівської районної адміністрації Київської області, Київська областа філія державного підприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції України.
З матеріалів справи вбачається, що провадження по справі відкрито 26.09.2017 та призначено до судового розгляду.
Згідно п.9 ч.1 Перехідних положень ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Враховуючи, що справа стосується спору про захист прав власника земельної ділянки, обсяг та характер наданих доказів по справі, категорію та складність справи, кількість сторін, вона може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
Керуючись ст.ст.7, 31,32 184-187, 274 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Прийняти до провадження справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Національної поліції в Київській області (01025, м. Київ, вул.. Володимирська, 15), Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області (03680, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5-А) про звільнення майна з-під арешту, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Центр надання адміністративних послуг Обухівської районної адміністрації Київської області (08700, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 14), Київська обласна філія державного підприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції України (01025, м. Київ, вул. Ливарська, 1-А).
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 17 годин 00 хвилин, 08 липня 2019 року.
Встановити для подання відповідачам відзиву на позов п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Відповідно до ст.178 ЦПК України, до відзиву слід додати: 1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. В разі, якщо відзив підписаний представником відповідача, до відзиву слід додати довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідача.
Встановити для подання третім особам пояснень щодо позову п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Відповідно до ст.178 ЦПК України, до пояснень слід додати: 1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються пояснення третьої сторони, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснення і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. В разі, якщо пояснення підписаний представником відповідача, до відзиву слід додати довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідача.
Роз`яснити позивачу, що відповідно до ч.9 ст.83 ЦПК України копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1018/
Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити учасникам справи.
Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена до суду Апеляційного суду Київської області окремо від рішення суду лише з питань порушення правил підсудності, протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подання апеляційної скарги через Обухівський районний суд Київської області.
Суддя О.Б. Тиханський
Суд | Обухівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2019 |
Оприлюднено | 18.07.2019 |
Номер документу | 83072273 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Обухівський районний суд Київської області
Тиханський О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні