ЧУГУЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 636/5287/18
Провадження № 2/636/1106/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 жовтня 2019 року Чугуївський міський суд Харківської області
в складі: головуючого - судді Гуменного З.І.,
секретаря судового засідання Шикової К.Р.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Акація , треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про скасування рішень загальних зборів та усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, -
в с т а н о в и в :
21 жовтня 2019 року ухвалою Чугуївського міського суду Харківської області у задоволенні заяви представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Кожушкової Л.А. про відвід судді Гуменного З.І. - відмовлено, суддею заявлено самовідвід у справі і цивільну справу № 639/5287/18 за позовною заявою ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Акація , треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про скасування рішень загальних зборів та усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою передано до канцелярії суду для визначення судді в порядку, встановленому ст. 33 ЦПК України.
При підготовці справи до виконання судом виявлена описка в ухвалі суду від 21.10.2019, а саме: помилково зазначено, про те, що розгляд заяви про відвід судді проводився у відкритому судовому засіданні, тоді як судом проводилося підготовче судове засідання.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки; питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала; за ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень; заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження; ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Вивчивши матеріали справи, із яких вбачається, що судом була допущена описка, через що можуть виникнути сумніви та протиріччя, приходжу до висновку, що допущена описка є очевидною, та враховуючи, що виправлення описки не тягне за собою зміну змісту ухвали суду по суті, не погіршує становище сторін справи, вважаю необхідним виправити описку за власною ініціативою.
Керуючись ст. ст. 258-260, 269 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в:
Виправити допущену описку в ухвалі Чугуївського міського суду Харківської області від 21.10.2019 у справі № 636/5287/18 (провадження № 2/636/1106/19) за позовом ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу Садівниче товариство Акація , треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про скасування рішень загальних зборів та усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою і замінити у вступній частині ухвали слова у відкритому судовому засіданні на слова у підготовчому судовому засіданні .
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Суддя -
Суд | Чугуївський міський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2019 |
Оприлюднено | 24.10.2019 |
Номер документу | 85137975 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чугуївський міський суд Харківської області
Гуменний З. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні