Ухвала
від 29.08.2019 по справі 19/5007/8-б/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області


10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

Від "29" серпня 2019 р. м. Житомир Справа № 19/5007/8-Б/12

Господарський суд Житомирської області у складі судді Костриці О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №19/5007/8-Б/12 за заявою Державного підприємства "Державний резервний насіннєвий фонд України" (м. Київ) до боржника Фермерського господарства ім. Івана Франка (с.Райки Бердичівського району Житомирської області) про банкрутство,

за участю учасників судового процесу:

- від кредиторів: Менський В.В. - представник Головного управління ДФС у Житомирській області (довіреність №1235/5/06-30-10-05 від 26.09.2018);

- від боржника: не з`явився;

- присутній в судовому засіданні: Борейко А.М. - арбітражний керуючий (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1261 від 10.07.2013) ,-

ВСТАНОВИВ:

у провадженні Господарського суду Житомирської області перебуває справа про банкрутство Фермерського господарства ім. Івана Франка.

02.07.2019 до суду надійшла заява арбітражного керуючого Борейка А.М. про участь у справі (призначення ліквідатором).

Ухвалою господарського суду від 02.07.2019, зокрема, прийнято заяву арбітражного керуючого Борейка А.М. про участь у справі (призначення ліквідатором) та призначено її до розгляду в судовому засіданні; постановлено комітету кредиторів Фермерського господарства ім. Івана Франка в термін до 15.08.2019 розглянути на засіданні комітету кредиторів заяву арбітражного керуючого Борейка А.М. про участь у справі (призначення ліквідатором), відповідний протокол надати суду.

15.07.2019 до суду повернулись копії ухвал від 02.07.2019, які 03.07.2019 рекомендованою кореспонденцією було надіслано на адресу ПАТ "Дельта Банк".

Ухвалою господарського суду від 29.08.2019 замінено кредитора у справі - Бердичівську об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області на правонаступника - Головне управління ДФС у Житомирській області.

У судовому засіданні арбітражним керуючим Борейком А.М. підтримано у повному обсязі заяву про участь у справі, зазначено про необхідність призначення його ліквідатором Фермерського господарства ім. Івана Франка.

Представником Головного управління ДФС у Житомирській області повідомлено, що комітетом кредиторів боржника розгляд кандидатури арбітражного керуючого Борейка А.М. для призначення ліквідатором банкрута не здійснювався; зазначено про відсутність заперечень щодо призначення ліквідатором Фермерського господарства ім. Івана Франка арбітражного керуючого Борейка А.М.

Розглянувши заяву арбітражного керуючого Борейка А.М. на участь у справі про банкрутство Фермерського господарства ім. Івана Франка, заслухавши пояснення арбітражного керуючого Борейка А.М., представника Головного управління ДФС у Житомирській області, дослідивши матеріали справи, господарський суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Згідно з абзацом 2 частини 1 статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції чинній з 19.01.2013 (далі - Закону про банкрутство) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

В силу абзацу 6 пункту 1 частини 8 статті 26 Закону про банкрутство прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (ліквідатора) належить до компетенції комітету кредиторів.

Відповідно до приписів статті 114 Закону про банкрутство кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів.

Судом встановлено, що до суду не надходило та матеріали справи не містять клопотання комітету кредиторів боржника щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора банкрута.

Докази розгляду комітетом кредиторів боржника кандидатури арбітражного керуючого Борейка А.М., яким самостійно подано заяву на участь у справі про банкрутство, у матеріалах справи також відсутні.

Згідно з частиною 2 статті 114 Закону про банкрутство розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, покладених цим Законом.

До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Арбітражним керуючим Борейком А.М. у поданій заяві про участь у справі зазначено про те, що він не є зацікавленою особою у даній справі, не здійснював управління боржником та не належить до осіб жодної категорії, які не мають права здійснювати повноваження арбітражного керуючого, передбачених Законом про банкрутство.

Перевіривши кандидатуру арбітражного керуючого Борейка А.М. на відповідність вимогам частини 2 статті 114 Закону про банкрутство, у тому числі включення арбітражного керуючого до Єдиного реєстру арбітражних керуючих, судом встановлено відповідність вказаного арбітражного керуючого зазначеним вимогам.

Заяви інших арбітражних керуючих на призначення ліквідатором по справі до суду не надходили.

Зважаючи на викладене в сукупності, господарський суд вважає за можливе заяву арбітражного керуючого Борейка А.М. на участь у справі про банкрутство Фермерського господарства ім. Івана Франка задовольнити; призначити ліквідатором Фермерського господарства ім. Івана Франка (13333, Житомирська область, Бердичівський район, с. Райки, ідентифікаційний код 33136952) арбітражного керуючого Борейка Андрія Михайловича (місцезнаходження: АДРЕСА_1 . 15, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1261 від 10.07.2013, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).

За викладених обставин, дослідивши матеріали справи, господарський суд вважає за необхідне призначити наступне судове засідання.

Керуючись статтями 234,235 Господарського процесуального кодексу України, статтями 41, 42-45, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",

УХВАЛИВ:

1. Заяву арбітражного керуючого Борейка А.М. на участь у справі про банкрутство Фермерського господарства ім. Івана Франка задовольнити.

2. Призначити ліквідатором Фермерського господарства ім. Івана Франка (13333, Житомирська область, Бердичівський район, с. Райки, ідентифікаційний код 33136952) арбітражного керуючого Борейка Андрія Михайловича (місцезнаходження: АДРЕСА_1 . АДРЕСА_2 , свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1261 від 10.07.2013, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).

3. Зобов`язати арбітражного керуючого Гусара І.О. у п`ятнадцятиденний строк передати ліквідатору банкрута арбітражному керуючому Борейку А.М. всі документи, що стосуються даної справи і були отримані у період здійснення повноважень ліквідатора боржника.

4. Ліквідатору боржника Борейку А.М.:

- надати докази звернення з відповідною заявою до органу реєстрації для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про ліквідатора боржника арбітражного керуючого Борейка А.М.;

- надати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з внесеними до нього відомостями щодо ліквідатора боржника арбітражного керуючого Борейка А.М. як керівника та підписанта;

- забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та належне виконання заходів, передбачених ст.ст. 42-45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", спрямованих на задоволення вимог кредиторів;

- надати акт приймання - передачі документів щодо здійснення ліквідаційної процедури від попереднього арбітражного керуючого;

- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками; оцінку майна боржника; результати проведеної інвентаризації та оцінки надати суду;

- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування, підтверджуючі документи подати суду;

- надати інформацію про наявність грошових коштів на рахунках боржника, станом на день судового розгляду справи;

- надати докази закриття рахунків банкрута у банківських установах, виявлених при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;

- надати систематизований перелік майна, що було реалізоване, із посиланням на відповідні документи, та майна, що входить до складу ліквідаційної маси і є нереалізованим станом на день судового розгляду справи;

- надати реєстр вимог кредиторів боржника;

- надати господарському суду проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов`язків.

5. Призначити наступне судове засідання на "29" жовтня 2019 р. о 10:40 у приміщенні Господарського суду Житомирської області, зал судових засідань 407.

Повноваження учасників провадження підтверджувати у відповідності з вимогами статті 60 Господарського процесуального кодексу України.

Учасникам провадження подавати заяви з процесуальних питань у відповідності до статей 169, 170 Господарського процесуального кодексу України.

Попередити арбітражного керуючого Борейка А.М., що невиконання або неналежне виконання обов`язків, покладених на арбітражного керуючого, в тому числі невиконання вимог суду, може бути підставою для його усунення від виконання обов`язків ліквідатора, направлення повідомлення до Міністерства юстиції України.

Викликати у судове засідання ліквідатора Борейка А.М. та уповноважених представників кредиторів.

Ухвала господарського суду набирає законної сили 29.08.2019.

Ухвала господарського суду може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду або через Господарський суд Житомирської області в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Повний текст ухвали складений та підписаний 30.08.2019.

Суддя Костриця О.О.

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення29.08.2019
Оприлюднено30.08.2019
Номер документу83927847
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/5007/8-б/12

Постанова від 30.09.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 30.09.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 27.09.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 20.08.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 04.08.2021

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 06.07.2021

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

Ухвала від 06.07.2021

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

Ухвала від 13.05.2021

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

Ухвала від 13.05.2021

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

Ухвала від 13.05.2021

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні