Ухвала
від 03.10.2019 по справі 520/11912/17
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження: 22-ц/813/6929/19

Номер справи місцевого суду: 520/11912/17

Головуючий у першій інстанції Огренич І. В.

Доповідач Драгомерецький М. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

03.10.2019 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд в складі судді судової колегії судової палати у цивільних справах Драгомерецького М.М., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 28 травня 2019 року за позовом ОСОБА_1 до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Платан про визнання дій незаконними та скасування державної реєстрації,-

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Київського районного суду м. Одеси від 28 травня 2019 року заяву ОСББ Платон про ухвалення додаткового рішення задоволено.

09 липня 2019 року ОСОБА_1 подала до суду апеляційну скаргу на вищезазначену ухвалу суду першої інстанції, в якій міститься клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.

В обґрунтування поважності причини пропуску строку на апеляційне оскарження зазначено, що ухвала Київського районного суду м. Одеси від 28 травня 2019 року була постановлена за відсутності сторін по справі, копію оскаржуваної ухвали суду апелянт отримала 22 червня 2019 року. З цих підстав ОСОБА_1 просить поновити строк на апеляційне оскарження ухвали суду.

В матеріалах справи відсутні докази на спростування цих тверджень, крім того згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення ОСОБА_1 копію ухвалу суду від 28 травня 2019 року отримала поштою 22 червня 2019 року (а. с. 172).

За таких обставин, апеляційну скаргу подано за спливом визначеного законом строку з об`єктивних підстав, а отже, клопотання підлягає задоволенню та строк апеляційного оскарження поновленню.

Перешкоди для відкриття апеляційного провадження передбачені ст. ст. 357-358 ЦПК України відсутні. Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України і підлягає прийняттю до розгляду Одеським апеляційним судом.

Керуючись ст. ст. 354, 359 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Задовольнити клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження.

Поновити строк на апеляційне оскарження ухвали Київського районного суду м. Одеси від 28 травня 2019 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 28 травня 2019 року.

Виконати вимоги ст. 361 ЦПК України.

Встановити строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу, 7 (сім) календарних днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Роз`яснити учасникам справи, що у разі подання відзиву на апеляційну скаргу, до нього необхідно додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду ухвали суду першої інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, в силу ст. 389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Суддя Одеського апеляційного суду М.М.Драгомерецький

СудОдеський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення03.10.2019
Оприлюднено09.10.2019
Номер документу84812604
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —520/11912/17

Постанова від 19.02.2020

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 22.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 03.10.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 25.07.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 28.05.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

Ухвала від 22.04.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

Ухвала від 22.04.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

Ухвала від 22.04.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

Ухвала від 16.04.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

Ухвала від 24.01.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Огренич І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні