ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 766/2786/19

н/п 2/766/5902/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення позовної заяви без руху

10 вересня 2019 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:

головуючого судді Майдан С.І.,

за участю секретаря Красновського В.І.,

розглянувши у підготовчому засіданні в м.Херсоні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , поданим від імені та в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про поділ майна подружжя,

встановив:

В провадженні Херсонського міського суду Херсонської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , поданим від імені та в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про поділ майна подружжя.

Ухвалою суду від 28.02.2019 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

06.09.2019 року від відповідача ОСОБА_3 до суду надійшла заява, якою просить усунути від справи адвоката Бібіка Артема Віталійовича, який надав інформацію, що він є представником позивача, так як його повноваження як представника не підтверджуються документами згідно з чинним законодавством України. Заява мотивована тим, що ордер, який знаходиться в матеріалах справи на а.с.23 не містить обов`язкових реквізитів та наданий до суду в порушення вимог п.12.4 та п.12.5 Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року №36 із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Ради адвокатів України №79 від 16 лютого 2013 року та п.12.4 та п.12.5 та п. 12.8, затверджене рішенням Ради адвокатів України від 12 квітня 2019 року №41 Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги нова редакція, так як не містить назву органу, у якому надається правова допомога адвокатом із зазначенням, у випадку необхідності, виду адвокатської діяльності, відповідно до статті 19 Закону Про адвокатуру та адвокатську діяльність - зазначено Херсонський міський суд, але такого суду відповідно до інформації на сайті Мінюста не існує. Існує тільки Херсонський міський суд Херсонської області, з ідентифікаційним кодом юридичної особи №40366853. Прізвище, ім`я, по батькові адвокат, який надає правову допомогу на підставі ордера, номер посвідчення адвоката України, ким та коли воно видане інформація щодо посвідчення адвоката в наданому ордері - відсутня. У реєстрі адвокатів України немає адвоката з прізвищем Бібік ініціалів А.Р. На звороті не зазначено чи є чи немає обмеження повноважень, відповідно до договору про надання правничої ( правової) допомоги.

В підготовче засідання відповідач ОСОБА_3 надала заяву, якою просить заяву розглянути у її відсутність, заяву, підтримує, просить вирішити питання про залишення позовної заяви без руху.

Представник позивача Бібік ОСОБА_4 в підготовче засідання надав заяву, якою просивзаяву розглянути за його відсутності, проти її задоволення заперечує.

Позивач ОСОБА_2 в підготовче засідання не з`явився, про розгляд справи повідомлений у встановленому законом порядку, причини неявки суд не повідомив.

Дослідивши матеріали цивільної справи, дійшов наступного висновку.

Згідно ч.2 ст.175 ЦПК України позовна заява подається до суду в письмові формі і підписується позивачем або його представником, або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи.

Згідно ч.5 ст.175 ЦПК України у разі пред`явлення позову особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи, в заяві повинні бути зазначені підстави такого звернення.

На підтвердження повноважень представником позивача до позовної заяви додано ордер, який заповнений в порушення вимог п.12.4 та п.12.5 Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року №36 із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Ради адвокатів України №79 від 16 лютого 2013 року та п.12.4 та п.12.5 та п. 12.8, затверджене рішенням Ради адвокатів України від 12 квітня 2019 року №41 Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги нова редакція, так як не містить назву органу, у якому надається правова допомога адвокатом із зазначенням, у випадку необхідності, виду адвокатської діяльності, відповідно до статті 19 Закону Про адвокатуру та адвокатську діяльність - зазначено Херсонський міський суд, але такого суду відповідно до інформації на сайті Мінюста не існує. Існує тільки Херсонський міський суд Херсонської області, з ідентифікаційним кодом юридичної особи № НОМЕР_1 . Прізвище, ім`я, по батькові адвокат, який надає правову допомогу на підставі ордера, номер посвідчення адвоката України, ким та коли воно видане інформація щодо посвідчення адвоката в наданому ордері - відсутня. У реєстрі адвокатів України немає адвоката з прізвищем Бібік ініціалів А.Р. На звороті не зазначено чи є чи немає обмеження повноважень, відповідно до договору про надання правничої ( правової) допомоги.

Пунктом 8 частини 1 ст.257 ЦПК України передбачено залишення позовної заяви без руху, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України.

У зв`язку з викладеним, суд дійшов висновку щодо залишення позовної заяви без руху.

Керуючись ст.ст.175, 257, 260 ЦПК України, суд

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 , подану від імені та в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про поділ майна подружжя залишити без руху.

Надати позивачу строк усунення недоліків протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали.

Повідомити позивача про необхідність усунення недоліків та роз`яснити, що у разі невиправлення недоліків до вказаного терміну, позовна заява відповідно до п.8 ч.1 ст.257 ЦПК України буде залишена без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.І.Майдан

Дата ухвалення рішення 10.09.2019
Зареєстровано 13.09.2019
Оприлюднено 13.09.2019

Судовий реєстр по справі 766/2786/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 04.03.2021 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 04.02.2021 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 04.02.2021 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 13.09.2019 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 10.09.2019 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 28.02.2019 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне
Ухвала від 12.02.2019 Херсонський міський суд Херсонської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону