Справа № 592/6635/19
Провадження № 2/592/3039/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 серпня 2019 року м.Суми
Ковпаківський районний суд м. Суми у складі: головуючого - судді Хитрова Б.В., за участю секретаря судового засідання Сахненко О.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Суми цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Юридична консалтингова група , ОСОБА_2 про визнання договору недійсним, -
встановив:
У провадженні Ковпаківського районного суду м. Суми знаходиться вищевказана цивільна справа.
В судовому засіданні стало відомо, що ОСОБА_3 є співвласником майна, договір щодо якого позивач просить визнати недійсним, що може порушити право а законні інтереси останнього.
Крім того від представника позивача надійшла заява про залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору.
Відповідно до ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
Суд, дослідивши, що для повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи вважає за необхідне залучити ОСОБА_3 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , у якості справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору.
Керуючись ст. 51 ЦПК України,
ухвалив:
Залучити до участі у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Юридична консалтингова група , ОСОБА_2 про визнання договору недійсним у якості справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору - ОСОБА_3 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .
Направити копію ухвали ОСОБА_3 разом з копією позовної заяви та запропонувати надати свої заперечення проти позову.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Б.В. Хитров
Суд | Ковпаківський районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 01.08.2019 |
Оприлюднено | 06.08.2019 |
Номер документу | 83454966 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ковпаківський районний суд м.Сум
Хитров Б. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні