Ухвала
від 29.07.2019 по справі 1.380.2019.003208
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№ 1.380.2019.003208

У Х В А Л А

з питань залучення третіх осіб

29 липня 2019 року

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кухар Н.А., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження клопотання Головного управління МВС України у Львівській області про залучення третьої особи у справі №1.380.2019.003208 за позовом ОСОБА_1 до Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області про стягнення середнього заробітку за весь час затримки,-

Встановив:

ОСОБА_1 (далі - позивач, ОСОБА_1 ) звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України у Львівській області (далі - відповідач 1, Ліквідаційна комісія ГУ МВС України у Львівській області), Головного управління Національної поліції у Львівській області (далі - відповідач 2, ГУ НП у Львівській області) про стягнення середнього заробітку за весь час затримки.

02.07.2019 ухвалою Львівського окружного адміністративного суду прийнято до розгляду позовну заяву та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.

Сторони належним чином повідомлені про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, підтвердженням чого є наявні в матеріалах справи повідомлення про вручення поштового відправлення.

22.07.2019 ГУ МВС України у Львівській області подало до суду клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Національну поліцію України.

Клопотання обґрунтоване тим, що відповідно до п. 3 доручення МВС України від 29.08.2017 №12777/01/15-2017 голові Національної поліції України Князеву С.М. з метою організації заходів по ліквідації територіальних органів МВС України, у межах видатків, затверджених для Національної поліції України було доручено забезпечити виконання рішень судів, що набрали законної сили, якими зобов`язано здійснити виплати. Вказує, що ГУНП у Львівській області входить до структури НП України, однак не є розпорядником коштів, а також, останні є різними юридичними особами. На переконання ГУ МВС України у Львівській області у разі задоволення позову буде прийнято рішення про права, свободи, інтереси та (або) обов`язки особи, яка не була залучена до участі у справі, тому просить залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Національну поліцію України.

Суд при вирішенні клопотання відповідача, виходив з наступного.

Відповідно до ч. 2 ст.49 Кодексу адміністративного судочинства України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

За приписами ч.5 ст.49 КАС України про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.

Суд, дослідивши матеріали позовної заяви, дійшов висновку, що відсутні підстави для задоволення клопотання ГУ МВС України у Львівській області про залучення третьої особи, оскільки судове рішення у даній справі жодним чином не може вплинути на права та обов`язки Національної поліції України.

За таких обставин, клопотання ГУ МВС України у Львівській області про залучення до участі в справі третьої особи не підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 49, 243, 248, 250, 256, 293, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

у х в а л и в :

У задоволенні клопотання Головного управління МВС України у Львівській області про залучення третьої особи у справі №1.380.2019.003208 за позовом ОСОБА_1 до Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області про стягнення середнього заробітку за весь час затримки - відмовити.

Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Суддя Кухар Н.А.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення29.07.2019
Оприлюднено30.07.2019
Номер документу83293641
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —1.380.2019.003208

Ухвала від 22.01.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Постанова від 20.11.2019

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Мікула Оксана Іванівна

Ухвала від 04.10.2019

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Мікула Оксана Іванівна

Ухвала від 26.09.2019

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Мікула Оксана Іванівна

Ухвала від 06.09.2019

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Мікула Оксана Іванівна

Ухвала від 29.07.2019

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Рішення від 29.07.2019

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 29.07.2019

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 02.07.2019

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні