Справа № 496/3957/18
Провадження № 1-кс/496/1878/19
УХВАЛА
про призначення екпертизи
08 серпня 2019 року м. Біляївка
Біляївський районний суд Одеської області
у складі: слідчого судді - ОСОБА_1
при секретарі - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Біляївка клопотання прокурора відділу представництва інтересів держави, протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі Військової прокуратури Південного регіону України ОСОБА_3 , про проведення почеркознавчої експертизи, за матеріалами кримінального провадження №42018160690000206 від 31.07.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191, ч.2 ст.364, ч.2 ст. 366 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
Прокурор звернувся до суду з вказаним клопотанням. Свої вимоги мотивує тим, що слідчим відділом Біляївського відділу поліції ГУНП в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42018160690000206 від 31.05.2018 за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління (далі Південне ТерКЕУ), зловживаючи службовим становищем, діючи усупереч інтересам служби в інтересах ТОВ «Укргазифікація Південь» та інших суб`єктів господарювання, з метою отримання вказаними товариствами неправомірної вигоди уклали з цими суб`єктами господарювання договори підряду на виконання робіт з будівництва об`єктів військового містечка Дачне-2, розташованого в с. Дачне Одеської області, за явно завищеними цінами, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам. Крім того, упродовж 20162018 років службові особи Південного ТерКЕУ, діючи умисно в інтересах інших суб`єктів господарювання, під час виконання укладених із ними договорів підряду, шляхом зловживання службовим становищем та вчинення службового підроблення офіційних документів, безпідставно перерахували на рахунки вказаних суб`єктів господарювання грошові кошти в особливо великих розмірах, чим вчинили розтрату бюджетних коштів, які перебували в їх віданні.
Крім того, оглядом сайту системи «ProZorro» (https://prozorro.gov.ua/) встановлено, що окрім вказаних договорів, між Південним ТКЕУ та іншими суб`єктами господарювання були укладені договори підряду на виконання робіт з будівництва об`єктів військового містечка Дачне-2, розташованого в АДРЕСА_1 , у яких містяться порушення, які полягають у явно завищених цінах, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, в тому числі із ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд» - договір генерального підряду від 01.03.2018 № 10/18 «на виконання Будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 . Шифр Д-2/ФОК». Наразі договір генерального підряду від 01.03.2018 № 10/18 укладеного між ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд» та Південним ТКЕУ по об`єкту «Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Шифр Д-2/ФОК» припинено. Як наслідок, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд» будівельні роботи в обсязі та в строки, передбачені вказаним договором підряду не виконано, акти готовності об`єкта до експлуатації не підготовлено та не підписано, будівля «Фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , с. Дачне, Одеська область. Шифр Д-2/ФОК» замовнику не передано, а об`єкти в експлуатацію не здані.
Попри припиненнязазначеного вищедоговору підряду,прийняття таоплати виконанихза нимбудівельних робітна суму12360677,66грн,комісією ПівденногоТКЕУ підчас перевіркиобсягів виконанихробіт виявленофакт завищенняобсягів виконанихробіт насуму 6226487,02грн тавнесення доактів КБ-2Взавідомо неправдивихвідомостей,у зв`язкуз чимвиникла необхідністьв проведенніпочеркознавчої експертизиз метоюідентифікації виконавцівпідписів відімені колишньогодиректора ТОВ«Будівельна компанія«Укрінбуд» - ОСОБА_4 ,колишнього ТВОначальника ПівденногоТерКЕУ - ОСОБА_5 та інженератехнічного нагляду ОСОБА_6 в довідкахпро вартістьвиконаних будівельнихробіт тавитрати (ф.КБ-3),Актах прийманнявиконаних будівельнихробіт (ф.КБ-2в).В рамкахвказаного кримінальногопровадження заухвалою слідчогосудді Біляївськогорайонного судуОдеської областів ПівденнмуТерКЕУ заадресою:м.Одеса,вул.Армійська,18проведений обшук,в ходіякого,вилучено оригіналидокументів.З метоюдосягнення повноти,всебічності танеупередженості розслідуваннявищезазначеного факту,об`єктивного досудовогорозслідування кримінальногоправопорушення експертизоюнеобхідно ідентифікуватиосіб виконавців підписіввід імені ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_5 в оригіналахдокументів щодовиконання робітза договоромгенерального підрядувід 01.03.2018№ 10/18«на виконанняБудівництва фізкультурно-оздоровчогокомплексу увійськовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 .Шифр Д-2/ФОК,а самедовідках провартість виконанихбудівельних робітта витрати(ф.КБ-3),актах прийманнявиконаних будівельнихробіт (ф.КБ-2в). Для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для ідентифікації особи - виконавців підписів від імені ОСОБА_6 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в довідках про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ф. КБ-3), актах приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та встановлення інших обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, необхідно призначити судову почеркознавчу експертизу. У зв`язку з викладеним прокурор звернувся до суду з вказаним клопотанням.
Прокурор про час, дату і місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, в судове засідання не з`явився, що відповідно до ч. 3 ст. 244 КПК України не є перешкодою розгляду клопотання.
Згідно до ч. 3 ст. 244 КПК України, клопотання розглядається слідчим суддею місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, не пізніше п`яти днів із дня його надходження до суду. Особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов`язковою.
Слідчий суддя, дослідивши клопотання за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42018160690000206 від 31.05.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.191, ч..2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України, про призначення експертизи, приходить до наступного.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами за дорученням слідчого судді або суду, наданими за клопотанням сторони кримінального провадження, або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з`ясування питань права.
Експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження, як передбачено ч. 1 ст. 243 КПК України.
У відповідності до положень ч. 1 ст. 244 КПК України, у разі якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.
Згідно до ч. 6 та ч. 7 ст. 244 КПК України, слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта. Слідчий суддя самостійно визначає експерта, якого необхідно залучити, або експертну установу, якій необхідно доручити проведення експертизи. До ухвали слідчого судді про доручення проведення експертизи включаються запитання, поставлені експертові особою, яка звернулася з відповідним клопотанням. Слідчий суддя має право не включити до ухвали запитання, поставлені особою, яка звернулася з відповідним клопотанням, якщо відповіді на них не стосуються кримінального провадження або не мають значення для судового розгляду, обґрунтувавши таке рішення в ухвалі.
Враховуючи викладене та беручи до уваги те, що для з`ясування обставин, які мають істотне значення у кримінальному провадженні, необхідні спеціальні знання, слідчий суддя приходить до висновку, що необхідно доручити експертній установі проведення експертизи.
Керуючись ст. ст. 40, 242-244 КПК України, слідчий суддя, -
ПОСТАНОВИВ :
Клопотання прокурора відділу представництва інтересів держави, протидії корупції у військовій сфері та в оборонно-промисловому комплексі Військової прокуратури Південного регіону України ОСОБА_3 , про проведення почеркознавчої експертизи - задовольнити.
Призначити в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42018160690000206 від 31.05.2018 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України судову почеркознавчу експертизу документів, провадження якої доручити експертам Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
На вирішення експертів поставити наступні запитання:
1. Чи виконано підпис від імені ОСОБА_4 самим ОСОБА_4 або іншою особою в оригіналах документів щодо виконання робіт за договором № 10/18 від 01.03.2018 генерального підряду на виконання Будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 . Шифр Д-2/ФОК (в графі Генпідрядник (підрядник))»:
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 1 за травень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 576 520,24 грн;
- Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт за травень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 576 520,24 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 2 за серпень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 363 705,86 грн;
- Акт № 2 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 368 512,86 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 3 за серпень -2 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 368 512,86 грн;
- Акт № 3 приймання виконаних будівельних робіт за серпень-2 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 1 363 705,86 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 4 за вересень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 3 592 272,22 грн;
- Акт № 4 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 3 592 272,22 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 5 за вересень-2 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 4 001 023,01 грн;
- Акт № 5 приймання виконаних будівельних робіт за вересень-2
2018 року (ф. КБ-2в) на суму 4 001 023,01 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 6 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 486 958,2 грн;
- Акт № 6 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 486 958,2 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 7 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 971 513,52 грн;
- Акт № 7 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 484 555,32 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 8 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 461 808,15 грн;
- Акт № 8 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 490 294,63 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 9 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 959 611,35 грн;
- Акт № 9 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 497 803,2 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 10 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 2 458 643,47 грн;
- Акт № 10 приймання виконаних будівельних робіт за березень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 499 032,12 грн.
2. Чи виконано підпис від імені ОСОБА_6 самим ОСОБА_6 або іншою особою в оригіналах документів щодо виконання робіт за договором № 10/18 від 01.03.2018 генерального підряду на виконання Будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 /ФОК:
- Акт № 2 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 368 512,86 грн;
- Акт № 3 приймання виконаних будівельних робіт за серпень-2 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 1 363 705,86 грн;
- Акт № 4 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 3 592 272,22 грн;
- Акт № 5 приймання виконаних будівельних робіт за вересень-2
2018 року (ф. КБ-2в) на суму 4 001 023,01 грн;
- Акт № 6 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 486 958,2 грн;
- Акт № 7 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 484 555,32 грн;
- Акт № 8 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 490 294,63 грн;
- Акт № 9 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 497 803,2 грн;
- Акт № 10 приймання виконаних будівельних робіт за березень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 499 032,12 грн.
3. Чи виконано підпис від імені ОСОБА_5 самим ОСОБА_5 або головним інженером Південного ТерКЕУ ОСОБА_8 або іншою особою в оригіналах документів щодо виконання робіт за договором № 10/18 від 01.03.2018 генерального підряду на виконання Будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 . Шифр Д-2/ФОК (в графі Замовник)»:
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 1 за травень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 576 520,24 грн;
- Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт за травень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 576 520,24 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 2 за серпень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 363 705,86 грн;
- Акт № 2 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 368 512,86 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 3 за серпень -2 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 368 512,86 грн;
- Акт № 3 приймання виконаних будівельних робіт за серпень-2 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 1 363 705,86 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 4 за вересень 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 3 592 272,22 грн;
- Акт № 4 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 3 592 272,22 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 5 за вересень-2 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 4 001 023,01 грн;
- Акт № 5 приймання виконаних будівельних робіт за вересень-2
2018 року (ф. КБ-2в) на суму 4 001 023,01 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 6 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 486 958,2 грн;
- Акт № 6 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 486 958,2 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 7 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 971 513,52 грн;
- Акт № 7 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 484 555,32 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 8 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 461 808,15 грн;
- Акт № 8 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 490 294,63 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 9 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 959 611,35 грн;
- Акт № 9 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 497 803,2 грн;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 10 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3). Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 2 458 643,47 грн;
- Акт № 10 приймання виконаних будівельних робіт за березень 2018 року (ф. КБ-2в) на суму 499 032,12 грн.
Для проведення експертного дослідження експерту надати оригінали наступних документів щодо виконання робіт за договором № 10/18 від 01.03.2018 генерального підряду на виконання Будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 . Шифр Д-2/ФОК:
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 1 за травень 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «07» 05 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 08 ТРА 2018», «31 ТРА 2018 оплачено» та підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 576 520,24 грн на 1 арк.;
- Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт за травень 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника ( ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «07» 05 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_9 ) «Кількість та якість підтверджую. технагляд підпис ОСОБА_9 /», відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 08 ТРА 2018», «31 ТРА 2018 оплачено» та підписами на них на суму 576 520,24 грн на 3 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 2 за серпень 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «17» серпня 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 17 СЕР 2018», «20 СЕР 2018 оплачено» та підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 363 705,86 грн на 1 арк.;
- Акт № 2 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «27» 08 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтиском печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «30 СЕР 2018 оплачено» та підписом на ньому на суму 368 512,86 грн на 6 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 3 за серпень -2 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «27» 08 2018 року, із відтиском печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «30 СЕР 2018», «частк. закр. Авансу акт №3 / 27.08.18» та підписом. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 368 512,86 на 1 арк.;
- Акт № 3 приймання виконаних будівельних робіт за серпень-2 2018 року (ф. КБ-2в) з підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника ( ОСОБА_10 / ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «17» серпня 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 17 СЕР 2018», «20 СЕР 2018 оплачено» та підписами на них на суму 1 363 705,86 грн на 5 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 4 за вересень 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «4» 09 2018 року, із відтиском печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «04 ВЕР 2018», «Часткове закриття авансу згідно акту №4 від 04.09.2018» та підписом. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 3 592 272,22 грн на 1 арк.;
- Акт № 4 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «4» 09 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Обьемы подтверждаю. підпис», відтиском печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «04 ВЕР 2018», «Часткове закриття авансу згідно акту №4 від 04.09.2018» та підписом на суму 3 592 272,22 грн на 4 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 5 за вересень-2 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «24» 09 2018 року, із відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 25 ВЕР 2018», «11 ЖОВ 2018 оплачено», «Закриття повністю та опл. відп. до КБ-2в (акту №5 від 24.09.2018» та підписами. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 4 001 023,01 грн на 1 арк.;
- Акт № 5 приймання виконаних будівельних робіт за вересень-2 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника (Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «24» 09 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 25 ВЕР 2018», «11 ЖОВ 2018 оплачено», «Закриття повністю та опл. відпов. до КБ-2в (акту №5 від 24.09.2018» та підписами на суму 4 001 023,01 грн на 6 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 6 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено», підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 486 958,2 грн на 1 арк.;
- Акт № 6 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено» із підписами на них на суму 486 958,2 грн на 9 арк;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 7 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено», підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 971 513,52 грн на 1 арк.;
- Акт № 7 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ) «22» 11 2018 року, Генпідрядника ( ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд»), Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено» із підписами на них на суму 484 555,32 грн на 4 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 8 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено», підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 461 808,15 грн на 1 арк.;
- Акт № 8 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ) «22» 11 2018 року, Генпідрядника ( ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд»), Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено» із підписами на них на суму 490 294,63 грн на 4 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 9 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено», підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 1 959 611,35 грн на 1 арк.;
- Акт № 9 приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ) «22» 11 2018 року, Генпідрядника ( ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд»), Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /», відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено» з підписами на них на суму 497 803,2 грн на 4 арк.;
- Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати* № 10 за листопад 2018 р. (ф. КБ-3) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ), Генпідрядника (Є.В. Борисов, ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд») «22» 11 2018 року, із відтисками печаток ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено», підписами на них. Вартість виконаних робіт та витрати у тому числі за звітний місяць 2 458 643,47 грн на 1 арк.;
- Акт № 10 приймання виконаних будівельних робіт за березень 2018 року (ф. КБ-2в) із підписами та відтисками печаток від імені Замовника ( ОСОБА_5 , Південне ТерКЕУ) «22» 11 2018 року, Генпідрядника ( ОСОБА_4 , ТОВ «Будівельна компанія «Укрінбуд»), Інженера технічного нагляду ( ОСОБА_6 ) «Об`єми вірні. підпис/ ОСОБА_6 /» без дати, відтисками печатки ГУ ДКСУ в Одеській області «зареєстровано та взято на облік 28 ЛИС 2018», «29 ЛИС 2018 оплачено» із підписами на них на суму 499 032,12 грн на 4 арк.
Попередити експерта про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивого висновку та за відмову від виконання покладених на експерта обов`язків за ст. ст. 384, 385 КК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Біляївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2019 |
Оприлюднено | 20.02.2023 |
Номер документу | 83539141 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення експертизи |
Кримінальне
Біляївський районний суд Одеської області
Драніков С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні