УХВАЛА
21 жовтня 2019 року
м. Київ
Справа № 10/110б
Верховний Суд у складі палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду:
Васьковського О.В. - головуючого, суддів: Банаська О.О., Білоуса В.В., Жукова С.В., Катеринчук Л.Й., Огородніка К.М., Погребняка В.Я.,
розглянувши клопотання Головного управління ДФС у Луганській області
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
за касаційною скаргою Головного управління ДФС у Луганській області
на ухвалу Господарського суду Луганської області (суддя Б.В. Яресько) від 21.01.2019
та постанову Східного апеляційного господарського суду (головуючий - Л.І. Бородіна, судді: О.В. Плахов, Н.О. Мартюхіна) від 07.05.2019
у справі №10/110б
за заявою Державної податкової інспекції у місті Сєвєродонецьку Луганської області Головного управління Міндоходів у Луганській області
до Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод"
про визнання банкрутом.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Верховного Суду у складі палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду від 30.09.2019 Прийнято справу №10/110б Господарського суду Луганської області за касаційною скаргою Головного управління ДФС у Луганській області на постанову Східного апеляційного господарського суду від 07.05.2019 та ухвалу Господарського суду Луганської області від 21.01.2019 до провадження, призначено до слухання в судовому засіданні на 22 жовтня 2019 року о 16:30.
21.10.2019 до Верховного Суду надійшло клопотання Головного управління ДФС у Луганській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Питання участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції врегульовано статтею 197 Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 №2147-VІІІ.
За змістом частини 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу України заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції подається учасником справи не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання з надсиланням копії цієї заяви в той самий строк іншим учасникам справи.
Клопотання Головного управління ДФС у Луганській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що надійшло на адресу суду, не містить доказів направлення його копії іншим учасникам справи.
Оскільки клопотання Головного управління ДФС у Луганській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції не відповідає вимогам частини 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів дійшла висновку про відмову в його задоволенні.
На підставі викладеного та керуючись статтями 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд у складі колегії палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду, -
У Х В А Л И В:
Відмовити Головному управлінню ДФС у Луганській області у задоволенні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 10/110б.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий О.В. Васьковський
Судді О.О. Банасько
В.В. Білоус
С.В. Жуков
Л.Й. Катеринчук
К.М. Огороднік
В.Я. Погребняк
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2019 |
Оприлюднено | 23.10.2019 |
Номер документу | 85080924 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Васьковський О.В.
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Васьковський О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні